Последние новости

09:44
Укрзалізниця призначила 13 додаткових поїздів із Києва на Різдво та Новий рік
19:49
Микола Калашник: Нині Вифлеємський вогонь миру має для України особливе значення
19:20
На Бучанщині правоохоронці викрили групу осіб, яких підозрюють у жорстокому вбивстві (фото)
15:45
У Броварах видаватимуть сертифікати на купівлю житла Захисникам та Захисницям, що мають інвалідність внаслідок виконання обов’язку із захисту Батьківщини
11:46
До одного з ірпінських ліцеїв прибудують новий корпус
19:45
Київський обласний центр підготовки населення до нацспротиву провів курс з домедичної допомоги для студентів
19:24
На Білоцерківщині чоловіка підозрюють у незаконній порубці лісу на понад 33 тисячі гривень (фото)
15:46
Фронт надвечір 22 грудня: найбільше боїв сьогодні навколо Покровська (зведення Генштабу)
13:46
Микола Калашник узяв участь у відкритті Клубного чемпіонату України серед чоловічих команд Суперліги з настільного тенісу, який проходить на Київщині
09:44
Держаудитслужба починає масштабну перевірку оборонних підприємств
17:06
Біля головної ялинки у Києві провели акцію-нагадування про зниклих безвісти і полонених захисників
16:05
Музей Чорнобиля на Подолі додатково відремонтують за 30 млн гривень
15:03
На Київщині відкрили дві нові поліцейські станції
09:03
У Бучі на переході авто збило 13-річного пішохода: дитину госпіталізували
17:04
Третій армійський корпус проводить реформи у 125-й бригаді
16:05
Зоопарк Києва заплатить 30 млн гривень за електрику
15:04
На Фастівщині під колесами потяга загинув чоловік
09:34
Сили оборони в Каспійському морі уразили російський корабель та бурову платформу
19:40
Макаку, яка втікла від власників та бігала Гостомелем, прихистив КиївЗоо
19:28
Двом киянам повідомили про підозру за фактом самовільного зайняття земділянки на Подолі
19:45
У Києві два дні обмежуватимуть рух естакадою на Деміївській площі (схема)
19:23
Бориспіль вкладе 15 млн гривень в ремонт ветеранського центру
17:44
На аеродромі Бельбек в Криму уражено літак МіГ-31 та техніку окупантів – СБУ
09:41
Киянин травмував кухонним тесаком свого 10-річного сина
19:44
За електрику для ритуальної служби Києва заплатять 14,7 млн гривень
17:49
“Укрзалізниця” відкриває зимовий рух поїздів на дитячих залізницях у Києві, Львові, Дніпрі та Рівному
11:44
Пенсійний фонд Київщини витратить 1,16 млн гривень на папір А4
19:45
Уночі та вранці 17-го у столиці очікується туман – Укргідрометцентр
19:22
Метро Києва витратить 11 млн грн на запчастини для підтримки старих радянських вагонів
15:46
Фронт надвечір 16 грудня: Покровськ, Гуляйполе, Куп’янськ, Лиман – найгарячіші напрямки (зведення Генштабу)
Больше новостей

У Білій Церкві на Київщині демонтували пам’ятник російському революціонеру

Новости Киева
311
0
У Білій Церкві в Київській області було демонтовано пам’ятник Петру Запорожцю. Погруддя прибрали згідно рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської територіальної громади.

У Білій Церкві в Київській області було демонтовано пам’ятник Петру Запорожцю. Погруддя прибрали згідно рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської територіальної громади.


Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні пресслужби Білоцерківської міської територіальної громади.
Підписуйтесь на “КиївВладу”


“Сьогодні, 15 липня, згідно з рішенням виконавчого комітету у Білій Церкві було здійснено демонтаж (перенесення) пам’ятника Петру Запорожцю”, – йдеться в повідомленні.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

У пресслужбі зауважили, що з метою збереження скульптори авторства Івана Кавалерідзе визначено місце для її охорони і збереження на території Білоцерківської міської територіальної громади.


Для довідки: Петро Запорожець народився в Білій Церкві в 1873 році. З 1891 року навчався в Петербурзі де вступив до марксистського гуртка і в 1895 році під керівництвом В. І. Леніна брав участь у організації Петербурзького "Союзу боротьби за визволення робітничого класу". У 1895 році приїжджав у Київ із організаційним завданням. У грудні 1895 року революціонера було арештовано та засуджено. Перебуваючи в тюрмі, психічно захворів. З 1897 року перебував у київській Кирилівській психіатричній лікарні. Згодом – помер у лікарні у Вінниці. У червні 2019 року погруддя Запорожцю у Вінниці було демонтовано.


Нагадаємо, у квітні 2022 року у Білій Церкві на Київщині було демонтовано пам’ятник російському гренадеру на Олександрійському бульварі. Також на території Білоцерківської громади триває дерусифікація та декомунізація.


Читайте: У Білоцерківській громаді триває електронне голосування за перейменування вулиць


Фото: скріншот відео.


КиївВлада
Олександр Попов

0 комментариев