Последние новости

19:45
Депутати КОР нагородили військових, освітян і медиків та ухвалили низку рішень
15:40
“Українська команда” закликає привітати з Днем ЗСУ донатом на антидронові сіткомети: “Допоможемо Миколаю зберегти життя воїнів”
09:44
На росії уражено підприємство ВПК, яке виробляє базові компоненти для вибухівки
19:45
Генасамблея ООН вимагає повернення українських дітей росією
15:46
Київрада присвоїла парку в Солом’янському районі ім’я Сергія Параджанова
09:44
У Києві 7-річний хлопчик помер у стоматології
19:44
Київгаз вкладе понад 1 млн гривень у запас питної води
19:20
Кабмін розпустив наглядові ради ключових компаній в енергетиці (перелік)
17:49
Експрем’єра Азарова ув’язнили заочно на 15 років за державну зраду
13:46
Київські митники виявили понад 12 тис. контрафактних іграшок, що порушували права Hasbro (фото)
11:44
Гатне вкладе півмільйона гривень в 19 нових вуличних лавок
21:09
Бігові маршрути Києва: з чого почати?
17:48
У Києві відкрили меморіальну дошку Єжи Ґєдройцю
15:46
Про НАТО не без НАТО: в альянсі не хочуть перемовин про мир в Україні без них
13:41
У Броварах відновлюють пошкоджені обстрілом будинки та дитсадок, — мер Сапожко
19:42
Два нових трамвайних вагони вже курсують на столичному маршруті № 27 (фото)
17:44
5 поверх онкодиспансеру Київщини відремонтують за 3,8 млн гривень
13:44
Настає вирішальний час для дипломатії у перемовинах про війну та мир – ЄС
11:46
СБС у листопаді уразили майже 24 тис. ворожих цілей
17:04
Зеленський призначив Маркарову радником з питань відбудови та інвестицій
13:49
Де в Києві знайти “dark academia”: гід старими бібліотеками, таємничими двориками та місцями, що надихають
18:55
У Боярській громаді внаслідок нічної атаки рф загинула людина
17:07
Зеленський оновив склад делегації для переговорів з США та представниками рф
13:45
Фастів без світла: погрітися та підзарядитися містяни можуть у міськраді, школах і Палаці культури
11:01
Близько тисячі осіб та 16 одиниць бронетехніки – у Генштабі навели дані про втрати окупантів за добу
19:49
Від суботи частково обмежать рух на з’їзді з Богатирської в напрямку Великої кільцевої
15:46
Микола Калашник: Фундація Олени Зеленської відновила та облаштувала сучасне укриття у Кагарлицькому ліцеї
11:49
У Києві на вихідних ярмарки змінять рух низки автобусних та тролейбусних маршрутів
09:45
Ворог за добу втратив 1100 осіб та 7 танків, – Генштаб ЗСУ
19:44
Бучанська РДА на 1 млн гривень закупить дрони-камікадзе для Сил оборони України
Больше новостей

Слідчі столичної поліції підтвердили версію самогубства 32-річного кріптотрейдера у салоні Lamborghini

Новости Киева
536
0

Слідчі столичної поліції підтвердили версію самогубства 32-річного киянина у салоні Lamborghini. Нагадаємо, в Оболонському районі Києва зранку 11 жовтня у власному авто було виявлено тіло підприємця та блогера, діяльність якого була пов’язана із криптовалютою, з вогнепальним пораненням в голову. 
Про це, як передає КВ, йдеться у =AZUqSnrgfsti1LL90gGh70s1yG12uL1WVpRWqh1De0FGej3eKm2_2Q8OSYxP6itfF5BFoGcZ89n4IvVG5XkFwll-0qJ552eLujCVZMdlhy9pATSHkkye8Rh-mzYFFXa6aSA13CKjZouGkA4h_NThsqMm9oy0cY-o8V7FebUuRItCUMrOhFFvaIpx9S52VH8qsJ0&__tn__=%2CO%2CP-R]повідомленні ГУ Нацполіції в Києві.
Як зазначили у поліції, слідчі продовжують розслідування у справі.
“У ході проведених слідчих дій, аналізу з камер відеоспостереження правоохоронці встановили, що чоловік скоїв самогубство. За даними слідства, напередодні він повідомляв близьким про погіршення емоційного стану через фінансові труднощі, а також надіслав їм прощальне повідомлення. Зокрема, уночі напередодні він припаркувався біля одного з багатоповерхових будинків, та здійснив постріл у голову з зареєстрованої зброї”, – йдеться у повідомленні.
За вказаним фактом ведеться кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України — умисне вбивство із додатковою відміткою «самогубство». Триває досудове розслідування, з’ясовуються обставини події.
Як писала КВ, загиблий – криптоблогер Костя Кудо (справжнє ім’я Костянтин Ганіч). Згодом це підтвердили адміністратори його Telegram-каналу KostyaKudo. Костянтин Ганіч — криптотрейдер, співзасновник і CEO однієї з найбільших в Україні трейдинг-шкіл Cryptology Key.
Читайте: Поліція розслідує обставини загибелі криптотрейдера у Києві
Фото: поліція Києва   
КиївВлада
Оксана Олійникова

0 комментариев