Последние новости

09:47
Майже дві сотні одиниць спецтехніки «Київавтодору» обробляють проїжджі частини та тротуари протиожеледними засобами
19:46
Завтра, 27 січня, у Києві прогнозують ожеледицю
15:42
Керівник «ШЕУ Солом’янського району» отримав підозру через недекларування майна
11:46
Українка вкладе 3,2 млн гривень в озеленення і догляд за деревами
17:40
У Києві без тепла залишаються понад 1,3 тисячі багатоповерхівок – Кличко
17:22
За опалення урядового АТП в центрі Києва заплатять 5,6 млн гривень
13:05
За паливо для швидких Києва заплатять 11 млн гривень
17:36
У столиці без тепла 3300 багатоповерхівок, водопостачання відновлено – Кличко
17:03
В Чехії за 40 годин зібрали мільйон євро на генератори для Києва
15:26
У Славутичі відновлюється світло після ворожої атаки, – мер Фомічев
11:24
Рух на “зеленій” лінії метро в Києві відновили у звичайному режимі
19:45
ЦВК визнала Сергія Карабуту обраним народним депутатом від “Слуг народу”
15:46
Унаслідок нічної атаки дронів на Донеччині загинули четверо цивільних, серед поранених — троє дітей
11:41
Нардеп заявив про втрату «Енергоатомом» 2 млрд грн через перепродаж електроенергії трейдерами під час блекаутів
19:40
Місяць охорони Гостинного двору обійдеться у понад півмільйона гривень
19:20
ЄС вніс 10 млн євро на створення спецтрибуналу щодо злочинів рф, – Каллас
15:43
Солом’янська РДА визнала, що СБУ затримала її першого заступника голови Олександра Смика
13:46
СБС за дорбу знешкодила на фронті майже 900 цілей противника
19:45
Світовий конгрес українців оголосив міжнародний збір на генератори для потерпаючих від війни і холодів співвітчизників
15:44
У Згурівській громаді з 1 січня суттєво підвищили тарифи на воду
19:40
Київ домовився з німецькими партнерами про передачу двох міні -ТЕЦ
17:46
Киян запрошують на ярмарок вакансій, який відбудеться на станції метро «Позняки»
13:46
Експрезидент Янукович отримав ще 15 років за заволодіння землями Сухолуччя на Київщині
19:42
У медзакладах Києва з початку року народилася 901 дитина, – КМДА
15:46
Бориспіль купить 50 дронів DJI Matrice 4T для Сил оборони України
13:45
У Києві судитимуть двох експравоохоронців, обвинувачених у побитті чоловіка біля Голосіївського ТЦК
17:38
Енергетики частково відновили електропостачання у Броварах після екстреного відключення
17:04
Оптимізація руху на Фастівській ділянці: Укрзалізниця змінює графіки приміських поїздів
13:02
У Борисполі при пожежі в будинку загинули дві людини
09:03
Повітряна атака рф: знешкоджено 167 БпЛА, є влучання на 15 локаціях
Больше новостей

На столичній Троєщині правоохоронці затримали збувача наркотиків

Новости Киева
312
0
У Деснянському районі Києва, на вулиці Драйзера, поліція затримала збувача метадона. У раніше судимого за аналогічні злочини уродженця Київщини вилучили загалом 32 згортки з наркотичними речовинами.

У Деснянському районі Києва, на вулиці Драйзера, поліція затримала збувача метадона. У раніше судимого за аналогічні злочини уродженця Київщини вилучили загалом 32 згортки з наркотичними речовинами.


Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні пресслужби ГУ Нацполіції в Києві.
Підписуйтесь на “КиївВладу”


“Під час відпрацювання території Деснянського району працівники карного розшуку помітили невідомого, який постійно обертався та щось шукав біля лавок під’їздів на вулиці Драйзера. Правоохоронці зупинили його для перевірки документів та у ході розмови чоловік повідомив, що має при собі наркотичні речовини”, – йдеться в повідомленні.


Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться



Як повідомили правоохоронці, під час поверхневого огляду у чоловіка було виявлено 28 згортків з речовиною, схожою на метадон, що були підготовлені для збуту.


Викликана на місце слідчо-оперативна група задокументувала злочин та вилучила наркотичні речовини для проведення відповідної експертизи. Правоохоронці затримали 42-річний уродженця Київської області. Як виявилось, він раніше був судимий за аналогічні злочини.


Згодом, під час проведення обшуку за місцем мешкання затриманого, слідчі виявили ще 4 згортки з білою порошкоподібною речовиною та електронні ваги. Згідно з висновком експерта вилучені наркотичні речовини – метадон.


Слідчим Деснянського управління поліції розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України – збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів у місцях, що призначені для проведення навчальних, спортивних і культурних заходів, та в інших місцях масового перебування громадян у великих розмірах.


Затриманому оголошено про підозру, йому загрожує від 9 до 12 років позбавлення волі із конфіскацією майна. Найближчим часом суд обере фігуранту запобіжний захід.


Нагадаємо, цими вихідними на в’їзді до Києва прикордонники виявили двох іноземців з підробленими документами. Цього ж дня службові собаки двічі допомогли виявити наркотики у громадян, подорожуючих до столиці.


Читайте: На столичній Троєщині правоохоронці виявили нарколабораторію прямо у квартирі


Фото: ГУ Нацполіції в Києві


КиївВлада
Олександр Попов

0 комментариев