Последние новости

18:45
Ворог атакував БпЛА багатоповерхівки в Дніпрі: серед 15 постраждалих є дитина
14:45
Макарів за 3,5 млн гривень отримає стоматологічний рентген
10:22
23-річний киянин на замовлення ворожих спецслужб намагався підпалити банківське відділення (фото)
08:44
Київтелесервіс витратить 10,8 млн гривень на кіберзахист столичних сервісів
14:45
Ліки, легкові авто та засоби захисту рослин найчастіше імпортували через Київську митницю
12:45
У Вишгородському районі сьогодні, 20 травня, проводять вибухові роботи
08:46
Ворог атакував Іскандером та 154-ма БпЛА: знешкоджено 131 безпілотник
19:50
Бійці полку «Кракен» отримали від «Української команди» евакомобіль – Палатний
14:45
Податкова удавка під виглядом єврореформ – «Українська команда» заявила про загрозу фіскального тиску на малий бізнес та волонтерів
12:43
Команда «Sport Quest» з Київщини – бронзовий призер мультиспортивного турніру “Ліга акТИвні”
08:43
В дітсадках України запускають пілотний проєкт Мрія.Дошкілля з використанням ШІ
19:44
Васильків за 1,7 млн гривень оновить комунальну котельню
18:49
Адвокати Андрія Єрмака готують апеляційну скаргу
12:45
Ремонт хірургічного відділення дитячої лікарні в Боярці оцінили в 41,6 млн гривень
08:45
Депутатам Київради куплять дротові навушники
17:04
У Києві до 20 червня обмежуватимуть рух Столичним шосе (схема)
10:01
Ворог за добу втратив 1170 осіб та 13 НРК, – Генштаб ЗСУ
08:31
Нічна атака БпЛА: ворог запустив 287 безпілотників, 279 було збито
17:04
Сови, пугач та сич домашній: у столичному зоопарку представили нову експозицію (фото)
16:03
За спробу зірвати рух військового ешелону у Києві диверсант отримав 15 років ув’язнення
19:45
До уваги пасажирів на вихідні: транспорт у Києві ходитиме інакше через спорт (схеми)
12:45
Київрада закликала ВР переглянути спірні норми проєкту нового Цивільного кодексу
08:46
Київ залучить на оновлення вагонів метрополітену понад 520 млн євро
19:43
Яготинська громада звернулася до КОДА через небезпечні дерева біля доріг
08:46
На Київщині внаслідок ворожої атаки постраждали семеро людей, пошкодження у шести районах
19:45
Від початку року у Києві відремонтували понад 15 км мережі зовнішнього освітлення
18:44
ЛУН визначив 20 найпродуктивніших забудовників за час повномасштабної війни
16:44
Труби у кошторисі київської лікарні коштують у чотири рази дорожче за ринок — DOZORRO виявив можливу переплату 1,4 млн грн
12:46
Прокурори Хмельниччини через суд поновлюють інвалідність після скандалу з МСЕК, – ЗМІ
10:44
«Київпастранс» після скандалу з закупівлею тролейбусів на 306 млн грн готує новий тендер до 50 млн євро, – експерт
Больше новостей

Генштаб ЗСУ про тридцять четвертий день російського вторгнення в Україну (інформація на 12.00 29 березня 2022 року)

Новости Киева
1 460
0
Російський ворог не досяг мети наступальної операції. Зазначається виведення деяких підрозділів ЗС РФ із території Київської та Чернігівської областей. При цьому залишається високим ризик нападу російських окупантів на військову та цивільну інфраструктуру.

Російський ворог не досяг мети наступальної операції. Зазначається виведення деяких підрозділів ЗС РФ із території Київської та Чернігівської областей. При цьому залишається високим ризик нападу російських окупантів на військову та цивільну інфраструктуру.
Про це KВ дізналася з повідомлення Генштабу ЗСУ в Facebook.Підписуйтесь на “КиївВладу”
Є проблема зміцнення та ротації існуючого російського угруповання противника. Таким чином, тільки в Тихоокеанському флоті Збройних Сил РФ, рекрутингові підрозділи, через відмову особового складу брати участь у так званій “спецоперації”, не можуть укомплектувати навіть одного батальйонно-тактичного угруповання.
На Волинському напрямку угруповання Збройних Сил Республіки Білорусь забезпечує прикриття свого державного кордону, проводить показові акції.
На поліському напрямку російський противник обмежується артилерійським обстрілом, перегрупуванням наявних підрозділів та частковим їх виведенням на територію Білорусі.
На Сіверщинському напрямку російські окупанти продовжують блокаду Чернігіва, намагаючись поступово знищувати військові та цивільні об'єкти. Ворог не робив активних дій у напрямі Броварів.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

На Слобожанському напрямку російські окупанти продовжують застосовувати авіацію та артилерію у населених пунктах Харківське та Барвінкове, намагаючись захопити місто Ізюм. Бойові дії продовжуються в районі населених пунктів Кам'янка, Суху Кам'янка, Тихоцьку. Російський ворог збільшив існуюче угруповання, залучаючи окремі підрозділи 1-ї танкової армії РФ. 200-та окрема мотопіхотна бригада російського супротивника втратила в боях під Харковом дві батальйонно-тактичні групи та особисто командира бригади полковника Дениса Куриліта. Втрати лише однієї 200-ї бригади становили понад 1500 військовослужбовців.
На Донецькому напрямку противник збільшив вогневу міць та активізував штурмові дії у більшості районів. Завдав авіаудари по населених пунктах Воєводівка, Рубіжне, Лисичанськ, Кремінна, Золоте-4, Попасна, Торецьк, Новгород. Основні зусилля зосереджені взяття під контроль Попасної і Маріуполя. Російський ворог не має успіху.
У Бердянську російські окупанти намагаються відновити портову інфраструктуру.
На Південному напрямку противник, під прикриттям артилерійського вогню, вживає заходів щодо відновлення боєздатності, поповнення боєприпасів та палива.
Група Сил оборони продовжує вести оборонну операцію на Східному, Південно-Східному та Північно-Східному напрямах, стримує супротивника за всіма напрямками, за деякими напрямками – витісняє супротивника.
Давайте переможемо разом! Слава Україні!
Читайте: В Україні рашисти вже втратили понад 17 тисяч вояків та майже 600 танків, – Генштаб ЗСУФото: Генштаб ЗСУКиївВлада

Александр Красногородский

0 комментариев