Последние новости

08:45
На Харківському масиві підвал житлового будинку облаштують під укриття (адреса) 
17:04
У Києві 24 серпня три тролейбусні маршрути не курсуватимуть в центрі міста (схема)
16:28
НАБУ спрямовує майже 10 млн гривень на обладнання для ідентифікації облич
14:04
У Києві скульптури малюків-засновників вбрали у святковий стрій (фото)
12:04
Сили оборони уразили РЛС, місце запуску морських безекіпажних катерів та ретранслятор ворога в Криму
17:04
У Київському зоопарку тигри Рена та Малюк святкують 18-й день народження (фото)
16:03
Служба зовнішньої розвідки визначає постачальника майже 400 автомобільних шин
12:01
Удар рф по ТЦ у Кривому Розі: вже 16 вбитих, пошукова операція триває
10:31
Ексголова КОДА Володін пішов на угоду зі слідством у справі Чернишова
19:45
Графік канікул 2026/2027: Київ рекомендував структуру наступного шкільного року
16:44
Мешканцям Броварської громади, які пройшли через полон, вручили почесні відзнаки, — мер Сапожко
08:41
Фесика звільнили з посади голови Оболонської РДА та призначили заступником міністра
18:44
«Креатор-Буд» виставив на продаж останній енергонезалежний котедж у містечку Beverly Hills deluxe
12:46
Збиття ракети кулеметом: Прикордонники на Київщині знешкодили швидкісну ворожу ціль силами вогневої групи
19:45
Рятувальники Чорнобильської зони отримали нове спецпожежне авто з Німеччини
18:44
Прокуратура вимагає знести чергове самочинне будівництво у Києві
16:44
Влада та політики повинні шукати способи вистояти у війні та досягти миру, а не займатися виборами – Артур Палатний
12:40
До шкіл та дитсадків столиці 1 вересня піде понад 360 тисяч дітей та молоді, – Кличко
10:40
У Києві автівка влетіла у зупинку з людьми: загинуло двоє людей, ще четверо травмовано (фото, відео)
19:40
Атака дронів на столицю: уламки впали у дворах житлових будинків
14:45
Ремонт харчоблоку ліцею «Лідер» на 8 млн гривень поки відкладається: тендер скасували 
10:45
Від рюкзака до пластиліну: першокласникам Борщагівської громади хочуть закупити 750 подарункових наборів 
19:45
Повернулися додому: 60 людей з ТОТ знов на теренах, контрольованих Україною – Лубінець
14:45
Довбуш Т40: Сили оборони матимуть безпілотник, здатний долати понад 2000 км
12:43
Київоблрада збереться на чергову сесію 20 серпня
17:04
Сили оборони України вивели з ладу 7 із 10 найбільших логістичних центрів Wildberries – МОУ
16:03
У школі 263 на Троєщині планують капремонт укриття за 16,35 млн гривень
12:05
У Києві ліквідували пожежі, спричинені атакою рф, ведуться роботи у вестибюлі станції метро “Почайна”
17:04
До музеїв п’яти країн-партнерів Україна передасть трофейні танки Т-72
12:01
На столичному Дарницькому ринку згоріли кіоски з крамом (відео)
Больше новостей

Зеленський закликав українців до чесної розмови та підтвердив обговорення пропозиції США щодо мирного врегулювання війни з росією

Новости Киева
720
0

Сьогодні, 21 листопада, Президент України Володимир Зеленський виступив із відеозверненням до українського народу та прокоментував пропозиції США щодо мирного врегулювання війни з росією.
Про це КВ стало відомо з =AZWXoRpA9bUeL1hKQfxzlEGeeRwTcMLxpQTYjP7tzxqzPvCrNme7gYwXqN8tzr9g9Jq-dvqFJPKXxEBQdReSEKbwrpD9Xc8oKW_Md8L0-sAT86OUR0UcXkEKyBirLw0F4UAE17iGKHn17KcwhGFx3RzokT4D_qLnGiIDBJnAYiikMx4gxLQxJEvW-NUIzn-6LU3Q_nfXtPs-Mjm4-5q_HVFM&__tn__=%2CO%2CP-R]відеозвернення Володимира Зеленського.
У своєму виступі він підкреслив, що Україна стоїть перед «одним із найважчих моментів» своєї історії.
«Зараз Україна може опинитися перед дуже складним вибором, або втрата гідності, або ризик втрати ключового партнера, або складні 28 пунктів, або вкрай важка зима, найважча та подальші ризики. Життя без свободи, без гідності, без справедливості і щоб ми вірили тому, хто напав вже двічі», – зазначив Зеленський.
За його словами, будь-які переговори з міжнародними партнерами відбуватимуться без компромісів щодо суверенітету, незалежності та територіальної цілісності України.  Президент запевнив, що протягом наступного тижня він працюватиме у режимі 24/7, щоб у будь-яких пропозиціях не було проігноровано ключових інтересів України. 
[media=https://www.facebook.com/plugins/video.php]

Також Зеленський закликав українців, політиків і посадовців зберігати єдність і не дозволяти внутрішнім суперечкам ослаблювати державу під час важливих переговорів.
«Я звертаюся зараз до всіх українців. Наші люди, громадяни, політики — всі. Треба зібратись. Прийти в себе. Припинити срач. Припинити політичні ігрища. Держава має працювати. Парламент воюючої країни має працювати об’єднано. Уряд воюючої країни має працювати ефективно. І всі ми разом маємо не забувати й не плутати, хто саме є сьогодні ворогом України», — сказав Зеленський.
Нагадаємо, в скандал з корупцією у сфері енергетики втягнуті як колишні, так і нинішні українські високопосадовці.
Читайте: Верховна Рада звільнила міністрів Галущенка та Гринчук
Обидва міністри є фігурантами справи НАБУ “Мідас” – про масштабну схему корупції у сфері енергетики, організатором якої, за даними слідства, є Тімур Міндіч. Серед інших фігурантів – колишній радник міністра енергетики Галущенка Ігор Миронюк, який раніше був помічником Андрія Деркача
Читайте: Прокурор САП заявив про вплив Тимура “Карлсона” Міндіча на Галущенка та Умєрова, – ЗМІ
Як писала КВ,  НАБУ та САП викрили діяльність злочинної організації, до складу якої входили чинні та колишні посадовці енергетичної сфери, відомий у медіа бізнесмен, інші особи. Її учасники вибудували масштабну корупційну схему впливу на діяльність стратегічних підприємств державного сектору, зокрема АТ «НАЕК «Енергоатом», отримання неправомірної вигоди та відмивання коштів. Детективами затримано 5 осіб, а про підозру повідомлено 7 її членам

Читайте: Операція “Мідас”: затримано 5 осіб, підозру повідомлено 7 членам злочинної організації в енергетичної сфері (відео)

У НАБУ не назвали імен, але журналістам «Схем» (Радіо Свобода) вдалося з’ясувати, про кого саме йдеться.
За даними від джерел у правоохоронних органах, це бізнесмен, співзасновник студії «Квартал-95» Тимур Міндіч (на плівках НАБУ кодове ім’я «Карлсон»), ексрадник міністра енергетики Ігор Миронюк («Рокет»), виконавчий директор з безпеки «Енергоатому» Дмитро Басов («Тенор») і ще четверо «працівників» так званого «бек-офісу з легалізації коштів»: серед них Олександр Цукерман («Шугармен»), Ігор Фурсенко («Рьошик»), Леся Устименко і Людмила Зоріна.
Читайте: НАБУ та САП викрили діяльність злочинної організації, до складу якої входили чинні та колишні посадовці енергетичної сфери
Фото: Володимира Зеленського
КиївВлада

0 комментариев