Последние новости

19:45
Обмеження руху: у столиці ремонтуватимуть дорогу на Виговського (схема)
18:43
На Фастівщині внаслідок зіткнення авто з деревом загинула людина, ще одна у лікарні
14:25
Верховний Суд підтвердив право ПЦУ на Спасо-Преображенський монастир у селі Княжичі
12:44
Микола Калашник: Київщина системно інвестує у створення сучасних умов для надання високоспеціалізованої меддопомоги дітям
18:43
Командир однієї з бригад Київщини створив власну “ремонтну бригаду” з військовослужбовців
19:46
У Києві розпочали прийом рукописів для видання за кошти міського бюджету у 2026 році
16:45
У Києві за тиждень зафіксували понад 11,7 тисячі випадків грипу та ГРВІ
14:24
У Києві за минулу добу сталося три пожежі в екосистемах (фото)
08:45
НАБУ заявляє про безпідставне затримання співробітника працівниками СБУ
17:05
Київводоканал витратить 1,7 млн гривень на захищені бланки і смарт-картки
14:31
На службу у своїх підрозділах запрошує 100 окрема механізована бригада ЗСУ
09:01
На столичному Голосіївському проспекті змінено рух транспорту через прорив тепломережі
18:05
Число загиблих унаслідок нічного удару рф по Київщині зросло до п’яти осіб
17:05
Пошкоджений росіянами будинок по проспекту Відрадному 28-б за 1,2 млн гривень готують до ремонту
11:32
Першими стали до строю – в Україні відзначають День українського добровольця
09:34
У Броварах біля постраждалої від атаки рф багатоповерхівки розгорнули пункт допомоги мешканцям
13:44
Чиста водичка та гніздові платформи: пелікани Київського зоопарку повернулися до літніх домівок (фото)
11:44
Білецький живий: СБУ завадила росіянам ліквідувати командира Третього армійського корпусу ЗСУ
07:59
Загальнонаціональна Хвилина мовчання за вбитими під час війни росії проти України
19:48
У Музеї історії Києва відкрили виставку, присвячену 90-річчю художника Івана Марчука
17:45
Фальшиві долари за півціни: у Києві судитимуть двох збувачів валюти
09:25
Питання подальшого системного розмінування територій лісництв Іванківської та Макарівської громад розглянули учасники наради в КОДА
19:42
Завтра, 12 березня, частково обмежуватимуть рух транспорту в Подільському районі
17:45
Консорціум, якому передали в управління Будинок профспілок у Києві, заборгував бюджету майже 7,5 млн гривень
13:44
До столиці завітала весна – кліматологи
19:45
У Національному музеї Шевченка відкрили ювілейну виставку художника Анатолія Марчука
17:40
Микола Калашник провів відеозустріч із губернатором італійського регіону Тоскана Еудженіо Джанні
15:46
Фронт: надвечір 10 березня Генштаб зафіксував майже півсотні атак агресора
11:49
Під Києвом затримано експартійця ОПЗЖ, який фінансував російський бюджет
19:55
Уряд змінив порядок базового фінансування університетів та наукових установ
Больше новостей

Зеленський: росія продовжує терористичну війну проти цивільних

Новости Киева
386
0

Президент України Володимир Зеленський відреагував на атаку рф по території України, здійснену у ніч на 30 жовтня. Глава держави наголосив, що росія продовжує терористичну війну, важливо, щоб “кожна така підла атака по цивільних поверталась агресору конкретними наслідками – санкціями й реальним тиском”. 
Про це, як передає КВ, йдеться в повідомленні Президента України Володимира Зеленського.
Як зауважив Президент, у багатьох регіонах України тривають аварійні та рятувальні роботи після нічної російської атаки.
“Пошкоджено звичайні житлові будинки в Запоріжжі, є руйнування гуртожитку. Відомо про десятки постраждалих унаслідок удару, серед них п’ятеро дітей. Дві людини, на жаль, загинули. Мої співчуття рідним та близьким. Рятувальні роботи тривають. У Ладижині зазнав важкого поранення семирічний хлопчик”, – написав Володимир Зеленський.
Глава держави повідомив про удари по енергетиці та цивільним на Вінниччині, Київщині, Миколаївщині, Черкащині, Полтавщині, Дніпровщині, Чернігівщині, Сумщині, Івано-Франківщині, Львівщині. 
“Росія продовжує терористичну війну проти життя, і важливо, щоб кожна така підла атака по цивільних поверталась у Росію конкретними наслідками – санкціями й реальним тиском. Розраховуємо, що Америка, Європа, країни Групи семи не ігноруватимуть це бажання Москви знищувати все. Потрібні нові кроки в тиску: на російську нафтогазову промисловість та фінанси, вторинні санкції на тих, хто цю війну спонсорує. Дякую кожному й кожній, хто працює на мир”, – резюмував Президент.
Нагадаємо, у ніч на 30 жовтня (з 19:00 29 жовтня) противник завдав комбінованого удару по об’єктах критичної інфраструктури України із застосуванням 705 засобів повітряного нападу. Збито або знешкоджено 623 цілі противника. Зафіксовано прямі влучання на 20 локаціях та падіння уламків на 19 локаціях в різних регіонах України.
Читайте: Ворог атакував Україну 653-ма БпЛА та 52 ракетами – знешкоджено 623 цілі, є влучання
Унаслідок атаки на Запоріжжя зруйновано декілька поверхів у будівлі гуртожитку, постраждали інші будівлі та обʼєкти інфраструктури. Постраждали 17 людей, з них 6 дітей.  Люди продовжують звертатися по допомогу.
Читайте: Нічна атака росіян на Запоріжжя забрала життя двох людей, – ОВА
У Борисполі на Київщині згорів приватний будинок, постраждала жінка – її  з численними травмами госпіталізовано. Наслідки обстрілу зафксовано у двох районах.
Читайте: На Київщині внаслідок атаки рф поранено жінку, згоріли будинок та авто
Фото: ДСНС
КиївВлада
Олександр Попов

















0 комментариев