Последние новости

18:38
У результаті стрілянини в Голосіївському районі вже шестеро вбитих
16:51
Експерти Ради Європи допоможуть розвивати підтримку ветеранів в Києві, – Кличко
12:03
Сили оборони уразили одразу чотири об’єкти нафтопереробної галузі на території рф
10:01
Втрати армії рф за добу зросли на 1 080 осіб та 4 РСЗВ, – Генштаб ЗСУ
19:45
Поминальні дні: У Києві від суботи, 18 квітня, до середи включно патрулюватимуть понад 30 кладовищ
14:25
Оболонське ШЕУ заплатить 1 млн гривень за талони на бензин
10:22
Столичні поліцейські вилучили з Дніпра безпілотник із бойовою частиною (фото, відео)
14:45
У Києві з 18 квітня частково обмежать рух транспорту на проспекті Лобановського (схема)
08:46
На фронті 153 боєзіткнення, на Покровському напрямку зупинено 36 атак, – Генштаб ЗСУ
19:55
ЖК Respublika відзначили міжнародною премією BIG SEE Architecture Award 2026
12:44
Дороги в Трипіллі і Халеп’ї відремонтують за 1,3 млн гривень
10:44
На запчастини для тролейбусів Києва витратять 5,5 млн гривень
18:42
У Дніпрі оголосили день жалоби за загиблими внаслідок ракетної атаки рф (фото, відео)
14:45
Зеленський: Україна та Німеччина займаються питанням українських чоловіків мобілізаційного віку
12:45
Поліція Києва вкладе 7,5 млн гривень в телефонне обладнання
08:45
На патрони для поліції охорони Києва витратять 4 млн гривень
19:44
У ніч на вівторок, 14 квітня, у Києві заморозки на грунті, але вдень не надто холодно
18:57
У Києві чемпіонат з перетягування канату відкрили виступом студії з Білогородки
16:45
Яготинський водоканал не зміг закупити пальне на 5,9 млн гривень
12:46
Четверо воїнів з Київщини повернулися додому внаслідок чергового обміну полоненими
17:04
Парки та сквери Києва поповнились 60-ма будиночками для птахів (фото)
16:02
Будівництво укриття в гімназії на Березняках оцінили в 343,5 млн гривень
15:03
За 10 місяців Сили безпілотних систем ліквідували понад 82 тисячі окупантів
10:33
Віримо в перемогу добра над злом, правди й справедливості – над зазіханнями агресора, – Кличко привітав українців з Великоднем
08:01
За добу втрати армії рф зросли на понад тисячу осіб, – Генштаб ЗСУ
17:21
Сили оборони уразили нафтоперекачувальну станцію в рф та низку об’єктів на ТОТ України
16:03
Дах офісу поліції в Обухові відремонтують за 11,3 млн гривень
08:31
Одеса: внаслідок атаки рф загинули дві людини, пошкоджено будинки, дитсадок
16:42
Генштаб підтвердив ураження бурових установок в Каспійському морі
10:45
У Києві триває виплата допомоги власникам квартир, де інженерні мережі пошкоджено атаками рф
Больше новостей

Через рішення судів Чернецький, обвинувачений у збуті наркотиків, не перебуває під арештом

Новости Киева
693
0

Відомий власник столичних барбер-шопів Юрій Чернецький, якого обвинувачують у збуті наркотиків, не перебуває під арештом через рішення Бориспільського міськрайонного та Печерського районного судів. Наразі кримінальні справи досі слухаються в судах.
Про це КВ повідомили джерела в Київській прокуратурі.
Нагадаємо, у 2022 Бориспільський міськрайонний суд засудив Юрія Чернецького до 5 років позбавлення за ч.1 ст. 307 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів). Апеляційний суд залишив це рішення в силі.
“Але Верховний Суд частково задовольнив апеляцію адвокатів обвинуваченого, через що вирок Бориспільського міськрайонного суду було скасовано, а справу направлено на новий розгляд до суду першої інстанції. Розгляд цієї справи наразі триває”, – повідомило джерело.
Водночас Бориспільський міськрайонний суд не підтримав клопотання прокурорів про тримання Юрія Чернецького під вартою і застосував домашній арешт. Апеляційний суд не задовольнив скаргу прокурорів і залишив обвинуваченого під домашнім арештом. Наступне засідання Бориспільського міськрайонного суду у цій справі очікується 23 липня.
Ще одне кримінальне провадження за обвинуваченням Юрія Чернецького за ч.2 ст. 307 ККУ (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів вчинене повторно або за попередньою змовою групою осіб) перебуває на розгляді в Печерському райсуді Києва. Нагадаємо, в 2023 році Печерський райсуд намагався закрити цю справу.
“Суд задовольнив клопотання прокурора про продовження запобіжного заходу обвинуваченому до 22 серпня та водночас зменшив суму застави з майже 4 млн гривень до 1 млн гривень. Обвинувачений заставу вніс. Прокурори внесли апеляційну скаргу на рішення суду щодо зменшення суми застави, але розгляд апеляційної скарги призначено аж на 28 липня”, – повідомило джерело в столичній прокуратурі.
Фото: Політаналіз
КиївВлада
Олексій Алтинов

0 комментариев