Последние новости

19:44
Київ отримав від Гамбурга 20 генераторів різної потужності
11:44
Різанина на зупинці: киянин понівечив обличчя підлітку канцелярським ножем
19:45
Києво-Печерська лавра відкриває доступ до Ближніх печер – Бережна
17:44
“Креатор-Буд” поділився свіжими фото з будівництва ЖК “Gravity Park” у лютому
13:44
СБУ затримала двох українців, які за 30 доларів зареєстрували на себе Starlink для російських окупантів (фото)
11:44
Ворог за добу втратив 920 осіб та 1 693 БПЛА, – Генштаб ЗСУ
19:42
У вівторок, 24 лютого, в Києві та області на дорогах очікується ожеледиця
19:22
На Київщині обговорили алгоритми впровадження загальнонаціональної хвилини мовчання
15:42
В столиці цього тижня триватиме загальноміська акція зі збору крові
13:44
Буча спрямовує понад 10 млн гривень на два екскаватори
09:44
Обухів витратить понад 3 млн гривень на штучні суглоби 
17:17
За цілодобовий нагляд за аваріями в житлових будинках Троєщини та Лісового заплатять 12,6 млн гривень
09:39
Комбінований удар рф: знешкоджено 33 ракети та 274 БпЛА
17:04
Париж передає Києву ще вісім генераторів
19:45
“Київ Цифровий” активував оновлені сповіщення про зміни в русі транспорту
19:25
У Дарницькому районі столиці підремонтують під’їзди у 16 будинках (адреси)
15:45
Фронт: надвечір 20 лютого Генштаб зафіксував 51 атаку агресора (зведення)
11:45
Цими вихідними автобуси №№ 2, 31, 101, 110, 112 курсуватимуть зі змінами руху через заплановані ярмарки
19:45
У День Державного Герба на станції метро «Золоті ворота» з’явилась інтерактивна мапа України (фото)
17:45
У Гостомелі зафіксували випадок сказу
11:50
У Києві місія ЮНЕСКО почала оцінку стану об’єктів всесвітньої спадщини
09:49
Ще 30 Пунктів незламності розпочали роботу на Київщині
15:44
Київ готовий витратити 1,94 млн гривень на електроживлення цифрових сервісів, але немає охочих підрядитися
19:45
ГУР показало, як днями Сили оборони України уразили важливі цілі ворога у Криму (відео)
17:48
У Києві до очного формату навчання повернулися ще 50 шкіл – КМДА
11:42
На Київщині судитимуть жінку, у “притулку” якої знайшли 51 загиблу тварину
17:16
У Києві після атаки 12 лютого без тепла залишаються близько 500 будинків
15:03
Київський театр Лесі Українки витрить 1,6 млн гривень на оксамит
17:04
На водоймах Києва та області 15 лютого розпочинається заборона на вилов щуки
13:01
За рік “Альфа” СБУ знищила половину ворожих ЗРГК “Панцир” (відео)
Больше новостей

“Велике будівництво” дитячих садочків на Київщині триває

Новости Киева
446
0
В цьому році в рамках реалізації програми Президента України “Велике будівництво” продовжується будівництво та модернізація 6 дитячих садочків на території Київської області.

В цьому році в рамках реалізації програми Президента України “Велике будівництво” продовжується будівництво та модернізація 6 дитячих садочків на території Київської області.
Про це KV стало відомо з повідомлення пресслужби Київської облдержадміністрації (КОДА) із посиланням на заступника голови КОДА Андрія Лісовика.Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
“Планується завершити реконструкцію нежитлової будівлі під дитячий садок в с. Лебедівка Вишгородського району. Наразі роботи виконані на 17%. До кінця травня очікуємо укладення двох договорів на виконання робіт з капітального ремонту”, – зазначив заступник голови.
Йдеться про дитячий навчальний заклад “Веселка” в м. Обухів, де буде зроблено термосанацію приміщення та Студениківський заклад дошкільної освіти “Малятко” в Бориспільському районі, в якому буде зроблено капітальний ремонт. У разі реалізації всіх заходів за встановленим планом роботи планується завершити в жовтні цього року.
Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Подписаться

Крім того, вже на 71% виконано роботи з будівництва дитячого садка на 75 місць в с. Синяк Вишгородського району.
“Капітальний ремонт дитячого садочку по вул. Шевченка, 15 в смт Згурівка виконано на 42%. Завершення робіт очікується в жовтні 2021 року. На 47% виконано реконструкцію опорного навчального закладу Красятицьке НВО, дитячий садок “Казочка” в Вишгородському районі. До початку нового навчального року роботи маються завершитися”, – повідомив Андрій Лісовик.
Читайте: До 2024 року за програмою Президента “Велике будівництво” в Україні зя'виться “25 спортивних магнітів”
Фото: КОДАКиевVласть
Олексій Вєтров

0 комментариев