Последние новости

19:51
У пошкодженому війною будинку на вулиці Олени Теліги, 7 за 3 млн гривень нарешті стартували протиаварійні роботи (фото)
18:44
“Укрпошта” підвищила частину тарифів на пересилання посилок від 1 квітня
14:45
Відпочинок дітей Білоцерківської громади на Київщині оцінили в 10 млн гривень
19:44
Нацгвардія спрямовує понад 15 млн гривень на кашкети
14:45
Микола Калашник: У Бучі відкрився Центр комплексного розвитку та підтримки дітей
12:45
Володарка витратить 1,8 млн гривень на ремонт доріг
08:45
Богуслав спрямує 2,2 млн гривень на ямковий ремонт доріг
19:44
Будинок природи проводить виїзні екоуроки для школярів Києва
12:43
БЕБ оголосило конкурс на керівну посаду детективів у Києві та області
10:44
Затримано полковника Нацгвардії, який хотів купити фіктивну інвалідність за 6 тисяч доларів
17:04
На Київщині з 1 квітня розпочинається весняно-літня нерестова заборона на вилов риби
16:02
Зоопарк Києва витратить 15 млн гривень на сіно і гілковий корм
15:03
У Краматорську армія рф вбила 13-річного хлопчика та двох дорослих
12:04
На Миколаївщині ворожий обстріл поранив 7 дітей, одну дівчинку вбито
17:04
На толоці у Києві понад 350 учасників прибрали урочище “Теремки”
16:19
«Креатор-Буд» відзвітував про березневі темпи робіт у ЖК «Gravity Park»
16:02
«Потрібно було звертатися до РДА»: у КМДА пояснили відселення мешканців аварійного будинку на Теліги
10:01
Ворог за добу втратив 1300 осіб та 7 РСЗВ, – Генштаб ЗСУ
19:55
У ніч на 29 березня Україна переходить на літній час
19:37
На Ковельщині 60-річного рибалку “мобілізували” за допомогою електрошокера та заламання рук: ДБР затримала начальника групи ТЦК
16:43
На Бучанщині через коротке замикання зарядної електростанції загинув чоловік (фото)
08:45
Сили ППО знешкодили 93 із 102 ворожих БпЛА, є влучання 9 дронів
19:46
Протиаварійні роботи на Теліги можуть початися за два тижні, — «Житлоінвестбуд»
14:45
Броварські комунальники отримали генератори від міжнародних партнерів
10:44
ДСНС Білої церкви за 1 млн гривень відремонтує пожежний автопідіймач
20:00
На ремонт покрівлі дитсадка № 381 у Дніпровському районі спрямовують майже 2,5 млн гривень
12:45
Справа Сальдо про викрадене українське зерно пішла до суду
10:45
Посадовця КП ШЕУ підозрюють у переплаті при закупівлі дорожнього огородження
18:45
Борщагівська сільрада витратить 1,6 млн гривень на музичні інструменти
14:45
Вишгород заплатить 1,1 млн гривень за ремонт насосного обладнання на водоканалі
Больше новостей

З території білорусі зберігається загроза ракетно-бомбових ударів – Генштаб ЗСУ

Новости Киева
332
0
Противник продовжує проводити наступальні дії у Східній операційній зоні з метою встановлення повного контролю над територією Донецької і Луганської областей та утримання сухопутного коридору з тимчасово окупованим Кримом. Зберігається загроза ракетно-бомбових ударів по об’єктах з території республіки білорусь.

Противник продовжує проводити наступальні дії у Східній операційній зоні з метою встановлення повного контролю над територією Донецької і Луганської областей та утримання сухопутного коридору з тимчасово окупованим Кримом. Зберігається загроза ракетно-бомбових ударів по об’єктах з території республіки білорусь.
Про це KВ стало відомо з=AZW2284qls4NjvxAXkx5jWgnOb6JFyaHk6bATeqY3M9MUSlJoVJnuAqT0R4JDOvx6S6grrC__XI-HO_Q9cX0AGdvH4b4jt7kQ58d1EXzq6HV-jLJlsmqRzoi8RWp3bIAVLcKnLcprr3khxgs3Gt1bGkr&__tn__=%2CO%2CP-R] повідомлення Генштаба ЗСУ.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
Також повідомляється, що станом на 18:00 29 квітня:
На Волинському та Поліському напрямках визначені підрозділи збройних сил республіки білорусь продовжують виконувати завдання з посилення ділянки українсько-білоруського кордону в Брестській і Гомельській областях. Відзначалося проведення перевірки готовності авіаційної компоненти чергових сил і засобів системи протиповітряної оборони республіки білорусь.
На Сіверському напрямку противник, шляхом утримання відповідного комплекту військ намагається не допустити переміщення резервів Збройних Сил України з Сіверського напрямку до Східної операційної зони. У прикордонних з Україною районах Брянської та Курської областей ворог розмістив частину підрозділів, виведених для відновлення боєздатності.
У подальшому не виключається здійснення противником демонстраційних дій та провокацій у прилеглих до державного кордону України районах. Зокрема, є ймовірність обстрілів підрозділів Сил оборони та інфраструктури у прикордонних районах.
На Слобожанському напрямку вороже угруповання зі складу 6-ї загальновійськової армії, берегових військ балтійського та північного флотів основні зусилля зосереджує на утриманні займаних позицій у районі на північ та південний схід від міста Харкова, намагається здійснити розгортання додаткових артилерійських підрозділів.
На Ізюмському напрямку противник діє силами підрозділів зі складу 1-ї танкової армії, 20-ї загальновійськової армії Західного військового округу, 35-ї загальновійськової армії, 68 армійського корпусу Східного військового округу та повітряно-десантних військ. Основні зусилля ворог зосереджує на веденні розвідки та завданні вогневого ураження підрозділам Збройних Сил України.
Для забезпечення додаткового перекидання військ на Ізюмському напрямку окупанти наводять додаткові понтонно-мостові переправи через річку Сіверський Донець.
На Донецькому та Таврійському напрямках підрозділи противника намагаються вести наступ на Лиманському, Сєверодонецькому та Попаснянському напрямках. Противник продовжує спроби встановити повний контроль над населеними пунктами Рубіжне та Попасна і здійснює підготовчі заходи до просування на Сєверодонецьк. Противник продовжує артилерійські обстріли наших військ.
На Курахівському напрямку угруповання окупантів посилено додатковими артилерійськими підрозділами зі складу 1-го армійського корпусу.
На Маріупольському напрямку ворог продовжував завдавати авіаційних ударів по Маріуполю. Основні зусилля зосереджував на блокуванні підрозділів наших військ в районі заводу “Азовсталь”, а також здійснював перекидання частини підрозділів з Маріупольського на Курахівський напрямок.
Противник продовжує завдавати авіаційних та ракетних ударів з метою знищення об’єктів цивільної інфраструктури та порушення системи логістичного забезпечення наших військ. З метою уточнення положення підрозділів Сил оборони України ворог проводив повітряну розвідку із застосуванням БПЛА “Орлан-10”. Продовжує втрачати цю розвідувальну техніку.
На Південнобузькому та Бессарабському напрямках противник наявним комплектом сил намагається вести бойові дії з метою покращення свого тактичного положення. Продовжує здійснювати перегрупування, нарощує систему вогневого ураження, вдосконалює інженерне обладнання позицій.
В рамках нарощення системи матеріально-технічного забезпечення військ окупанти розгорнули збірні пункти пошкоджених машин та пункти ремонту і відновлення техніки.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

Крім того, у придністровському регіоні республіки Молдова російська федерація продовжує розповсюджувати інформацію через прокремлівські засоби масової інформації щодо загрози населенню регіону з боку України. Зокрема поширюються повідомлення про черговий випадок застосування українських БПЛА над складами боєприпасів.
Читайте: Втрати рашистів в Україні сягнули 23 тисяч вояків, 986 танків та 189 літаків, – Генштаб ЗСУ
Фото: Генштаб ЗСУ
КиївВлада[/i]
[i]

Оксана Олійникова

0 комментариев