Последние новости

19:46
Креатор-Буд прозвітував про будівництво елітного ЖК “Набережна вежа”
15:44
Переможцем інвестконкурсу на облаштування “Арт-центру” в Подільському районі визначено компанію, співвласниками якої є гвалтівник неповнолітніх дівчат і екс регіонал
13:22
Прокурори підозрюють киянина у втручанні в роботу сервісних центрів МВС
12:00
Киян застерігають: не лишайте тварин в авто у спеку!
19:45
У Тетіївській громаді 9 та 10 липня проведуть безкоштовні обстеження на туберкульоз, ВІЛ та гепатити
19:27
У Києві спіймала крадія рятувального приладдя
13:46
В Києві утворено комісію з обліку житла для біженців
17:04
На Київщині легковик зіткнувся з авто патрульних: двох поліцейських госпіталізували
15:28
На столичній Троєщині в озері Верхнє Вигурівське потонула жінка
17:04
ЗСУ вдарили по об’єкту ВПК в Чебоксарах, де виробляють компоненти для ракет і БпЛА
16:32
100 ОМБ ЗСУ запрошує на службу в підрозділах – долучайся до “Сталевої Сотки”
16:02
У Славутичі готуються ремонтувати «Кіноконцертний комплекс»
15:03
У столиці з 5 липня змінили маршрути трьох автобусів (схеми)
11:01
Сили оборони за добу зменшили армію рф на понад тисячу осіб 56 артсистем
19:41
Громадська антикорупційна рада при Міноборони наполягає на необхідності доопрацювати законопроєкти Defence City
19:20
Начальник Київської ОВА Микола Калашник привітав з Днем Національної поліції України
13:46
У Києві планують протиаварійний ремонт шляхопроводу на Наддніпрянському шосе
09:43
На Київщині внаслідок масованої атаки ворога пошкоджені будівлі у трьох районах
19:45
У столичному Літературному сквері після ремонту відновили роботу фонтана
19:23
Київ інвестує 320 млн гривень в програму енергоефективності будинків “70/30”
15:44
Метро Києва витратить 9,6 млн євро на модернізацію системи телемеханіки
19:43
Вибухи біля Житомира: щонайменше двоє людей загинуло, 15 – отримали поранення
15:44
Генштаб: Сили оборони України надвечір середи мали 76 боїв з росармією
19:50
Відбулася нарада з питань реалізації ветеранської політики та соціального захисту населення у Бучанському районі, – КОВА
17:44
Заступниця голови КОДА провела нараду з бюджетних питань з головами громад Обухівського району
15:44
Орендоване житло та прописка в гуртожитку – декларація начальниці туристичного управління КМДА
11:41
Девелопер Alliance Novobud прозвітував про хід будівництва у червні
19:46
Заступник міністра енергетики відмовився надати інформацію НАБУ про міжнародну допомогу у сфері енергетики
15:46
У центрі Києва збудують паркінг на 300 місць біля Свято-Михайлівської лікарні
09:43
У Славутичі сьогодні проводитимуть перевірку можливостей оповіщення населення усіма можливими засобами
Больше новостей

На території зруйнованого рашистами ТРЦ у Кременчуці виявили ще 5 фрагментів тіл

Новости Киева
211
0
У Кременчуці станом на 30 червня рятувальники обстежили й розібрали уламки на 80% території знищеного рашистами ТРЦ "Амстор" та знайшли ще п'ять фрагментів тіл. Загалом виявили вже 22 фрагменти тіл, також підтверджено загибель 18 осіб.

У Кременчуці станом на 30 червня рятувальники обстежили й розібрали уламки на 80% території знищеного рашистами ТРЦ "Амстор" та знайшли ще п'ять фрагментів тіл. Загалом виявили вже 22 фрагменти тіл, також підтверджено загибель 18 осіб.


Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні пресслужби ГУ ДСНС України та інформації очільника Полтавської ОВА Дмитра Луніна.


Підписуйтесь на “КиївВладу”


"Кременчук. Рятувальники Полтавщини продовжують працювати на місці. Вони обстежили та розібрали уламки вже на 80% площі ТЦ", – повідомив Лунін.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

Водночас, згідно інформації ДСНС, станом на 15:20 на місці проведення аварійно-рятувальних робіт на території ТРЦ “Амстор”, додатково виявлено 5 фрагментів тіл.
Рятувальники повідомили, що всього з початку робіт виявлено 22 фрагменти тіл, загинуло 18 осіб (з яких 1 особа померла в лікарні).
Нагадаємо, 27 червня рф завдала ракетного удару по ТРЦ "Амстор" в Кременчуці. Внаслідок обстрілу торгівельного центру загинуло 18 осіб. За медичною допомогою звернулося 59 осіб, з них 25 було госпіталізовано.


Читайте: СБУ встановила обставини запуску ракет по ТРЦ у Кременчуці (відео)
Фото: ГУ ДСНС
Олександр Попов

0 комментариев