Последние новости

15:42
В столиці цього тижня триватиме загальноміська акція зі збору крові
13:44
Буча спрямовує понад 10 млн гривень на два екскаватори
09:44
Обухів витратить понад 3 млн гривень на штучні суглоби 
17:17
За цілодобовий нагляд за аваріями в житлових будинках Троєщини та Лісового заплатять 12,6 млн гривень
09:39
Комбінований удар рф: знешкоджено 33 ракети та 274 БпЛА
17:04
Париж передає Києву ще вісім генераторів
19:45
“Київ Цифровий” активував оновлені сповіщення про зміни в русі транспорту
19:25
У Дарницькому районі столиці підремонтують під’їзди у 16 будинках (адреси)
15:45
Фронт: надвечір 20 лютого Генштаб зафіксував 51 атаку агресора (зведення)
11:45
Цими вихідними автобуси №№ 2, 31, 101, 110, 112 курсуватимуть зі змінами руху через заплановані ярмарки
19:45
У День Державного Герба на станції метро «Золоті ворота» з’явилась інтерактивна мапа України (фото)
17:45
У Гостомелі зафіксували випадок сказу
11:50
У Києві місія ЮНЕСКО почала оцінку стану об’єктів всесвітньої спадщини
09:49
Ще 30 Пунктів незламності розпочали роботу на Київщині
15:44
Київ готовий витратити 1,94 млн гривень на електроживлення цифрових сервісів, але немає охочих підрядитися
19:45
ГУР показало, як днями Сили оборони України уразили важливі цілі ворога у Криму (відео)
17:48
У Києві до очного формату навчання повернулися ще 50 шкіл – КМДА
11:42
На Київщині судитимуть жінку, у “притулку” якої знайшли 51 загиблу тварину
17:16
У Києві після атаки 12 лютого без тепла залишаються близько 500 будинків
15:03
Київський театр Лесі Українки витрить 1,6 млн гривень на оксамит
17:04
На водоймах Києва та області 15 лютого розпочинається заборона на вилов щуки
13:01
За рік “Альфа” СБУ знищила половину ворожих ЗРГК “Панцир” (відео)
09:31
Вночі росія атакувала Іскандером та 112-ма БпЛА: знешкоджено 91 безпілотник
19:40
Через капремонт на перетині вулиць Рейгана та Бальзака до 30 листопада змінить рух пасажирський транспорт (схеми)
17:46
Ірпіньводоканал спрямує 1,5 млн гривень на автозапчастини
09:44
У Києві 13 лютого обмежуватимуть рух двома вулицями в Подільському районі (схема)
17:44
Уражено Ухтинський НПЗ на росії – Генштаб ЗСУ
11:44
Київ за 39 млн гривень планує оздоровити дітей на Київщині
09:45
Дорожні роботи на ділянці Набережного шосе перенесли на 13 та 14 лютого (схема)
19:45
Киян закликали зробити запаси води через ризик атак рф
Больше новостей

Фастівчанам пропонують купити деревину для опалення

Новости Киева
277
0
Для мешканців Фастівщини місцева влада оприлюднила адреси складів, де можна придбати деревину для опалення. А також надала роз’яснення, на підставі яких документів це зробити.


Для мешканців Фастівщини місцева влада оприлюднила адреси складів, де можна придбати деревину для опалення. А також надала роз’яснення, на підставі яких документів це зробити.
Про це KВ стало відомо з повідомлення Фастівської міськради.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
"Білоцерківське лісове господарство"повідомляє, що створено проміжні склади із накопичення та реалізації дров'яної деревини для опалення”, – зазначено у повідомлені та наведені адреси цих складів:
Фастівський лісопункт: м. Фастів, вул. Комарова, 54, відповідальний Осадчук Олександр Васильович 067-409-46-92;
Веприківське лісництво: Фастівський р-н, с. Веприк, вул Лісова, 44, відповідальний Петльовий Ігор Сергійович 067-406-26-79;
Снітинське лісництво: с. Велика Офірна, вул. Шевченка, 74А, відповідальний Шут Олексій Андрійович 067-28541-53;
Дорогинське лісництво: Фастівський р-н, с. Дорогинка вул Грисюка, 72, відповідальний Савельев Микола Євгенійович 067-907-91-40;
Фастівське лісництво: с. Дмитрівка, вул. Миру, 4, відповідальний Янковський Роман Якович 068-262-58-07;
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

Також повідомляється, що для отримання деревини потрібно написати заяву у адміністрації пункту продажу, надати насупні документи:
копія паспорта;
копія ідентифікаційного номера;
довідка, яка підтверджує потребу в отриманні дров'яної деревини для опалення (довідку видає: фахівець старостинського округу, комітет самоорганізації населення, голова вуличного комітету).
У повідомленні підкреслено, що відвантаження відбувається гідроманіпулятором на власний транспорт замовника.
Читайте: На Фастівщині навчальні заклади переводять на альтернативне опалення


Фото: Фастівська міськрада
КиївВлада
Георгій Палуєв

0 комментариев