
Із 27 червня розпочне курсування новий щоденний швидкісний поїзд «Інтерсіті» №765/766 Київ — Одеса, квитки вже у продажу.Також частіше курсуватимуть потяги до Тернополя.
Про це, як передає КВ, йдеться в повідомленні АТ “Укрзалізниця”.
Продаж квитків на швидкісний поїзд «Інтерсіті» №765/766 Київ — Одеса, який вирушить у перший рейс 27 червня, уже відкрито.
В УЗ зазначають, що крім того збільшена періодичність курсування швидкісних поїздів №763/764 Київ — Одеса та №748/747 Київ — Тернопіль до шести разів на тиждень замість трьох.
Також на літній період сформовано новий цикл курсування швидкісних електропоїздів за трикутником Київ — Одеса — Дніпро.
“Забезпечити призначення нових рейсів та збільшення періодичності курсування існуючих вдалося завдяки оптимізації обороту швидкісного рухомого складу.”, – зауважили залізничники.
Нагадаємо, Укрзалізниця з 13 квітня запустила у тестовому режимі прямий рейс з вокзалу Києва до станції Ревака, що поблизу міжнародного аеропорту Кишинева. У разі стійкого попиту маршрут обіцяють зробити постійним.
Читайте: Укрзалізниця додала 12 нових рейсів на літо
Фото: УЗ
КиївВлада
Олександр Попов
