Последние новости

18:23
У столиці без опалення понад 3 тисячі багатоповерхівок, на правому березі понижений тиск води
17:25
Київщина повертається до графіків подачі світла, у столиці тривають екстрені відключення
15:02
Першотравневі, Жовтневі, Горького: на Київщині є громада, де вулиці досі не перейменовано в рамках деколонізації
11:48
Каскадне відключення світла по Україні: Президент дав завдання стабілізувати ситуацію найближчим часом
19:46
До Києва надійшла перша партія генераторів від Варшави та 6 тисяч газових плит з Німеччині (фото)
17:44
На Обухівщині через задимлення загинула жінка
11:44
Київські школи відновлюють навчання з 2 лютого
17:45
У деяких районах Київщини діють аварійні відключення електропостачання, – КОВА
15:46
У Димері проводитимуть вакцинацію тварин проти сказу
11:44
У театрі імені Івана Франка готують до ремонту чоловічу вбиральню
19:45
Завтра, 29 січня, в Києві та області вночі та вранці туман, на дорогах ожеледиця
11:45
Бійка на Хрещатику: затримано трьох підозрюваних у хуліганстві
09:44
Ворожі втрати: За добу ЗСУ скоротили росармію на 700 вояків
19:46
Київщина долучилася до Культурної Олімпіади Milano Cortina 2026
17:46
Баришівка витратить 3,1 млн гривень на свіжі фрукти та овочі для дітей
09:47
Майже дві сотні одиниць спецтехніки «Київавтодору» обробляють проїжджі частини та тротуари протиожеледними засобами
19:46
Завтра, 27 січня, у Києві прогнозують ожеледицю
15:42
Керівник «ШЕУ Солом’янського району» отримав підозру через недекларування майна
11:46
Українка вкладе 3,2 млн гривень в озеленення і догляд за деревами
17:40
У Києві без тепла залишаються понад 1,3 тисячі багатоповерхівок – Кличко
17:22
За опалення урядового АТП в центрі Києва заплатять 5,6 млн гривень
13:05
За паливо для швидких Києва заплатять 11 млн гривень
17:36
У столиці без тепла 3300 багатоповерхівок, водопостачання відновлено – Кличко
17:03
В Чехії за 40 годин зібрали мільйон євро на генератори для Києва
15:26
У Славутичі відновлюється світло після ворожої атаки, – мер Фомічев
11:24
Рух на “зеленій” лінії метро в Києві відновили у звичайному режимі
19:45
ЦВК визнала Сергія Карабуту обраним народним депутатом від “Слуг народу”
15:46
Унаслідок нічної атаки дронів на Донеччині загинули четверо цивільних, серед поранених — троє дітей
11:41
Нардеп заявив про втрату «Енергоатомом» 2 млрд грн через перепродаж електроенергії трейдерами під час блекаутів
19:40
Місяць охорони Гостинного двору обійдеться у понад півмільйона гривень
Больше новостей

Кличко закликав депутатів Київради ухвалити рішення про створення ландшафтного заповідника “Протасів яр”

Новости Киева
308
0
Сьогодні, 14 липня 2022 року, у столиці відбувається засідання Київської міської ради. Київський міський голова Віталій Кличко на початку засідання закликав депутатів ухвалити рішення про створення ландшафтного заповідника “Протасів яр”.

Сьогодні, 14 липня 2022 року, у столиці відбувається засідання Київської міської ради. Київський міський голова Віталій Кличко на початку засідання закликав депутатів ухвалити рішення про створення ландшафтного заповідника “Протасів яр”.


Про це KВ стало відомо з повідомлення Київського міського голови Віталія Кличко на його сторінці у соцмережі Facebook.


Підписуйтесь на “КиївВладу” Як повідомив Віталій Кличко, на початку засідання Київради він звернувся до депутатів і закликав ухвалити сьогодні рішення про створення ландшафтного заповідника “Протасів яр”.


“Над проектом цього рішення ми працювали разом з Романом Ратушним, який боровся за збереження Протасового яру зеленою зоною столиці. І який героїчно загинув, захищаючи Україну від навали російських варварів.
Ми вшануємо ім'я Романа і доведемо, що справа його і багатьох киян була не марною. “Протасів яр” буде ландшафтним заказником!” – написав Київский міський голова у повідомленні.


За його словами, він звернувся до депутатів з вимогою, щоб в перерві після засідання з воєнних питань зібралися земельна та екологічна комісії Київради і щоб вони підтримали правки громади.


“Питання заказника “Протасів яр” ми повинні ухвалити сьогодні!” – заявив мер Києва.


Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

Нагадаємо, громада Протасового Яру вимагає від Київради виконати заповіт відомого активіста та очільника ініціативи “Захистимо Протасів Яр” Романа Ратушного і створити заказник на обох схилах Протасового Яру. Активісти домагаються, щоб відповідний проект рішення депутати включили в порядок денний запланованої на 14 липня сесії міськради та підтримати його.


Читайте: Від Київради вимагають створити заказник на обох схилах Протасового Яру


9 червня в бою під Ізюмом на Харківщині загинув відомий київський громадський активист, голова ГО “Захистимо Протасів Яр”, розвідник 93 окремої механізованої бригади “Холодний Яр” Роман Ратушний.


Читайте: В бою під Ізюмом загинув відомий київський громадський активист Роман Ратушний
Фото: ukrinform.comКиївВлада

Бровко Ігор

0 комментариев