Последние новости

14:45
Ліки, легкові авто та засоби захисту рослин найчастіше імпортували через Київську митницю
12:45
У Вишгородському районі сьогодні, 20 травня, проводять вибухові роботи
08:46
Ворог атакував Іскандером та 154-ма БпЛА: знешкоджено 131 безпілотник
19:50
Бійці полку «Кракен» отримали від «Української команди» евакомобіль – Палатний
14:45
Податкова удавка під виглядом єврореформ – «Українська команда» заявила про загрозу фіскального тиску на малий бізнес та волонтерів
12:43
Команда «Sport Quest» з Київщини – бронзовий призер мультиспортивного турніру “Ліга акТИвні”
08:43
В дітсадках України запускають пілотний проєкт Мрія.Дошкілля з використанням ШІ
19:44
Васильків за 1,7 млн гривень оновить комунальну котельню
18:49
Адвокати Андрія Єрмака готують апеляційну скаргу
12:45
Ремонт хірургічного відділення дитячої лікарні в Боярці оцінили в 41,6 млн гривень
08:45
Депутатам Київради куплять дротові навушники
17:04
У Києві до 20 червня обмежуватимуть рух Столичним шосе (схема)
10:01
Ворог за добу втратив 1170 осіб та 13 НРК, – Генштаб ЗСУ
08:31
Нічна атака БпЛА: ворог запустив 287 безпілотників, 279 було збито
17:04
Сови, пугач та сич домашній: у столичному зоопарку представили нову експозицію (фото)
16:03
За спробу зірвати рух військового ешелону у Києві диверсант отримав 15 років ув’язнення
19:45
До уваги пасажирів на вихідні: транспорт у Києві ходитиме інакше через спорт (схеми)
12:45
Київрада закликала ВР переглянути спірні норми проєкту нового Цивільного кодексу
08:46
Київ залучить на оновлення вагонів метрополітену понад 520 млн євро
19:43
Яготинська громада звернулася до КОДА через небезпечні дерева біля доріг
08:46
На Київщині внаслідок ворожої атаки постраждали семеро людей, пошкодження у шести районах
19:45
Від початку року у Києві відремонтували понад 15 км мережі зовнішнього освітлення
18:44
ЛУН визначив 20 найпродуктивніших забудовників за час повномасштабної війни
16:44
Труби у кошторисі київської лікарні коштують у чотири рази дорожче за ринок — DOZORRO виявив можливу переплату 1,4 млн грн
12:46
Прокурори Хмельниччини через суд поновлюють інвалідність після скандалу з МСЕК, – ЗМІ
10:44
«Київпастранс» після скандалу з закупівлею тролейбусів на 306 млн грн готує новий тендер до 50 млн євро, – експерт
18:49
У столиці побудували об’єкти розподіленої когенерації потужністю 40 МВт
16:48
Бровари отримали генератор від партнерів з німецького Ерлангена
08:45
Міст через Венеціанську протоку готують за 5,97 млн гривень до ремонту
19:45
Федоров подарував Пісторіусу мед з мінних полів, сіль з Соледару та браслет “Азовсталь”
Больше новостей

У Баришівській громаді триває відновлення трьох освітніх закладів

Новости Киева
513
0

Баришівська селищна рада відзвітувала про перебіг масштабних робіт із капітального ремонту трьох закладів освіти, що проводяться в межах Програми з відновлення України.  Проєкти спрямовані на створення сучасного освітнього простору, покращення технічної інфраструктури та забезпечення енергоефективності будівель.
Про це КВ дізналася з повідомлення Баришівської селищної ради у Facebook.
«В рамках програми з відновлення України реалізовуються проєкти на трьох обʼєктах в Баришівській громаді, зокрема: в Баришівський ліцей імені Миколи Зерова продовжуються ремонтні роботи в підвальному приміщенні та внутрішнє облицювання закладу: штукатурка стін, пониження дверних отворів, кладка газоблоків тощо», – йдеться у повідомленні.
Найдорожчим об’єктом відновлення є Баришівський ліцей імені Миколи Зерова, вартість капітального ремонту якого становить понад 72,3 млн гривень. Згідно з інформацією на сайті Баришівської селищної ради, роботи тут розпочалися у червні 2024 року і мають завершитися до кінця 2025-го. Фахівці займаються повним оновленням внутрішнього оздоблення, ремонтом даху, заміною всіх інженерних мереж – від водопостачання до вентиляції та електромереж.
Є роботи із благоустрою. Так, тут замінять тверде покриття, встановлять нову огорожу, поремонтують сходи і зроблять металевий пандус.  




на фото: ремонтні роботи в Баришівському ліцеї імені Миколи Зерова (джерело — Баришівська селищна рада)
Паралельно триває капітальний ремонт філії «Рудницька гімназія», вартість якого складає близько 62 млн гривень. Проєкт, реалізація якого стартувала в липні минулого року, передбачає комплексне оновлення будівлі, включаючи ремонт фасаду, цоколя та даху. Окрім внутрішніх робіт і заміни вікон та дверей, у гімназії модернізують системи опалення та пожежної сигналізації, а також проведуть повний благоустрій прилеглої ділянки з облаштуванням металевого огородження та під’їздів.
Третім важливим об’єктом є опорний заклад освіти «Лукашівський ліцей». У цій установі капітальний ремонт зосереджений на зміцненні стін будівлі, заміні покрівлі та створенні безпечних і екологічно чистих умов для навчання дітей віком від 6 до 17 років. 
Очікується, що утеплені та модернізовані приміщення зменшать витрати місцевого бюджету на опалення та поточні ремонти, що дасть можливість спрямувати вивільнені кошти на розвиток інших об’єктів комунальної власності.
Нагадаємо, що виконавчий комітет Баришівської селищної ради схвалив проєкт бюджету громади на 2026 рік, у якому основний акцент зроблено на сфері освіти. Найбільше фінансування спрямують на стабільну роботу шкіл і дитячих садків, виплату заробітних плат педагогам, забезпечення теплопостачання, а також на капітальне оновлення шкільної їдальні й придбання шкільних автобусів.
Читайте: Баришівка планує витратити 157 млн гривень на утримання закладів освіти у 2026 році
Фото: сайт Баришівської селищної ради
КиївВлада
Анастасія Командік 

0 комментариев