Последние новости

19:40
Столична влада відзвітувала про посилення охорони пам’яток і об’єктів культурної спадщини
15:24
Завершити відновлення пошкодженої ракетою багатоповерхівки в Шевченківському районі планують у ІІ кварталі наступного року (фото)
09:46
Микола Калашник: Триває відновлення садочка «Веселка» в Гостомелі, садочка «Дюймовочка» у Василькові та Бузівського ліцею
17:18
У Броварах провели свято мужності – фестиваль з ампфутболу (відео)
17:01
У Білоцерківській міській лікарні встановлюватимуть новий ліфт
11:01
Понад 900 осіб, 3 ББМ та 40 артсистем – у Генштабі ЗСУ навели дані про втрати окупантів
09:05
Агресор “привітав” Україну балістичною ракетою та 72-ма БпЛА – знешкоджено 48 безпілотників
18:36
Зеленський увів у дію ще два санкційних пакети
09:32
В небі України вночі знешкодили 36 із 49-ти ворожих БпЛА
15:46
Бровари передали два авто українським військовим
11:47
У Бородянці відкрили оновлений житловий будинок після капремонту
19:48
До Дня Незалежності України кияни та українці за кордоном утворять «Ланцюг Єдності»
19:22
Броварчанки взяли участь у змаганнях бігунів “Фестиваль Сонця” у Польщі
15:46
“Нафтопереробка” росіян знов палає: Сили оборони уразили Новошахтинський завод
13:24
ССО уразили рухомий склад окупантів з пальним біля Джанкою у Криму
09:44
На Київщині захисники з проєкту “Чисте небо” перехопили майже півсотні ворожих БпЛА
19:45
У Крюківщинському ліцеї “Лідер” відремонтують спортзалу
17:50
Боярська громада готує святкові заходи до Дня Прапора та Дня Незалежності
11:46
Микола Калашник: Київщина має потенціал стати лідером у розвитку автоспортивної інфраструктури
20:12
НАЗК не справляється з перевірками, ініціюватимемо законодавчі зміни, – голова ТСК ВР Сергій Власенко
17:48
Протягом доби зафіксовано 78 боєзіткнень, – Генштаб ЗСУ
13:46
Для Кабміну закуповують туалетного паперу майже на півмільйона гривень
09:43
Через дорожні ремонтні роботи у Києві змінено рух автобусів №№ 21, 73, 98, 110
17:48
ЖК “Лісовий квартал” став лауреатом премії “Український Будівельний Олімп”
15:44
Кличко розпорядився призначити Куявського своїм заступником в КМДА
09:45
За добу армія рф втратила 940 осіб, – Генштаб ЗСУ
15:06
Біля ПП “Лужанка” на українсько-угорському кордоні утворилася величезна черга з легкових автомобілів
11:01
Прокуратура оскаржуватиме призначений керівнику апарату КМДА Загуменному нічний домашній арешт
17:04
У Києві та області в неділю, 17 серпня, прогнозують грозу
16:01
Фермовий міст через Рось в селі Дешки готують до обстеження
Больше новостей

Картини, ікони, гобелени та шуби, - ЗМІ показали зсередини палац Медведчука

Новости Киева
494
0
Активісти та ЗМІ навідалися в палац Медведчука у Пущі-Водиці після того, як він зник з власного дому та, за словами адвокатів, перемістився до “безпечного місця”. Журналісти оприлюднили фото того, що побачили всередині палацу кума Путіна.

Активісти та ЗМІ навідалися в палац Медведчука у Пущі-Водиці після того, як він зник з власного дому та, за словами адвокатів, перемістився до “безпечного місця”. Журналісти оприлюднили фото того, що побачили всередині палацу кума Путіна.
Відповідний матеріал, як передає KV, оприлюднило “Слідство.Інфо”.Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
“Після початку російського вторгнення та вбивства тисяч мирних жителів, кум президента Росії Путіна український політик Віктор Медведчук зник із інформаційного простору. Відомо, що він втік зі свого київського маєтку, де мав сидіти під домашнім арештом за підозрою у держзраді. Його дружина Оксана Марченко за кілька днів до початку війни виїхала у Білорусь, а напередодні вторгнення Росії в Україну записала відео у Москві. Поки кум Путіна сидів під домашнім арештом, він також реконструював свій палац під Києвом — поблизу мальовничої Пущі-Водиці. Днями на територію палацу прийшли активісти, які взяли його під тимчасовий контроль, аби мародери не розікрали речі та коштовності. Журналістам “Слідства.Інфо” вдалося потрапити на територію палацу і на власні очі побачити, як він виглядає зсередини і що там зберігав кум Путіна”, – йдеться у повідомленні.



“Такої кількості дорогих речей на один квадратний метр ми ще не бачили! Кімнати заставлені вщент картинами, іконами, гобеленами та статуетками. Більшість із них просто лежать одна на одній. Поміж картин поставили гральний автомат Admiral XXXL”, – написали журналісти “Слідство.Інфо”.
Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Подписаться

Також було додано, що значну частину посуду складають вироби, вартістю у сотні та тисячі гривень. Показали і шуби Оксани Марченко, і подарований Медведчуку кулемет.





Зазначається також, що палац перебував у стані реконструкції, у ньому не жили, тобто навряд чи зберігали тут найцінніші речі — лише ті, які у щоденному побуті не були потрібні.
Нагадаємо, вчора, 11 березня, росіяни розстріляли колону мирних жителів, яка складалась виключно з жінок та дітей, і рухалась узгодженим “зеленим” коридором. В результаті загинуло сім людей, серед них – одна дитина.
Читайте: На Запоріжжі ворожий танк переїхав машину з цивільними
Фото: Слідство.ІнфоКиевVласть
Вероніка Злацька

0 комментариев