Последние новости

17:48
Умєров продовжив відрядження до 19 листопада, – нардеп
13:46
У Борисполі водійка Volkswagen збила пішохода
11:46
Кияни пропонують щоденно зупиняти потяги метро о 9:00 для вшанування загиблих (петиція)
08:00
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2025-го витрачав Київ
17:04
На Подолі готують до ремонту старовинну будівлю Поштової станції
11:02
Зеленський повідомив про “перезавантаження” управління у сфері енергетичних і майнових інституцій
17:04
Боярка вкладе 1,4 млн гривень в концепцію розвитку
15:02
Міський голова Яготина Дзюба публічно цитує заборонений фільм “Брат 2”
09:02
У Києві число жертв атаки рф зросло до 7 осіб, пошуково-рятувальні роботи завершено
19:53
У Києві кількість постраждалих унаслідок нічної атаки рф зросла до 36 осіб
19:41
На столичному Святошині тиждень обмежуватимуть рух двома вулицями (схема)
11:42
На Київщині відбудують 45 пошкоджених війною об’єктів за 900 млн гривень (документ)
17:43
Бровари представили результати опитування про демократію на міжнародній зустрічі в Німеччині
13:43
НБУ вкладе 86 млн гривень в охорону одного зі своїх об’єктів у Києві
09:45
На трасі Бориспіль – Переяслав не розминулися автомобілі: троє людей госпіталізовано
19:49
Київ посилює підтримку переселенців – КМДА
17:44
БЕБ “накрило” підпільне виробництво алкоголю у Києві
13:44
ВАКС заарештував топпосадовця “Енергоатому” Басова у справі про хабар у 53 тисячі доларів 
19:47
«Єдинозбір»: 1 мільярд гривень на знищення «Шахедів»
17:48
У Подільському районі за рішенням суду відновили демонтаж 40 тимчасових споруд (фото)
13:44
У Білогородській громаді оголосили день донора крові
15:46
На трасі Київ–Одеса сталася ДТП: постраждав 21-річний водій
17:04
У Києві з 10 листопада обмежать рух вулицею Петлюри та змінять маршрут трамваїв через ремонт на Подолі (схеми)
16:29
Буча за 1 млн гривень купить подарункові картки мережі “Епіцентр”
09:02
Серед цілей рф під час атаки 8 листопада були підстанції українських АЕС, – Сибіга
17:03
У Києві облаштували наземний пішохідний перехід на перетині Січових Стрільців та Глибочицької
16:04
Столичного поліцейського Рибянського суд відправив під варту з можливістю застави
15:02
Київщина ліквідовує наслідки нічної атаки рф: пошкоджено понад 20 будинків, п’ятеро постраждалих
11:28
Число жертв атаки рф на Дніпро зросло до трьох
09:37
Масована атака на Україну: в Дніпрі вбито двох людей, серед постраждалих діти
Больше новостей

Кличко натравив Крищенка на будівельників щоб приховати крадіжку Комарницьким 200 млн грн, - Віктор Глеба

Новости Киева
490
0

Мер Києва Віталій Кличко натравив Національну поліцію в особі очільника її Київського управління Андрія Крищенка на субпідрядника будівництва Подільсько-Воскресенського мостового переходу, щоб приховати крадіжку “смотрящим” Денисом Комарницьким 200 млн грн, виділених зі столичного бюджету його компанії “Еко-Буд-Трейд”.


Про це KV стало відомо з повідомлення на Facebook-сторінці експерта, члена Української академії архітектури, екс-заступника головного архітектора Києва Віктора Глеби.Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
“Вчора черговий раз Кличко показав своє обличчя та довів зв'язок між будівельною мафією та Нацполіцію Кріщенко. Корупційна домовленість між Комарницьким – Кличком – Крищенко (тріада К) проявилась з вантами і обшуками у субпідрядника будівництва так званого "мосту на Троєщину"”, – написав експерт.
За його словами, мова про офіційного субпідрядника на будівництві Подільського мостового переходу – ТОВ “Інжинірингова Мостова Компанія”.
Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Подписаться

“Саме вони (ТОВ “Інжинірингова Мостова Компанія” – KV), а не компанія “Еко-Буд-Трейд” Комарницького, Тищенка та його свояка Блінова фізично проводили роботи на об’єкті: клали асфальт, робили водовідведення, фарбували, робили деформаційні шви, зварювали арочну конструкцію, встановлювали плити для монтажу вант і так далі. Вони ж власним коштом купили 28 вант, 12 з яких вже знаходилися на об’єкті. У свою чергу генеральний підряник – ТОВ “Еко-Буд-Трейд” – сам нічого не будував, жодних робіт не проводив, а тільки отримував від Кличка кошти з бюджету міста та розподіляв між підрядниками. Точніше, як з’ясувалося, не розподіляв. Адже завинив субпідряднику ІМТ більше 200 млн гривень”, – констатував Віктор Глеба.
Він нагадав, що ванти, які по факту належали ІМТ, бо були нею куплені в Німеччині, привезені, розмитнені та доставлені на міст за власні гроші, опинилися у небезпеці – невідомі пошкодили упаковку.
“Хоча ось нардеп Гео Лерос каже, що Комарницький хотів кинути субпідрядника та, не розрахувавшись, повісити ванти. А отже упаковку вантів могли пошкодити саме представники “Еко-Буд-Трейду”. Компанія вкотре звернулася до генпідрядника з листом з проханням прийняти ванти на баланс, але відповіді не отримала. Тоді власник вантів вирішив вивезти їх на охоронюваний склад. Тобто діяв виключно в рамках закону”, – підкреслив експерт.
Як нагадав Віктор Глеба, мер Києва Віталій Кличко в п'ятницю опублікував на Facebook пост стосовно вивезення вантів. Наголошуючи, що місто за них розрахувалося, мовляв, ванти вкрали. Та закликаючи поліцію розслідувати справу.
Читайте: Неизвестные на грузовиках выкрали 12 вант с места строительства скандального Подольско-Воскресенского моста (фото)




“І ані слова про компанію Комарницького, який отримав ці 200 млн грн з бюджету, але не перевів їх виконавцю робіт – тобто вкрав. Тобто замість розрахуватися з боргом, Кличко з Комарницьким вирішили натравити на ІМТ столичну поліцію в особі її очільника Андрія Крищенко. Той виконав вказівку та зреагував миттєво – вже у п'ятницю у субпідрядника було проведено обшуки... В ІМТ справедливо побоюються, і я, будучи в курсі справи, розділяю цю точку зору, що справжньою метою обшуків було вилучити документацію, аби приховати факт 200-мільйонного боргу з боку Кличка та Комарницького та банально кинути компанію. А з нею і всіх киян, адже гроші з міського бюджету були виділені, але щезли в невідомому напрямку. Хоча з огляду на те, як Кличко в цій ситуації покриває компанію Комарницького, можна зробити висновок що ці 200 млн було розпиляно між самими Кличком та Комарницьким з Тищенко та Бліновим”, – резюмував Віктор Глеба.


Читайте: Субподрядчик по строительству Подольско-Воскресенского моста обратился к Кличко с просьбой рассчитаться с долгами


Фото: KV
КиевVласть
Олексій Вєтров

0 комментариев