Последние новости

11:50
У Києві місія ЮНЕСКО почала оцінку стану об’єктів всесвітньої спадщини
09:49
Ще 30 Пунктів незламності розпочали роботу на Київщині
15:44
Київ готовий витратити 1,94 млн гривень на електроживлення цифрових сервісів, але немає охочих підрядитися
19:45
ГУР показало, як днями Сили оборони України уразили важливі цілі ворога у Криму (відео)
17:48
У Києві до очного формату навчання повернулися ще 50 шкіл – КМДА
11:42
На Київщині судитимуть жінку, у “притулку” якої знайшли 51 загиблу тварину
17:16
У Києві після атаки 12 лютого без тепла залишаються близько 500 будинків
15:03
Київський театр Лесі Українки витрить 1,6 млн гривень на оксамит
17:04
На водоймах Києва та області 15 лютого розпочинається заборона на вилов щуки
13:01
За рік “Альфа” СБУ знищила половину ворожих ЗРГК “Панцир” (відео)
09:31
Вночі росія атакувала Іскандером та 112-ма БпЛА: знешкоджено 91 безпілотник
19:40
Через капремонт на перетині вулиць Рейгана та Бальзака до 30 листопада змінить рух пасажирський транспорт (схеми)
17:46
Ірпіньводоканал спрямує 1,5 млн гривень на автозапчастини
09:44
У Києві 13 лютого обмежуватимуть рух двома вулицями в Подільському районі (схема)
17:44
Уражено Ухтинський НПЗ на росії – Генштаб ЗСУ
11:44
Київ за 39 млн гривень планує оздоровити дітей на Київщині
09:45
Дорожні роботи на ділянці Набережного шосе перенесли на 13 та 14 лютого (схема)
19:45
Киян закликали зробити запаси води через ризик атак рф
19:27
У Бориспільському районі стартував ІІІ етап проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу серед учнів та учениць 5–9
15:47
Спортсмен з Київщини Єгор Тарасенко здобув титул чемпіона Європи з ММА
11:44
Солом’янська прокуратура відкрила провадження проти Міндовкілля через ліміти на заготівлю грибів, ягід та очерету в нацпарках
19:45
У Софії Київській покажуть “Поцілунок Іуди” аля Караваджо
19:27
Київ розширює цифрові сервіси на Порталі послуг
09:40
Громадська антикорупційна рада при Мінобороні повідомила про проблему поставок хімгрілок для військових
19:46
Микола Калашник: Кожна громада має вжити низку кризових рішень в умовах надзвичайної ситуації в енергетиці
17:44
Відбулося засідання Штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у столиці та на Київщині
12:45
Буча шукає постачальника чотирьох пікапів за 7,5 млн гривень
09:24
За пальне для Центру медицини катастроф Київщини заплатять 11,7 млн гривень
17:04
Зеленський анонсував відкриття 10 збройних експортних центрів в Європі (відео)
11:35
Енергетичний терор триває: за тиждень росія застосувала проти України понад сотню ракет та 2 тисяч БпЛА
Больше новостей

Аеропорт “Бориспіль” обрав СК “КРОНА” для страхування працівників

Новости Киева
405
0
Страхова компанія "КРОНА" стала переможцем допорогової закупівлі у системі публічних закупівель ProZorro. Замовником закупівлі виступило державне підприємство “Міжнародний аеропорт “Бориспіль”. Предмет закупівлі: обов’язкове особисте страхування працівників служби аварійно-рятувального та протипожежного забезпечення польотів.

Страхова компанія "КРОНА" стала переможцем допорогової закупівлі у системі публічних закупівель ProZorro. Замовником закупівлі виступило державне підприємство “Міжнародний аеропорт “Бориспіль”. Предмет закупівлі: обов’язкове особисте страхування працівників служби аварійно-рятувального та протипожежного забезпечення польотів.


Про це KV стало відомо з повідомлення прес-служби СК “КРОНА”.


Подписывайтесь на новости “КиевVласть” “Договір обов’язкового особистого страхування працівників служби аварійно-рятувального та протипожежного забезпечення польотів укладено 6 травня 2021 року терміном на 1 рік. Страхова сума за договором складає 150,33 млн гривень”, – розповіли в СК “КРОНА”.


Раніше KV повідомляла, що СК “КРОНА” стала переможцем відкритих торгів публічних закупівель системи ProZorro. Замовником закупівлі виступало ДП "Міжнародний аеропорт "Львів" ім. Данила Галицького". Предмет закупівлі – добровільне страхування від нещасних випадків.


Читайте: СК “КРОНА” застрахувала працівників Служби авіаційної безпеки міжнародного аеропорту “Львів”


Міжнародний аеропорт “Бориспіль” – державне комерційне підприємство цивільної авіації, яке засноване на державній власності та входить до сфери управління Міністерства інфраструктури України.


Читайте: СК “КРОНА” стала страховим партнером “Київгаза”


СК “КРОНА” створена у 2000 році. Має ліцензії на здійснення 25 видів страхування, з яких 15 у формі добровільних видів і 10 – у формі обов'язкових. Компанія пропонує понад 30 страхових продуктів для юридичних і фізичних осіб. Пріоритетним напрямком діяльності СК є медичне страхування. Клієнтами компанії є організації, установи та фізичні особи різних галузевих і соціальних верств.
Читайте: Третій рік поспіль співробітники НЕК “Укренерго” будуть під захистом СК “КРОНА”
Детальніше про страхування можна дізнатися у спеціалістів СК “КРОНА” за телефоном: 0 800 210 148.
Фото: СК “КРОНА”
КиевVласть
Олексій Вєтров

0 комментариев