Последние новости

09:44
Сили оборони уразили логістичні об’єкти та зосередження живої сили окупантів на ТОТ України
19:45
У переліку мости Патона, Південний та Північний: в Києві до 8 березня обмежуватимуть рух низкою переправ і шляхопроводів
15:45
Встановлено особу російського генерала, який координував ракетний удар по “Охматдиту”
09:46
Судитимуть чоловіка за підрив гранати в хостелі у центрі Києва (фото)
15:26
Уражено нафтовий термінал і військово-морська база в Новоросійську. Результати влучань по НПЗ “Албашнєфть”
13:44
Екснардеп визнав провину у справі про незаконні компенсації за житло та перерахував 15 млн грн для закупівлі ударних дронів
09:43
Столична служба «Телефон довіри» за два місяці надала півтори тисячі консультацій, – КМДА
17:04
Два дитсадки на Позняках за 2,3 млн гривень підключать до автономного електроживлення
16:03
Понад 92,8 тисячі осіб – у Генштабі навели дані про втрати окупантів за три місяці зими
15:02
Офіс ДСНС в центрі Києва відремонтують за 23,6 млн гривень
11:02
Цієї зими рф випустила по Україні близько 19 тисяч БпЛА та понад 700 ракет – Зеленський
09:04
У лютому в Україні зафіксовано 83 випадки отруєння чадним газом – ДСНС
17:04
У Дніпровському районі столиці до 20 березня обмежуватимуть рух вулицею Малишка (схема)
16:04
Гераскевич зареєстрував петицію із закликом позбавити Бубку звання Героя України
11:04
Зранку 28 лютого ворожі БпЛА атакували Київщину – є пошкодження
19:40
Надзвичайний та Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні відвідав на Київщині Центр комплексної реабілітації та надання соціальних послуг
15:44
Протягом доби зафіксовано 57 боєзіткнень, – Генштаб ЗСУ
13:46
Київоблрада ухвалила зміни до 13 обласних програм на понад 5,9 млрд гривень
19:45
Після масованих атак на столицю майже 80% київських шкіл відновили очне навчання – КМДА
19:24
Підпільна “ігорка”: Поліція Києва оголосила про підозру 24 учасникам тіньової азартної індустрії
15:45
Фронт: надвечір 26 лютого Генштаб зафіксував 120 атак агресора (зведення)
13:46
Театр Франка за 1,6 млн гривень закуповує світлодіодний екран
19:44
Київ отримав від Гамбурга 20 генераторів різної потужності
11:44
Різанина на зупинці: киянин понівечив обличчя підлітку канцелярським ножем
19:45
Києво-Печерська лавра відкриває доступ до Ближніх печер – Бережна
17:44
“Креатор-Буд” поділився свіжими фото з будівництва ЖК “Gravity Park” у лютому
13:44
СБУ затримала двох українців, які за 30 доларів зареєстрували на себе Starlink для російських окупантів (фото)
11:44
Ворог за добу втратив 920 осіб та 1 693 БПЛА, – Генштаб ЗСУ
19:42
У вівторок, 24 лютого, в Києві та області на дорогах очікується ожеледиця
19:22
На Київщині обговорили алгоритми впровадження загальнонаціональної хвилини мовчання
Больше новостей

На Київщині почали вакцинувати трудові колективи

Новости Киева
409
0
На Київщині розпочалась вакцинація організованих трудових колективів. Одними з перших у регіоні цією можливістю скористались працівники підприємства “Звіроплемгос” у селі Велика Каратуль Переяславської міської громади.

На Київщині розпочалась вакцинація організованих трудових колективів. Одними з перших у регіоні цією можливістю скористались працівники підприємства “Звіроплемгос” у селі Велика Каратуль Переяславської міської громади.
Про це, як стало відомо KV, сьогодні, 23 липня, зазначив очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін.Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
“П’ятий етап вакцинації в нашій області стартував активно. Ми доклали всіх зусиль, щоб щеплення від коронавірусу в регіоні могли отримати абсолютно всі бажаючі. Для цього в нас працюють центри масової вакцинації та пункти щеплень. А трудові колективи мають можливість організовувати вакцинацію безпосередньо на базі власних підприємств. Якщо в штаті є понад 50 охочих, до них виїжджає мобільна бригада. Це зручно й дозволяє зекономити час”, – акцентував Василь Володін.
Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Подписаться

Директор ферми “Звіроплемгос” Сергій Рядушин зі свого боку додав, що в колективі підтримали ідею вакцинуватись організовано: “Усього в нас сьогодні щеплення отримали близько 70 працівників. Вакцинувались практично всі. Виключення становлять лише люди, які мають медичні протипоказання і зараз перебувають під наглядом лікаря. Усі розуміють, що краще мінімізувати ризики інфікуватись, чим потім боротись зі складними наслідками хвороби”.
Зазначається, що залишити заявку на виїзд мобільної бригади з імунізації для вакцинації трудового колективу можна, зателефонувавши в контакт-центр Міністерства охорони здоров’я України за номером 0 800 60 20 19.
У КОДА нагадали, що що всі бажаючі жителі Київщини також можуть отримати щеплення проти коронавірусу в центрах масової вакцинації. Тепер їх працює в регіоні 19. Повний перелік закладів можна знайти тут.
Читайте: Захворювання на коронавірус виявили в 20 жителів Київщини


Фото: КОДАКиевVласть
Олексій Вєтров

0 комментариев