Последние новости

19:42
Два нових трамвайних вагони вже курсують на столичному маршруті № 27 (фото)
17:44
5 поверх онкодиспансеру Київщини відремонтують за 3,8 млн гривень
13:44
Настає вирішальний час для дипломатії у перемовинах про війну та мир – ЄС
11:46
СБС у листопаді уразили майже 24 тис. ворожих цілей
17:04
Зеленський призначив Маркарову радником з питань відбудови та інвестицій
13:49
Де в Києві знайти “dark academia”: гід старими бібліотеками, таємничими двориками та місцями, що надихають
18:55
У Боярській громаді внаслідок нічної атаки рф загинула людина
17:07
Зеленський оновив склад делегації для переговорів з США та представниками рф
13:45
Фастів без світла: погрітися та підзарядитися містяни можуть у міськраді, школах і Палаці культури
11:01
Близько тисячі осіб та 16 одиниць бронетехніки – у Генштабі навели дані про втрати окупантів за добу
19:49
Від суботи частково обмежать рух на з’їзді з Богатирської в напрямку Великої кільцевої
15:46
Микола Калашник: Фундація Олени Зеленської відновила та облаштувала сучасне укриття у Кагарлицькому ліцеї
11:49
У Києві на вихідних ярмарки змінять рух низки автобусних та тролейбусних маршрутів
09:45
Ворог за добу втратив 1100 осіб та 7 танків, – Генштаб ЗСУ
19:44
Бучанська РДА на 1 млн гривень закупить дрони-камікадзе для Сил оборони України
19:20
На Гуляйпільському напрямку росіяни розстріляли п’ятьох українських захисників, які потрапили в полон
13:46
Київська ОДА долучилася до форуму «Безпечне освітнє середовище під час війни: політика і практика»
19:45
У Київ Мілітарі Хаб з початку року опрацьовано понад 2,7 тисячі звернень
17:44
Засновник KAN Ніконов назвав три причини, чому не планує будувати житло поза Києвом
15:45
На фронті надвечір 26 листопада зафіксовано 144 боєзіткнення, – Генштаб
11:47
В Плесеському за 4,3 млн гривень облаштують укриття в ліцеї
09:41
На Броварщині водій автомобіля Mitsubishi збив на смерть 19-річного пішохода
17:48
У столиці на два дні тролейбуси №№ 4, 26, 35 змінять маршрути (схеми)
13:44
НАБУ допускає, що власників анонімних ТГ-каналів “оплачують” бронюванням
17:46
У Броварах перевірили готовність комунальної техніки до зими: 42 одиниці техніки на чергуванні, ще 35 – у резерві
17:05
На території музею “Пирогів” збудують залізобетонні захисні споруди
11:02
За тиждень росія застосувала проти України тисячу КАБів та понад 60 ракет, – Зеленський
17:04
На заміну вибитих обстрілом вікон та дверей КПІ виділяють 34 млн гривень
16:32
Тернопіль: 33 людини вбив російський обстріл, серед них шестеро дітей
11:03
У День пам’яті жертв голодоморів – зупиніться у хвилині мовчання, запаліть свічку у вікні
Больше новостей

Житлові будинки та об’єкти соціальної сфери в Україні підключені до тепла на 98%, — Олексій Чернишов

Новости Киева
658
0
Станом на 11 листопада показник підключення житлових будинків, а також об’єктів соціальної сфери у регіонах сягнув 98%. У 16 регіонах України він становить 100%.

Станом на 11 листопада показник підключення житлових будинків, а також об’єктів соціальної сфери у регіонах сягнув 98%. У 16 регіонах України він становить 100%.
Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов під час брифінгу. Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
“У регіонах завершується підключення усіх об’єктів до теплопостачання. Південні регіони традиційно розпочали опалювальний сезон дещо пізніше. І саме ці області не “дають” поки говорити про повне підключення по країні. Йдеться про Одеську, Херсонську, Миколаївську та Запорізьку області. Дві останні вже наздогнали лідерів. Одеська та Херсонська область дещо відстають, там з теплом близько 80% житлових будинків. Місцева влада цих регіонів має завдання оперативно завершити підключення цього тижня”, – наголосив Олексій Чернишов.
Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Подписаться

Очільник Мінрегіону окремо зупинився на вартості теплопостачання й наголосив, що тарифи на тепло та гарячу воду для людей не мають зростати.
“Зважаючи на велику кількість маніпуляцій, хочу ще раз наголосити — вартість теплопостачання та гарячої води для населення не має підвищуватися протягом цього опалювального сезону”, – підкреслив Міністр.
Окрім того, очільник Мінрегіону зазначив, що Уряд продовжує виконувати умови Меморандуму щодо сталого проходження опалювального сезону: затверджено механізм перерахунку вартості теплової енергії для комерційних споживачів. Такі перерахунки не стосуватимуться населення та бюджетних установ, для яких тариф на опалення впродовж опалювального сезону 2021-2022 років залишиться на рівні минулого року.
Зазначимо, раніше Міністр Олексій Чернишов підкреслив, що голови ОДА мають тримати на постійному контролі питання недопущення зростання цін на тепло для людей. Відповідне доручення було прийнято на засіданні Уряду.
Зазначається, що, згідно з Меморандумом, у цьому осінньо-зимовому періоді забезпечено одну з найнижчих на ринку цін на газ для виробників тепла (ТКЕ) для населення — 7 420 грн за тис куб. м з ПДВ (згідно з трирічним договором постачання природного газу, запропонованим Нафтогазом у рамках Обсягу I “Фіксований”). Для бюджетних установ та релігійних організацій зафіксована ціна 16,4 грн за куб. м з ПДВ.
Читайте: Олексій Чернишов: Ефективний індустріальний парк в Україні здатен створити понад тисячу робочих місць
Фото: МінрегіонКиевVласть
Олексій Вєтров

0 комментариев