Последние новости

13:46
Микола Калашник: Громади Київщини отримали 12 шкільних автобусів
11:46
У Києві судитимуть двох підприємців за привласнення 25 млн гривень банківського кредиту
17:06
В Криму “Примари” ГУР знищили ще дві РЛС окупантів
15:04
Зеленський: росія прагне якнайбільше зашкодити людям, використавши за тиждень понад 2,4 тисячі засобів повітряного нападу
09:05
Перший сніг на Київщині: на дорогах працюють понад півсотні одиниць спецтехніки
17:07
У Києві в споруду “Летюча тарілка” навідались інспектори
16:38
Зеленський ввів у дію санкції проти 656 суден тіньового флоту рф
15:02
Вирішальний бій за Садибу Терещенків: 16 грудня відбудеться розгляд апеляційної скарги
09:02
Помер співак і композитор Степан Гіга
19:45
На другі вихідні грудня введено обмеження руху тунелем на Севастопольській площі (схема)
19:40
Ондрей Копечний: В Чехії фірма мера може виграти міський тендер
17:52
Будинок 16 у ЖК «Лісовий квартал» став житловим комплексом року за версією IBUILD 2025
19:44
Водопровід на Відрадному відремонтують за 1,1 млн гривень (адреса)
19:20
Київщина зібрала понад 41 млрд гривень податків за 11 місяців, — ДПС у Київській області
13:44
У 2026 році Баришівка спрямує понад 37,2 млн гривень на підтримку медзакладів
11:44
У Бориспільській багатопрофільній лікарні завершено створення нового стаціонарного реабілітаційного відділення
19:45
Електронний військовий квиток у Резерв+ набув статусу основного
19:25
Вуличне освітлення у столиці працює в режимі регульованої економії, – Київміськсвітло
13:28
Микола Калашник: Ветерани Нацгвардії України отримали ключі від трьох нових будинків в інклюзивному містечку «Квіт Калини»
11:42
Микола Калашник провів чергове засідання оперативного штабу Ради оборони Київщини: ключові акценти
19:40
ВАКС обрав нардепці Скороход запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю застави в понад 3 млн гривень
11:46
У Києві цього тижня демонтовуватимуть незаконно розміщену рекламу у центрі та на Подолі (локації)
19:45
У Києві відкрили новий культурно-інтелектуальний простір «Повір у себе Space»
19:34
В партії “УДАР” владі пропонують шукати гроші у корупційних схемах, а не підвищувати податки малим підприємцям
17:44
Скороход після допиту в НАБУ заперечила всі підозри
15:46
Надвечір 8 грудня на фронті зафіксовано 87 боєзіткнень, – Генштаб
11:26
Микола Калашник: У Білій Церкві стартував проєкт з будівництва житлового комплексу на 1000 квартир для ВПО з Маріуполя
09:42
російські війська знову завдали ударів БпЛА по Фастову (фото)
17:04
У Києві низка трамваїв до 26 грудня змінить маршрути через ремонт колій (схеми)
16:29
ВАКС обрав запобіжний захід спільнику нардепки у справі “продажу” санкцій РНБО
Больше новостей

Надвечір останнього дня липня на фронті щонайменше 66 боїв, – Генштаб

Новости Киева
504
0

За даними Генштабу ЗСУ, у четвер, надвечір 31 липня 2025 року на різних ділянках фронту російсько-української війни загалом відбулося 66 бойових зіткнень Сил оборони України з росармією.  
Про це КВ дізналася з повідомлення Генерального штабу Збройних Сил України “Оперативна інформація станом на 16:00 31.07.2025 щодо російського вторгнення”.
Згідно зведення Генштабу, на Покровському напрямку з початку доби окупанти здійснили 28 спроб потіснити наших захисників із займаних позицій у районах населених пунктів:  
Полтавка, Разіне, Миролюбівка, Лисівка, Звірове, Котлине, Удачне, Муравка, Новоукраїнка, та в напрямку населених пунктів Володимирівка, Родинське, Мирноград, Новопідгорнє. Сили оборони стримують натиск противника та зупинили вже 24 атаки (тут і далі, коли йдеться про триваючі боєзіткнення, слід зважати на час виходу армійського релізу – 16:00 четверга – КВ).
На інших напрямках: 
На Північно-Слобожанському і Курському напрямках українські оборонці відбили п’ять атак росіян, ще одне боєзіткнення триває до цього часу. Противник від початку доби завдав два авіаційні удари, загалом скинув чотири керовані авіаційні бомби та здійснив 157 артилерійських обстрілів, зокрема три – із реактивних систем залпового вогню.
На Південно-Слобожанському напрямку українські воїни зупинили атаку ворога в районі населеного пункту Вовчанськ, два боєзіткнення тривають.
На Куп’янському напрямку агресор двічі безуспішно здійснював штурмові дії в районі населеного пункту Петропавлівка.
На Лиманському напрямку загарбницька армія атакувала 15 разів поблизу населених пунктів Карпівка, Рідкодуб та в бік населених пунктів Шандриголове, Ямпіль. Чотири боєзіткнення тривають.
На Сіверському напрямку Сили оборони відбили одну атаку. Загарбницькі підрозділи намагалися просунутись в напрямку Григорівки.
На Краматорському напрямку окупанти здійснили дві безрезультатні спроби просунутися вперед в напрямку населеного пункту Біла Гора.
На Торецькому напрямку, в районах населених пунктів Торецьк, Щербинівка та в напрямку Степанівки, наші воїни зупинили дві наступальні дії ворога, ще одне боєзіткнення триває.
На Новопавлівському напрямку ворог десять разів атакував в районах населених пунктів:  Запоріжжя, Зірка, Піддубне, Толстой, Шевченко, Новосілка, та в напрямку населеного пункту Темирівка. Три бойові зіткнення продовжуються досі.
На Гуляйпільському напрямку ворог завдав авіаційного удару в районі населених пунктів: Веселянка, Григорівка, Степногірськ.
На Оріхівському напрямку окупанти один раз намагались просунутися в районі населеного пункту Малі Щербаки. Ворог завдав авіаційних ударів в районах населених пунктів Білогір’я.
На Придніпровському напрямку ворог провів одну атаку – успіху не мав.
На інших напрямках фронту ситуація суттєвих змін не зазнала.
Також повідомляється, що від обстрілів з території російської федерації потерпіли прикордонні населені пункти, зокрема Бобилівка, Кучерівка, Бруски, Мар’їне, Угроїди, Покровка, Попівка, Рясне, Лугівка Сумської області.
А тим часом КиївВлада продовжує збір на потреби 100 окремої механізованої бригади (ОМБ) ЗСУ!
Збір коштів, з відома уповноважених представників бригади, здійснюється через монобанку співзасновника КВ Антона Подлуцького.
Вказана сума збору 10 млн гривень є бажаною, тому будь-яка пожертва допоможе нашим бійцям крутіше бити російських окупантів! Слава Героям!
Читайте: 100 ОМБ ЗСУ запрошує фахівців на службу в своїх підрозділах
Фото: Генштаб ЗСУ на FB
КиївВлада
Олексій Ігнатьєв

0 комментариев