Последние новости

18:49
Адвокати Андрія Єрмака готують апеляційну скаргу
12:45
Ремонт хірургічного відділення дитячої лікарні в Боярці оцінили в 41,6 млн гривень
08:45
Депутатам Київради куплять дротові навушники
17:04
У Києві до 20 червня обмежуватимуть рух Столичним шосе (схема)
10:01
Ворог за добу втратив 1170 осіб та 13 НРК, – Генштаб ЗСУ
08:31
Нічна атака БпЛА: ворог запустив 287 безпілотників, 279 було збито
17:04
Сови, пугач та сич домашній: у столичному зоопарку представили нову експозицію (фото)
16:03
За спробу зірвати рух військового ешелону у Києві диверсант отримав 15 років ув’язнення
19:45
До уваги пасажирів на вихідні: транспорт у Києві ходитиме інакше через спорт (схеми)
12:45
Київрада закликала ВР переглянути спірні норми проєкту нового Цивільного кодексу
08:46
Київ залучить на оновлення вагонів метрополітену понад 520 млн євро
19:43
Яготинська громада звернулася до КОДА через небезпечні дерева біля доріг
08:46
На Київщині внаслідок ворожої атаки постраждали семеро людей, пошкодження у шести районах
19:45
Від початку року у Києві відремонтували понад 15 км мережі зовнішнього освітлення
18:44
ЛУН визначив 20 найпродуктивніших забудовників за час повномасштабної війни
16:44
Труби у кошторисі київської лікарні коштують у чотири рази дорожче за ринок — DOZORRO виявив можливу переплату 1,4 млн грн
12:46
Прокурори Хмельниччини через суд поновлюють інвалідність після скандалу з МСЕК, – ЗМІ
10:44
«Київпастранс» після скандалу з закупівлею тролейбусів на 306 млн грн готує новий тендер до 50 млн євро, – експерт
18:49
У столиці побудували об’єкти розподіленої когенерації потужністю 40 МВт
16:48
Бровари отримали генератор від партнерів з німецького Ерлангена
08:45
Міст через Венеціанську протоку готують за 5,97 млн гривень до ремонту
19:45
Федоров подарував Пісторіусу мед з мінних полів, сіль з Соледару та браслет “Азовсталь”
16:45
Тротуари Північного мосту відремонтують за 11,6 млн гривень
10:28
У столиці оновлюють дорожні знаки
17:04
На одній з найстаріших вулиць Києва до 15 травня змінять маршрути трамваїв (схеми)
14:23
На мосту Патона до 14 травня обмежать рух через невідкладний ремонт
10:01
Втрати армії рф за добу зросли на 840 осіб та 11 НРК, – Генштаб ЗСУ
17:35
У Чорнобильській зоні врятували ще одне лосеня (фото)
16:33
У столичному метрополітені переглянуть алгоритми дій після смерті чоловіка біля станції “Політехнічний інститут”
12:03
У Києві викрили злочинну організацію, яка привласнила 5 квартир померлих і зниклих власників, – ОГП
Больше новостей

Ворог втратив контроль над селищем Циркуни та намагається втриматися на зайнятих позиціях, - Генштаб ЗСУ

Новости Киева
316
0
Станом на 18.007 травня противник не припиняє наступальних дій у Східній операційній зоні. На Харківщині в результаті наступу ЗСУ ворог втратив контроль над населеним пунктом Циркуни та безуспішно намагався вести наступ у напрямку Вірнопілля. На Донеччині рашисти штурмують Рубіжне та готуються до наступу на Лиман і Сєвєродонецьк. За підтримки вогню артилерії та танків окупанти штурмують “Азовсталь”.

Станом на 18.007 травня противник не припиняє наступальних дій у Східній операційній зоні. На Харківщині в результаті наступу ЗСУ ворог втратив контроль над населеним пунктом Циркуни та безуспішно намагався вести наступ у напрямку Вірнопілля. На Донеччині рашисти штурмують Рубіжне та готуються до наступу на Лиман і Сєвєродонецьк. За підтримки вогню артилерії та танків окупанти штурмують “Азовсталь”.
Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні Генерального штабу ЗСУ.
Підписуйтесь на “КиївВладу”
“На Слобожанському напрямку противник основні зусилля зосередив на недопущенні подальшого просування наших військ у напрямку державного кордону України”, – повідомили в пресслужбі.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

Також на визначеному напрямку противник здійснює обстріли із застосуванням артилерії в районах населених пунктів Прудянка, Слатине. В результаті наступу підрозділів Збройних Сил України ворог втратив контроль над населеним пунктом Циркуни. Противник намагався вести наступ у напрямку населеного пункту Вірнопілля, успіху не мав, зазнав втрат та відійшов.
На Донецькому напрямку ворог зосередив основні зусилля на взятті під повний контроль Рубіжного та підготовці до наступу на населені пункти Лиман та Сєвєродонецьк. Противник намагався взяти під контроль населений пункт Олександрівка, успіху не мав.
На Маріупольському напрямку ворог продовжує блокувати підрозділи Сил оборони у районі заводу “Азовсталь”. За підтримки вогню артилерії та танків проводить штурмові дії.
На Новопавлівському та Запорізькому напрямках противник активних бойових дій не проводив. За підтримки авіації намагався вести наступальні дії в напрямку населеного пункту Полтавка Запорізької області, зазнав втрат, відійшов на раніше займані позиції. Підрозділи Сил оборони в районі населеного пункту Пологи Запорізької області успішно нанесли вогневе ураження противника, знищивши частину його озброєння та військової техніки. Особовий склад ворога залишив позиції.
На Південнобузькому напрямку противник веде оборону та наносить ракетні удари по військовій та цивільній інфраструктурі. На Криворізькому напрямку наступальних дій не проводив. Здійснював обстріли підрозділів наших військ із застосуванням мінометів та ствольної артилерії.
На Волинському і Поліському напрямках противник активних дій не проводив. Зберігається загроза нанесення з території республіки білорусь ракетно-бомбових ударів по об’єктах інфраструктури нашої Держави.
На Сіверському напрямку визначені підрозділи збройних сил російської федерації продовжують виконувати завдання з прикриття українсько-російського кордону у Брянській і Курській областях. У прикордонних районах Курської області триває інженерне обладнання позицій.
Загарбники несуть значні втрати у боях з підрозділами Сил оборони України. Так, у населеному пункті Бурчак виявлено розміщення понад 100 поранених військовослужбовців повітряно-десантних військ збройних сил російської федерації.
Нагадаємо, від початку повномасштабного вторгнення в Україну московська орда втратила 25 100 вояків. На українській землі залишилось 1 122 танки, 2 713 бойових броньованих машин та 341 БПЛА. Найбільше втрат за минулу добу окупанти зазнали на Слобожанському напрямку.
Читайте: Рашисти нанесли ракетні удари по Одесі та Сумщині
Фото: Генштаб ЗСУКиївВлада
Олександр Попов

0 комментариев