Последние новости

18:44
Нардеп Микола Тищенко вніс 10 млн грн застави
14:45
«Інтергал-Буд» розповів, де у Львові придбати квартиру в готовому будинку
12:43
«ЗеМолодіжку» Київщини очолив депутат Бучанської міськради Микита Геращенко
19:47
Уряд спрямовує понад 3 млрд грн на відновлення житла та інфраструктури у Вишневому
18:44
Шахрай під маскою успішного бізнес-блогера ошукав щонайменше 12 довірливих інвесторів на мільйони
10:48
У «Інтергал-Буд» стартували липневі знижки на квартири
08:48
Азербайджан профінансує відбудову чотирьох інфраструктурних обʼєктів у Ірпені
19:49
У Згурівській громаді встановлюють сонячну електростанцію для потреб водопостачання
18:48
Мар’яна Безугла знову пропонує посилити відповідальність за “невиправдані втрати” особового складу в ЗСУ
14:47
В Обухівському районі орудують телефонні шахраї, що представляються працівниками Обухівською РВА, – голова РВА Сиваненко
08:45
Київпастранс витратить 6,98 млн гривень на теплий формений одяг
18:43
Київ вимагає невідкладного засідання РНБО щодо реалізації Комплексного плану стійкості столиці, – Кличко
16:45
Спортзал Глибоцького ліцею відремонтують за 7,6 млн гривень (перелік робіт)
17:04
На Київщині з 6 липня відновлює рух електричка Фастів – Київ
12:03
На Оболонських озерах у Києві рятують тварин, що постраждали внаслідок екокатастрофи після обстрілу рф
08:01
Генштаб ЗСУ зафіксував впродовж доби 295 бойових зіткнень, найбільше на Гуляйпільському напрямку
17:04
Ударні “санкції” вивели з ладу 42,74% від загальної проєктної потужності нафтопереробки рф
14:03
У Чорнобильській зоні ліквідували пожежу на 130 га, роботи тривають ще на трьох осередках
10:01
За добу втрати армії рф зросли на 1190 осіб та сотню артсистем, – Генштаб ЗСУ
19:44
Дах Таращанського геріатричного пансіонату відремонтують за 1 млн гривень
19:30
У Києві оголосили конкурс на заміщення 31 вакантної посади директорів шкіл
16:44
На ремонт кисневого обладнання швидких Києва витратять на 7,6% менше
12:45
Психіатрію на Кирилівській у Києві за 10,8 млн гривень відремонтує знайомий підрядник
08:43
Сили ППО з вечора знешкодили одну ракету та 82 із 105 ворожих БпЛА
19:45
Храмові свята відзначили одразу у трьох селах Білогородської громади
18:52
У Дарницькому районі столиці виявили ще одне тіло жертви обстрілу рф
16:45
В академії Міноборони затримала російського “крота”, який шпигував за розробками дронів
10:44
Святошинська РДА витратить 17 млн гривень на безперебійники
19:44
Україна відкриває прозорий експорт оборонних технологій для країн-партнерів, – Федоров
16:48
Alliance Novobud відзвітувала про динаміку будівництва своїх проєктів у червні
Больше новостей

Міський голова Яготина Дзюба публічно цитує заборонений фільм “Брат 2”

Новости Киева
690
0
Міський голова Яготина Дзюба публічно цитує заборонений фільм “Брат 2”

Міський голова Яготина (Бориспільський район Київської обл.) Наталія Дзюба публічно поширила цитати з російського пропагандистського фільму “Брат 2”, який понад 11 років заборонений в Україні.
Про це КВ стало відомо з відповідного допису міського голови Яготина Наталії Дзюби.

“В Україні заборонено російський фільм Брат 2 на який є посилання в даній цитаті”, – прокоментувала допис Наталії Дзюби FB-спільнота “Яготинські новини”.
Це відповідає дійсності, оскільки фільм “Брат 2” в Україні було заборонено в лютому 2015 року для кінотеатрального та телевізійного показу, публічного комерційного відео та домашнього відео. Цей фільм “містить сцени, які є принизливими для українців за національною ознакою, а також за некоректність демонстрації цього фільму під час агресії на Сході”, – зазначили в 2015 році у Держкіно.
Тоді ж у видачі прокатних посвідчень відмовлено телесеріалам “З життя капітана Черняєва” та “Павутина 8”, оскільки “обидві стрічки містять популяризацію силових структур РФ та формування позитивного іміджу їхніх представників”.
“Держкіно вважає недоречним демонстрацію цих стрічок в умовах незаконної анексії Криму Росією, а також продовження агресії на сході України”, – заявив голова Держкіно кіно Пилип Іллєнко.
Нагадаємо, Наталія Дзюба виграла вибори міського голови Яготина в 2020 році, коли балотувалася від президентської партії “Слуга народу”. До того 10 років вона очолювала громаду: з 2010 по 2015 рік як член проросійської “Партії регіонів”, а з 2015 по 2020 рік – як член партії “Наш край”, який наразі залишається притулком для втікачів з “Партії регіонів” і інших проросійських сил.
В 2006 році Наталія Дзюба невдало балотувалася до Верховної Ради за списком “Опозиційного блоку “НЕ ТАК!”, який було сформовано СДПУ(о) Віктора Медведчука, Республіканською партією Юрія Бойка та іншими. На той момент Наталія Дзюба була членом Республіканської партії.
В 2002 році Наталія Дзюба безуспішно балотувалася до ВР від СДПУ(о) Віктора Медведчука.
Додатково: Не вічний мер: хто з міських голів Київщини ризикує не переобратись на новий строк
Фото: офіційний сайт Яготинської міської ради
КиївВлада

0 комментариев