Последние новости

17:06
В Криму “Примари” ГУР знищили ще дві РЛС окупантів
15:04
Зеленський: росія прагне якнайбільше зашкодити людям, використавши за тиждень понад 2,4 тисячі засобів повітряного нападу
09:05
Перший сніг на Київщині: на дорогах працюють понад півсотні одиниць спецтехніки
17:07
У Києві в споруду “Летюча тарілка” навідались інспектори
16:38
Зеленський ввів у дію санкції проти 656 суден тіньового флоту рф
15:02
Вирішальний бій за Садибу Терещенків: 16 грудня відбудеться розгляд апеляційної скарги
09:02
Помер співак і композитор Степан Гіга
19:45
На другі вихідні грудня введено обмеження руху тунелем на Севастопольській площі (схема)
19:40
Ондрей Копечний: В Чехії фірма мера може виграти міський тендер
17:52
Будинок 16 у ЖК «Лісовий квартал» став житловим комплексом року за версією IBUILD 2025
19:44
Водопровід на Відрадному відремонтують за 1,1 млн гривень (адреса)
19:20
Київщина зібрала понад 41 млрд гривень податків за 11 місяців, — ДПС у Київській області
13:44
У 2026 році Баришівка спрямує понад 37,2 млн гривень на підтримку медзакладів
11:44
У Бориспільській багатопрофільній лікарні завершено створення нового стаціонарного реабілітаційного відділення
19:45
Електронний військовий квиток у Резерв+ набув статусу основного
19:25
Вуличне освітлення у столиці працює в режимі регульованої економії, – Київміськсвітло
13:28
Микола Калашник: Ветерани Нацгвардії України отримали ключі від трьох нових будинків в інклюзивному містечку «Квіт Калини»
11:42
Микола Калашник провів чергове засідання оперативного штабу Ради оборони Київщини: ключові акценти
19:40
ВАКС обрав нардепці Скороход запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю застави в понад 3 млн гривень
11:46
У Києві цього тижня демонтовуватимуть незаконно розміщену рекламу у центрі та на Подолі (локації)
19:45
У Києві відкрили новий культурно-інтелектуальний простір «Повір у себе Space»
19:34
В партії “УДАР” владі пропонують шукати гроші у корупційних схемах, а не підвищувати податки малим підприємцям
17:44
Скороход після допиту в НАБУ заперечила всі підозри
15:46
Надвечір 8 грудня на фронті зафіксовано 87 боєзіткнень, – Генштаб
11:26
Микола Калашник: У Білій Церкві стартував проєкт з будівництва житлового комплексу на 1000 квартир для ВПО з Маріуполя
09:42
російські війська знову завдали ударів БпЛА по Фастову (фото)
17:04
У Києві низка трамваїв до 26 грудня змінить маршрути через ремонт колій (схеми)
16:29
ВАКС обрав запобіжний захід спільнику нардепки у справі “продажу” санкцій РНБО
13:01
Проти мирних українських міст і громад армія рф за тиждень використала понад 2,8 тисячі БпЛа, ракет та авіабомб
11:01
На столичному Святошині при пожежі у лікарні з реанімації евакуювали 6 пацієнтів
Больше новостей

Уряд обіцяє в Програмі дій на 2025 рік безпеку і соціалку

Новости Киева
551
0

Кабінет Міністрів України (КМУ) схвалив Програму дій на 2025 рік і передав її до Верховної Ради (ВР), яка має схвалити урядовий документ, що визначає чіткі цілі, пріоритети й індикатори виконання.
Про це КВ дізналася з повідомлення на Урядовому порталі.
“Це конкретний план, який дозволяє відстежувати прогрес і робити державні рішення зрозумілими для громадян”, – сказано в повідомленні.
Програма дій спирається на чотири ключові опори, які визначають вектор реформ:
Безпека — розвиток власного оборонного виробництва, масштабування міжнародних оборонних партнерств, запуск Defense City та нових умов контрактів для військовослужбовців.
Економіка — інвестиції, приватизація, розвиток виробництва «Зроблено в Україні», створення спільних інвестиційних фондів із ЄС та партнерами.
Гідність — нові програми підтримки ветеранів, молодих сімей, переселенців, прифронтових регіонів і вразливих груп, а також модернізація системи соціальної допомоги.
Відбудова — будівництво житла, модернізація енергосистеми, відновлення лікарень, шкіл, укриттів та об’єктів культурної спадщини.
У сфері діяльності Міністерства соціальної політики, сімʼї та єдності:
запуск нової моделі пенсійної системи;
боротьба з бідністю та оновлення соціальних стандартів;
модернізація підходів до соціального захисту;
розвиток мережі соціальних послуг;
перехід від підтримки “за статусом” до допомоги “за потребами”;
вдосконалення системи протезування як частини реабілітації спільно з МОЗ;
початок реалізації програми повернення українців додому;
розширення послуг для прифронтових громад.
Ці напрями є частиною ширшої опори “Гідність”, що передбачає підтримку ветеранів, внутрішньо переміщених осіб, молодих сімей, людей з інвалідністю та вразливих груп”.
Як сказав на Кабміні міністр соціальної політики, сім’ї та єдності Денис Улютін, “соціальний захист у воєнний час — це гарантія збереження людей і їхнього потенціалу для відбудови країни. Наша мета — щоб кожен українець, який потребує допомоги, отримав її якісно та вчасно”.
Програма дій уряду – це нормативно-правовий акт, який окреслює стратегічні цілі та напрями роботи КМУ, що затверджує ВР. Згідно законодавства, якщо ВР двічі поспіль не схвалить програму діяльності уряду, це може призвести до відставки Кабміну.
Читайте: Уряду Свириденко бракує 300 мільярдів грн на війну до кінця року, але є кошти на нові програми, – ЕП
Фото: Урядовий портал
КиївВлада
Олексій Ігнатьєв

0 комментариев