Последние новости

09:43
Столична служба «Телефон довіри» за два місяці надала півтори тисячі консультацій, – КМДА
17:04
Два дитсадки на Позняках за 2,3 млн гривень підключать до автономного електроживлення
16:03
Понад 92,8 тисячі осіб – у Генштабі навели дані про втрати окупантів за три місяці зими
15:02
Офіс ДСНС в центрі Києва відремонтують за 23,6 млн гривень
11:02
Цієї зими рф випустила по Україні близько 19 тисяч БпЛА та понад 700 ракет – Зеленський
09:04
У лютому в Україні зафіксовано 83 випадки отруєння чадним газом – ДСНС
17:04
У Дніпровському районі столиці до 20 березня обмежуватимуть рух вулицею Малишка (схема)
16:04
Гераскевич зареєстрував петицію із закликом позбавити Бубку звання Героя України
11:04
Зранку 28 лютого ворожі БпЛА атакували Київщину – є пошкодження
19:40
Надзвичайний та Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні відвідав на Київщині Центр комплексної реабілітації та надання соціальних послуг
15:44
Протягом доби зафіксовано 57 боєзіткнень, – Генштаб ЗСУ
13:46
Київоблрада ухвалила зміни до 13 обласних програм на понад 5,9 млрд гривень
19:45
Після масованих атак на столицю майже 80% київських шкіл відновили очне навчання – КМДА
19:24
Підпільна “ігорка”: Поліція Києва оголосила про підозру 24 учасникам тіньової азартної індустрії
15:45
Фронт: надвечір 26 лютого Генштаб зафіксував 120 атак агресора (зведення)
13:46
Театр Франка за 1,6 млн гривень закуповує світлодіодний екран
19:44
Київ отримав від Гамбурга 20 генераторів різної потужності
11:44
Різанина на зупинці: киянин понівечив обличчя підлітку канцелярським ножем
19:45
Києво-Печерська лавра відкриває доступ до Ближніх печер – Бережна
17:44
“Креатор-Буд” поділився свіжими фото з будівництва ЖК “Gravity Park” у лютому
13:44
СБУ затримала двох українців, які за 30 доларів зареєстрували на себе Starlink для російських окупантів (фото)
11:44
Ворог за добу втратив 920 осіб та 1 693 БПЛА, – Генштаб ЗСУ
19:42
У вівторок, 24 лютого, в Києві та області на дорогах очікується ожеледиця
19:22
На Київщині обговорили алгоритми впровадження загальнонаціональної хвилини мовчання
15:42
В столиці цього тижня триватиме загальноміська акція зі збору крові
13:44
Буча спрямовує понад 10 млн гривень на два екскаватори
09:44
Обухів витратить понад 3 млн гривень на штучні суглоби 
17:17
За цілодобовий нагляд за аваріями в житлових будинках Троєщини та Лісового заплатять 12,6 млн гривень
09:39
Комбінований удар рф: знешкоджено 33 ракети та 274 БпЛА
17:04
Париж передає Києву ще вісім генераторів
Больше новостей

Програма “Здоров’я Київщини”: на медичну сферу спрямують понад 2 млрд грн

Новости Киева
481
0
Депутати обласної ради затвердили програму “Здоров’я Київщини”. Вона розрахована на три роки. Загальний обсяг її фінансування склав понад 2 млрд грн, із яких майже 1 млрд – кошти обласного бюджету

Депутати обласної ради затвердили програму “Здоров’я Київщини”. Вона розрахована на три роки. Загальний обсяг її фінансування склав понад 2 млрд грн, із яких майже 1 млрд – кошти обласного бюджету.
Про це KV стало відомо з повідомлення пресслужби Київської облдержадміністрації (КОДА).
Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
Реалізація програми передбачає кілька важливих напрямів.
Відтак частину коштів спрямують на підтримку хворих. Йдеться про:
•закупівлю препаратів для лікування пацієнтів із рідкісними хворобами;
•забезпечення продуктами лікувального харчування дітей і дорослих, хворих на фенілкетонурію;
•закупівлю медичних виробів для пільгових категорій населення.
Крім того, програма передбачає виділення додаткових фінансів для закладів охорони здоров’я, у тому числі й на оновлення їх матеріально-технічної бази. Це дозволить:
•покращити надання медичної допомоги хворим на серцево-судинні та онкологічні захворювання, а також пацієнтам, які потребують трансплантації;
•створити комбустіологічну службу для надання допомоги людям із опіками;
•сформувати якісні системи паліативної та хоспісноїдопомоги.
Вперше заходами Програми передбачено фінансування на страхування на випадок захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, працівників закладів охорони здоров’я, визначених для надання допомоги пацієнтам хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 у сумі 4,0 млн.грн. та забезпечення закладів охорони здоров’я Київської області лікарськими засобами, медичними виробами, розхідними матеріаламии, реагентами для лабораторних досліджень та засобами індивідуального захисту для запобігання поширення на території Київської області випадків захворювань, спричинених новим коронавірусом (2019-nCoV) 3,0 млн.грн.
Слід зазначити, що з 2020 року фінансування закладів охорони здоров’я Київської області здійснюється, в основному, із двох джерел, а саме: програми “Здоров’я Київщини” та Програми державних гарантій медичного обслуговування населення. НСЗУ не утримує заклади охорони здоров’я відповідно до кошторису, а закуповує послуги на умовах договору з медичним закладом.
У наступному році Програмою передбачено збільшення кількості пакетів медичних послуг за рахунок деталізації вже існуючих. Це дозволить чіткіше визначати обсяг послуг, які оплачуються НСЗУ, та вимоги до них.
Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Подписаться

Таким чином, у 2021 році фінансування закладів охорони здоров’я Київщини також буде здійснюватися із двох джерел, а саме: програми “Здоров’я Київщини” на 2021 – 2023 роки та Програми державних гарантій медичного обслуговування населення, за рахунок якої буде реалізована основна частина фінансування медичної допомоги в Київській області та зменшено фінансове навантаження на обласний бюджет в частині фінансування закладів охорони здоров’я області.
Читайте: На Київщині затвердили програму підтримки дітей з інвалідністю і людей в складних життєвих обставинах
Фото: КОДА
КиевVласть[/i]
[i]

Олексій Вєтров

0 комментариев