Последние новости

17:44
Микола Калашник: У межах URC2025 відбулося підписання двостороннього Меморандуму про співпрацю між Київською ОДА та Enabel
13:44
Кличко: підозри Бондаренку й Кандибору це “театр абсурду”
09:42
У Києві запускають систему перехоплення ворожих безпілотників в рамках проєкту “Чисте небо”
19:40
Обстріл столиці 10 липня: у 5 будинках відновили електроенергію, ще в 5 – постачання газу
19:24
В Римі підписано угоду з ЄБРР про підготовку кредитного фінансування на 150 млн євро для модернізації метро, – Кличко
11:45
Микола Калашник: Робимо все можливе, щоб підприємцям було зручніше, простіше, вигідніше вести бізнес саме на Київщині
09:45
Наслідки для Києва від знищення зелених насаджень у цифрах і фактах
19:50
У Києві у формі відкритих даних оприлюднили інформацію про дитячі садочки
15:46
У KAN Development відзвітували про хід будівництва ЖК “Республіка”
19:46
Креатор-Буд прозвітував про будівництво елітного ЖК “Набережна вежа”
19:20
Керівника будфірми на Київщині судитимуть за ухилення від сплати понад 21 млн грн податків, – БЕБ
15:44
Переможцем інвестконкурсу на облаштування “Арт-центру” в Подільському районі визначено компанію, співвласниками якої є гвалтівник неповнолітніх дівчат і екс регіонал
13:22
Прокурори підозрюють киянина у втручанні в роботу сервісних центрів МВС
12:00
Киян застерігають: не лишайте тварин в авто у спеку!
19:45
У Тетіївській громаді 9 та 10 липня проведуть безкоштовні обстеження на туберкульоз, ВІЛ та гепатити
19:27
У Києві спіймала крадія рятувального приладдя
13:46
В Києві утворено комісію з обліку житла для біженців
17:04
На Київщині легковик зіткнувся з авто патрульних: двох поліцейських госпіталізували
15:28
На столичній Троєщині в озері Верхнє Вигурівське потонула жінка
17:04
ЗСУ вдарили по об’єкту ВПК в Чебоксарах, де виробляють компоненти для ракет і БпЛА
16:32
100 ОМБ ЗСУ запрошує на службу в підрозділах – долучайся до “Сталевої Сотки”
16:02
У Славутичі готуються ремонтувати «Кіноконцертний комплекс»
15:03
У столиці з 5 липня змінили маршрути трьох автобусів (схеми)
11:01
Сили оборони за добу зменшили армію рф на понад тисячу осіб 56 артсистем
19:41
Громадська антикорупційна рада при Міноборони наполягає на необхідності доопрацювати законопроєкти Defence City
19:20
Начальник Київської ОВА Микола Калашник привітав з Днем Національної поліції України
13:46
У Києві планують протиаварійний ремонт шляхопроводу на Наддніпрянському шосе
09:43
На Київщині внаслідок масованої атаки ворога пошкоджені будівлі у трьох районах
19:45
У столичному Літературному сквері після ремонту відновили роботу фонтана
19:23
Київ інвестує 320 млн гривень в програму енергоефективності будинків “70/30”
Больше новостей

На Київщині від початку року в ДТП постраждало понад 60 дітей, - Патрульна поліція

Новости Киева
236
0
На дорогах Київської області за 6 місяців зареєстровано 53 дорожньо-транспортні пригоди, у яких постраждали діти. На жаль троє неповнолітніх загинули.

На дорогах Київської області за 6 місяців зареєстровано 53 дорожньо-транспортні пригоди, у яких постраждали діти. На жаль троє неповнолітніх загинули.


Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні пресслужби Патрульної поліції Київської області.
Підписуйтесь на “КиївВладу”


“За 6 місяців на автодорогах Київщини постраждало 63 дитини, а три дитини загинули. З 1 січня до 30 червня цього року зареєстровано 53 ДТП, у яких постраждали діти”, – йдеться в повідомленні.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

У патрульній поліції закликали дотримуватися наступних правил, щоб уберегти свою дитину від травм на дорозі:
Подбайте про безпеку дитини в салоні авто — користуйтесь автокріслом або паском безпеки. Пристібаючи дитину ви, першою чергою, турбуєтесь про неї.
Беріть дитину за руку, якщо переходите проїзну частину.
Час від часу нагадуйте дитині основні правила дорожнього руху: не гратись на дорозі, не вибігати раптово на неї, не зупинятись посеред дороги тощо.
Зробіть звичкою користування світлоповертаючими елементами — деталь на одязі, браслет чи брелок виділить вашу дитину в темну пору доби.
Постійно спостерігайте за дорожньою обстановкою та аналізуйте дорожні ситуації, а помітивши поблизу дитину — знизьте швидкість.
Бережіть себе та своїх близьких — пристібайтесь самі та пристібайте інших пасажирів свого авто


Нагадаємо, 17 червня в селі Велика Димерка 29-річний водій “Opel” збив малолітню дитину. Від отриманих травм дівчинка загинула на місці. Також 10 липня між Новими та Старими Петрівцями відбулося зіткнення двох легковиків, внаслідок якого постраждала 8-річна дівчинка.


Водночас, у червні в Патрульній поліції повідомили, що від початку року кількість ДТП в Україні зменшилася.


Читайте: В Україні під час війни аварійність на дорогах зменшилася майже на половину, – Патрульна поліція
Фото: Апостроф
Олександр Попов

0 комментариев