Последние новости

17:04
Сили оборони України вивели з ладу 7 із 10 найбільших логістичних центрів Wildberries – МОУ
16:03
У школі 263 на Троєщині планують капремонт укриття за 16,35 млн гривень
12:05
У Києві ліквідували пожежі, спричинені атакою рф, ведуться роботи у вестибюлі станції метро “Почайна”
17:04
До музеїв п’яти країн-партнерів Україна передасть трофейні танки Т-72
12:01
На столичному Дарницькому ринку згоріли кіоски з крамом (відео)
08:01
На фронті зафіксовано 233 боєзіткнення, 34 з них на Костянтинівському напрямку – Генштаб ЗСУ
19:45
У Києві викрито масштабну схему шахрайства з нерухомістю в новобудові на Печерську на понад 175 млн грн (відео)
18:43
Для «Київтеплоенерго» хочуть придбати два намети майже по 10 метрів завдовжки
14:45
На Фастівщині чоловік побив односельця: потерпілого госпіталізували
08:46
Сили ППО знешкодили 90 із 112 БпЛА, якими ворог атакував Україну
19:45
Пасажирів поїзду Київ — Кишинів безоплатно довозитимуть шатлом в аеропорт
16:44
Безпілотники в дії: Роботизовані системи за місяць виконали на війні більше 400 тисяч завдань
10:49
На Київщині викрили схему незаконного оформлення відстрочок через приватні навчальні заклади
19:43
Завтра, 13 серпня, в київському парку «Тельбін» відбудеться День адопції тварин
18:46
У справі про катування в районному ТЦК Одещини вже 13 підозрюваних, – ДБР
14:45
На Київщині вимагали 15 тисяч доларів за «вирішення» питання з військовим обліком
19:45
Новий рекорд встановила київська студентка: 400 знаків безкінечного математичного числа Пі за 9 хвилин
16:45
У центрі Подолу неповнолітні напали на жінок: одну з них поранили ножем (фото)
12:41
Офіцерку Генштабу було затримано при одержанні 14 тисяч доларів хабаря
19:44
Гостомель планує купити причіп-цистерну для підвезення питної води
12:43
Чорнобильська АЕС: Кабмін збільшив фінансування безпеки блоків та об’єкту «Укриття»
16:02
На Одещині під час обстрілу рф було пошкоджено автобус з 12 дітьми
12:03
У Харкові російські “Бандеролі” вбили двох людей, серед постраждалих є дитина
18:55
У Броварах на залізничному вокзалі 13-річну дівчинку вдарило струмом
17:05
На озері Кирилівське після нічного обстрілу зафіксовано повторне забруднення
16:03
Уночі атака рф вбила на Київщині директорку ліцею № 124 «Спаський» Галину Кучер, її чоловіка та трирічного онука
10:35
Втрати армії рф за добу зросли на 1190 осіб та корабель, – Генштаб ЗСУ
08:30
У Києві нічна атака спричинила пожежі у двох районах, є постраждалі
19:45
У Києві 8 серпня ремонтні роботи на вулиці Іллєнка змінять рух тролейбусів (схеми)
18:44
СБС та ГУР масовано вдарили по логістиці окупантів та фсб рф
Больше новостей

“Якісна організація доступу до інформації – один з пріоритетних напрямів роботи апарату КМДА”, – Дмитро Загуменний

Новости Киева
592
0

Якісна організація доступу до інформації, розпорядником якої є міська влада, – один з пріоритетних напрямів роботи апарату КМДА.
Про це KV стало відомо із повідомлення пресслужби Київської міськдержадміністрації (КМДА) із посиланням на допис керівник апарату КМДА Дмитра Загуменного із нагоди Міжнародного дня загального доступу до інформації, що цьогоріч відзначають уперше.
Подписывайтесь на новости “КиевVласть” “28 вересня світ уперше відзначає Міжнародний день загального доступу до інформації. І це ще один привід нагадати, що столична влада відкрита і публічна, а якісна організація доступу до інформації, розпорядником якої є міська влада, – один з пріоритетних напрямів роботи апарату КМДА”, – розповів Дмитро Загуменний.
Він повідомив, що із початку 2020 року в Управлінні інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації апарату КМДА зареєстрували понад 5500 запитів на доступ до публічної інформації, а також понад 3000 журналістських запитів.
Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Подписаться

“Спостерігаючи за зростанням кількості запитів ми бачимо, що протиепідемічні обмеження не позначилося ані на можливості, ані на бажанні киян отримувати інформацію”, – підкреслив Дмитро Загуменний та додав, що запитувачі тепер частіше користуються електронними засобами зв’язку. Тим більше, що на офіційному порталі Києва розміщена зручна онлайн-форма для подачі запитів на інформацію.
“Аналізуючи, що у нас запитують громадяни, ми намагаємося діяти проактивно – публікувати потрібну їм інформацію на офіційному порталі, не чекаючи на запити. Наприклад, розуміючи важливість оперативного інформування мешканців столиці про протиепідемічні заходи та обмеження, що діють у столиці у зв’язку із пандемією, на сайті була створена окрема рубрика про протидію COVID-19, де зібрані останні рішення, ухвалені міською владою; контакти та рекомендації, які можуть знадобитися у кризових ситуаціях; останні новини, що стосуються коронавірусу та інша корисна інформація”, – зазначив керівник апарату КМДА.
Нагадаємо, що 28 вересня проголошено Міжнародним днем загального доступу до інформації. 15 жовтня 2019 року відповідну резолюцію схвалили на засіданні Генеральної Асамблеї ООН. Ініціаторами проголошення цього дня виступила Україна і ще п’ять країн.
Довідково
Подати запит на інформацію, розпорядником якої є Київська міська державна адміністрація, можна:
1. Заповнивши онлайн-форму подачі запиту.
2. Склавши текст запиту в довільній формі або скориставшись шаблоном формита надіслати одним із способів, найзручнішим для вас:
електронною поштою:[email protected]
поштою на адресу: вул. Хрещатик, 36, 01044, м. Київ (на конверті вказати: “Запит на інформацію”).
3. Зателефонувавши за номерами: (044) 202-75-53, (044) 202-76-42, щоб подати запит усно.
Також можна залишити запит на інформацію у скриньці, розміщеній біля центрального входу до адмінбудівлі на вул. Хрещатик, 36.Фото: КМДАКиевVласть

Олексій Вєтров

0 комментариев