Последние новости

09:44
Обухів витратить понад 3 млн гривень на штучні суглоби 
17:17
За цілодобовий нагляд за аваріями в житлових будинках Троєщини та Лісового заплатять 12,6 млн гривень
09:39
Комбінований удар рф: знешкоджено 33 ракети та 274 БпЛА
17:04
Париж передає Києву ще вісім генераторів
19:45
“Київ Цифровий” активував оновлені сповіщення про зміни в русі транспорту
19:25
У Дарницькому районі столиці підремонтують під’їзди у 16 будинках (адреси)
15:45
Фронт: надвечір 20 лютого Генштаб зафіксував 51 атаку агресора (зведення)
11:45
Цими вихідними автобуси №№ 2, 31, 101, 110, 112 курсуватимуть зі змінами руху через заплановані ярмарки
19:45
У День Державного Герба на станції метро «Золоті ворота» з’явилась інтерактивна мапа України (фото)
17:45
У Гостомелі зафіксували випадок сказу
11:50
У Києві місія ЮНЕСКО почала оцінку стану об’єктів всесвітньої спадщини
09:49
Ще 30 Пунктів незламності розпочали роботу на Київщині
15:44
Київ готовий витратити 1,94 млн гривень на електроживлення цифрових сервісів, але немає охочих підрядитися
19:45
ГУР показало, як днями Сили оборони України уразили важливі цілі ворога у Криму (відео)
17:48
У Києві до очного формату навчання повернулися ще 50 шкіл – КМДА
11:42
На Київщині судитимуть жінку, у “притулку” якої знайшли 51 загиблу тварину
17:16
У Києві після атаки 12 лютого без тепла залишаються близько 500 будинків
15:03
Київський театр Лесі Українки витрить 1,6 млн гривень на оксамит
17:04
На водоймах Києва та області 15 лютого розпочинається заборона на вилов щуки
13:01
За рік “Альфа” СБУ знищила половину ворожих ЗРГК “Панцир” (відео)
09:31
Вночі росія атакувала Іскандером та 112-ма БпЛА: знешкоджено 91 безпілотник
19:40
Через капремонт на перетині вулиць Рейгана та Бальзака до 30 листопада змінить рух пасажирський транспорт (схеми)
17:46
Ірпіньводоканал спрямує 1,5 млн гривень на автозапчастини
09:44
У Києві 13 лютого обмежуватимуть рух двома вулицями в Подільському районі (схема)
17:44
Уражено Ухтинський НПЗ на росії – Генштаб ЗСУ
11:44
Київ за 39 млн гривень планує оздоровити дітей на Київщині
09:45
Дорожні роботи на ділянці Набережного шосе перенесли на 13 та 14 лютого (схема)
19:45
Киян закликали зробити запаси води через ризик атак рф
19:27
У Бориспільському районі стартував ІІІ етап проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу серед учнів та учениць 5–9
15:47
Спортсмен з Київщини Єгор Тарасенко здобув титул чемпіона Європи з ММА
Больше новостей

Планові відключення електроенергії в Київській області 11 серпня 2020 року (повний список населених пунктів)

Новости Киева
816
0

Сьогодні, 11 серпня 2020 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Переяслав -Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Таращанському, Тетіївському та Фастівському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.


Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "Київобленерго".


Подписывайтесь на новости “КиевVласть”


Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.


Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.
Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.
Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Подписаться

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.
Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном.
Також KV повідомляла, що 7 листопада 2017 року ПрАТ "Київобленерго" очолив Володимир Чернявський, колишній керівник КП "Полтаваобленерго". Він замінив в "Київобленерго" Івана Полив`яного, який був убитий у себе вдома 24 вересня 2017 року.
Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 10 серпня 2020 року (повний список населених пунктів)
Фото: phoneinf.comКиевVласть
Олексій Алтинов

0 комментариев