Последние новости

16:45
Стимулювання попиту і роботи девелоперів — найважливіший виклик для ринку, — MarCom Advisor Alliance Novobud Міхальова
14:40
Удар балістикою по виставці зброї на Київщині: організатора заходу Гончарука заарештували
10:45
Буча придбає БПЛА Matrice та Sting для Сил оборони України
17:04
Київські рятувальники здобули перемогу на Чемпіонаті України з пожежно – прикладного спорту (фото, відео)
14:01
У Харкові росте число постраждалих унаслідок атаки рф, загинула жінка, в Запоріжжі КАБом вбито чоловіка
10:02
Понад 2,2 млн екстрених виїздів і понад 822 тис. операцій: директорка ДОЗ КМДА показала масштаб роботи медиків під час війни
17:04
У Музеї історії Києва до кінця літа працюватиме виставка про історію військової медицини
16:03
У двох корпусах обласної лікарні Київщини за 15 млн гривень замінять ліфти
14:02
Удар КАБами по Запоріжжю: вбито жінку, серед постраждалих троє дітей
12:01
Головного організатора заходу на Київщині, по якому ворог вдарив балістикою, затримали – ОГП
08:28
Ворог найбільше атакує трьох напрямках, за добу на фронті 230 бойових зіткнень, – Генштаб ЗСУ
19:50
У Києві покажуть документальний проєкт “Оленівка. Листи”
12:44
400 метрів по периметру: нардеп від “Слуги народу” пропонує заборонити продаж чіпсів та енергетиків біля шкіл
18:40
«Плесо» продовжує щотижневий моніторинг стану Кирилівського озера та прилеглих територій, – КМДА (відео)
16:48
Радіоактивні дрони: зафіксовано ще 6 фактів застосування рф боєприпасів зі збідненим ураном
19:45
Разом додому: 23 липня у Києві в парку «Наталка» відбудеться День адопції тварин
19:24
Американська блогерка Лаура Лумер відвідала Бучу
16:44
Максимально переносити війну на землю агресора – Хмара та Драпатий визначили спільні задачі
14:45
На Бориспільщині водію вантажівки повідомили про підозру у смертельній ДТП
08:42
У Броварах перекриють ділянку вулиці Сергія Москаленка на реконструкцію (схема)
19:48
Руслан Олійник: На Київщині вперше відбувся Фестиваль здорового харчування
16:40
Тимчасовим керівником КМВА став Андрій Ткачов
14:45
ОХМАТДИТ за 62 млн гривень відремонтує електропідстанції
08:45
Головурів за 2,4 млн гривень отримає нову теплотрасу
19:42
У зоні відчуження триває ліквідація лісової пожежі
18:45
На Броварщині судитимуть жінку, яку обвинувачують у смерті сина та приховуванні його тіла
16:43
СБС знищили декілька ворожих ЗРК та РЛС
12:40
Макарів за майже 1,5 млн гривень закупив обладнання для дитячого майданчика
17:18
У Білогородській громаді триває ліквідація масштабної пожежі на складах після нічного удару
17:04
У селі Юрівка Гатненської громади урочисто відкрили новий парк відпочинку
Больше новостей

КМВА надала дозвіл Святошинському лісопарковому господарству на використання ресурсів нацпарку “Голосіївський”

Новости Киева
493
0

Начальник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко надав комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» дозвіл на використання природних ресурсів у межах територій національного природного парку «Голосіївський» на 2025 рік.
Про це  КВ дізналася з розпорядження начальника Київської міської військової адміністрації (КМВА) Тимура Ткаченка № 1076 від 21 жовтня 2025 року.
“Надати комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» (ідентифікаційний код 03359687, місцезнаходження: Україна, 03115, місто Київ, вулиця Святошинська, будинок 24, адреса електронної пошти: [email protected]) дозвіл на спеціальне використання природних ресурсів у межах національного природного парку «Голосіївський» у межах затвердженого ліміту на використання природних ресурсів у межах територій національного природного парку «Голосіївський» на 2025 р. (землекористування: КП «Святошинське лісопаркове господарство») від 10 вересня 2025 року № 5/2025”, – йдеться у тексті розпорядження.
Дозвіл діє до 31 грудня 2025 року, крім періоду з 01 квітня 2025 року до 15 червня 2025 року.  Контроль за виконанням цього розпорядження покладено на заступника голови Київської КМДА Пантелеєва П. О.
Нагадаємо, Генпрокуратура в рамках двох судових справ намагається повернути державі ділянку площею 5,69 га на просп. Академіка Глушкова, 65 (територія НПП “Голосіївський”). Йдеться про землю, на якій забудовник планує звести житлові багатоповерхівки. Головні претензії правоохоронців у тому, що КМДА не погоджувала відведення землі під таку забудову, а Київрада без належних підстав змінила в інтересах забудовників категорію землі. У Генпрокуратурі зазначають, що забудовувати дану заповідну територію взагалі не можна.
Читайте: Безмежний ліс: Генпрокуратура заважає “КСМ-Груп” забудовувати Голосіївський нацпарк
Фото: Нацпарк Голосіїівський
КиївВлада
Олександр Попов

0 комментариев