Славутичани звернулися до Кабміну, комітету Верховної Ради України та Мінзахисту довкілля з вимогою вжити термінових заходів щодо відновлення фінансування Чорнобильської атомної електростанції за ініціативи місцевої “Європейської Солідарності”. Через зміну розпорядника бюджетних коштів Чорнобильської АЕС у серпні персонал підприємства не одержав заробітну плату, а Славутич – надходжень до скарбниці міста.
Про це KV стало відомо із повідомлення прес-служби “Європейська Солідарність” Київщини.Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
Повідомляється, що 27 травня 2020 року Кабінет Міністрів України затвердив рішення про створення Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів, через що у ДСП “Чорнобильська АЕС” змінився розпорядник бюджетних коштів.
Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм
Подписаться
За словами депутата Славутицької міської ради від “Європейської Солідарності” Сергія Чеснокова, у зв’язку з цим у серпні 2020 року персонал Чорнобильської АЕС не одержав заробітну плату, а бюджет Славутича, відповідно, недоотримав надходження.
Паспорти бюджетних програм підприємством підготовлено, проте фінансування ДСП “Чорнобильська АЕС” досі не відновлено. Внаслідок цього працівники станції залишилися без зарплат.
У команді “Європейської Солідарності” Київщини запевняють, що докладуть максимум зусиль, аби якнайшвидше вирішити цю проблему.
Голова ж Київської територіальної організації “Європейської Солідарності” Георгій Цагареішвілі у свою чергу наголосив, що Чорнобильська АЕС – головне бюджетоутворююче підприємство Славутича. І подібні ситуації, коли люди залишаються без заробітних плат, а бюджет міста без коштів – неприпустимі.
“Проблему необхідно вирішити у найкоротші строки. Наразі ми ініціюємо відповідне звернення до Кабінету Міністрів України, Комітету з питань екологічної політики та природокористування Верховної Ради України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України”, – додав він.
Нагадаємо, на Білоцерківщині до 29-ї річниці Незалежності України відбулося урочисте відкриття оновленого стадіону з 90-річною спортивною історією “Трудові резерви”. А після сертифікації легкоатлетичних доріжок, стадіон відповідатиме нормам для проведення змагань всіх рівнів.
Читайте: У Білій Церкві відновлено стадіон “Трудові резерви”
Фото: ЄС КиевVласть
Вероніка Злацька