Последние новости

19:45
П’ять районів столиці мають завершити будівництво 9 нових укриттів у закладах освіти
18:44
У Згурівській громаді збільшили видатки бюджету на 23,7 млн гривень
14:45
Ще 160 українських Захисників повернулися з російського полону (фото)
08:41
Протягом минулої доби зафіксовано 257 боєзіткнень, – Генштаб ЗСУ
16:43
Реконструкція Енергетиків у Бучі знову опинилася під шквалом критики
14:45
Ексначальнику управління освіти Солом’янської РДА повідомили про підозру через збитки на 5,4 млн гривень
10:45
Київська “Кінопанорама” на межі продажу та знищення
08:44
Ворог атакував Україну балістичною ракетою та 90 БпЛА, знешкоджено 83 цілі
19:44
Kyiv City Express повертається на Почайну та Райдужний
16:44
Гостомель за 3,8 млн гривень відремонтує навчальні кабінети в ліцеї
10:22
У столиці обмежуватимуть рух вантажівок в періоди підвищення температури понад +28ºС
08:45
Ворог за добу втратив 1 260 осіб та 1 873 БПЛА, – Генштаб ЗСУ
16:43
Зарплата до 73 тисяч і бронювання: БЕБ шукає керівника для Київщини
14:47
На обрізку дерев біля шкіл і садочків Печерська витратять 1,66 млн гривень
19:45
У Києві на маршрути вийшов новий низькопідлоговий транспорт
16:47
На Київщині побільшало потонулих у водоймах людей – ДСНС
10:44
ВМС врятували екіпаж турецького судна у Чорному морі (фото)
17:04
Столичним бульваром Лесі Українки до 15 липня буде непросто проїхати (схема)
16:33
На озері Редькине в Оболонському районі шукають потонулого чоловіка
12:01
Два Марші та Хода у Києві: поліція і Нацгвардія посилено контролюють центр міста
17:38
У Бориспільському районі локалізовано пожежу, яка виникла внаслідок атаки ворожих БпЛА
17:04
Заповідник “Києво-Печерська лавра” частково відновив роботу для відвідувачів
12:01
Ексміністра культури підозрюють в сприянні схемі виїзду за кордон під приводом музичних гастролей
19:42
Виконувати обов’язки директора столичної лікарні швидкої допомоги буде Микола Анкін
18:40
Білогородська сільрада на ювілейному засіданні передала чергову допомогу військовим
16:42
WorldSkills Ukraine – 2026: на Київщині визначили переможця у компетенції «Зварювальні роботи»
12:52
Нові умови «єОселі» дозволять родинам купувати значно просторіші квартири, — комерційна директорка «Інтергал-Буд» Олена Рижова
10:45
Катував та залякував мирних жителів під час окупації Київщини — російському окупанту повідомлено про підозру
19:45
Командир бригади «Ахіллес» став почесним громадянином Києва
12:45
Ракетна атака рф на Дніпро: одна людина загинула, 9 – поранено
Больше новостей

За минулу добу сапери ліквідували на Київщині та в столиці понад 80 вибухонебезпечних предметів, - ДСНС

Новости Киева
678
0
Станом на на 9:00 26 березня рятувальники ДСНС ліквідували в Україні понад 200 пожеж, що виникли внаслідок бойових дій. Піротехниками виявлено та знищено 269 ВНП. У Києві та на Київщині сапери знешкодили 81 вибухонебезпечний предмет.

Станом на на 9:00 26 березня рятувальники ДСНС ліквідували в Україні понад 200 пожеж, що виникли внаслідок бойових дій. Піротехниками виявлено та знищено 269 ВНП. У Києві та на Київщині сапери знешкодили 81 вибухонебезпечний предмет.
Про це KВ стало відомо з повідомлення пресслужби ГУ ДСНС України.
Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
“За добу підрозділами ДСНС здійснено 1 тис. 23 виїзди, у тому числі 392 виїзди на ліквідацію наслідків обстрілів російськими військами населених пунктів та об’єктів цивільної інфраструктури, врятовано 12 осіб, у тому числі 4 особи, що постраждали внаслідок бойових дій, ліквідовано 208 пожеж, що виникли внаслідок ведення бойових дій”, – підсумували добу, що минула, в пресслужбі.
Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Подписаться

Повідомляється,що піротехніками ДСНС здійснено 125 залучень, знешкоджено
269 вибухонебезпечних предметів (ВНП) та обстежено територію площею 540 га.
Водночас, як повідомили рятувальники, на Житомирщині 25 березня близько 18 години внаслідок артилерійського удару в одному з населених пунктів у Коростенському районі області знищено 1 житловий будинок, частково пошкоджено 4 житлових будинки і 2 господарських будівлі. Наслідки обстрілу ліквідували 6 рятувальників та одна спецмашина. Загиблих та травмованих немає.
Також, згідно повідомлення, на території Києва та Київської області саперами Мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС вдалося вилучити та знищити 81 вибухонебезпечний предмет.
На західних кордонах розгорнуто 75 наметів для обігріву та прийому громадян, у яких протягом доби надано допомогу близько 1 тис. 700 особам.
На даний час знеструмлено 1 тис. 327 населених пунктів із них частково 36. ДСНС для забезпечення аварійного електроживлення об’єктів соціальної сфери залучено 8 генераторів, з них 5 для забезпечення електроенергією лікарень.
Проведено евакуацію населення загальною кількістю понад 947 тис. осіб, з них понад 209 тис. дітей та понад 5 тис. осіб з інвалідністю.
Нагадаємо, у Маріуполі російські окупанти знищили нещодавно відкритий після реконструкції Дитячий реабілітаційний центр.
Читайте: Через збройну агресію росії кількість загиблих дітей в Україні збільшилася до 136 дітей
Фото: ДСНСКиївВлада
Олександр Попов

0 комментариев