Последние новости

19:45
G7: Потуга світу разом з Україною розмірковувала, чи можна припинити російсько-українську війну
16:45
Макарів витратить 1,5 млн гривень на гірки і гойдалки
12:44
У Білій Церкві перекриють проїзд двома вулицями (схема)
19:43
Бронежилети Міндіча: суд постановив стягнути 97 млн грн штрафів за неякісну продукцію з постачальника
18:40
«Медичний центр міста Києва» через суд зобов’язали привести укриття до належного стану (відео)
14:44
Свириденко пообяцяла знайти кошти для відновлення Успенського собору Лаври
10:45
Коридори ліцею у Вишгороді відремонтують за 2,7 млн гривень
17:04
На утримання доріг в зоні відчуження ЧАЕС витратять 167 млн гривень
16:03
У Києві на вулиці Ушакова обмежено рух транспорту через провал асфальту
17:24
Зеленський увів у дію санкції проти російських мобільних операторів та інтернет-провайдерів
17:05
Мер Вишгорода Момот скасував слухання щодо перейменування вулиці на честь загиблого Героя Олексія Брехта
16:26
Сили безпілотних систем уразили завод “Кримський титан” у Армянську
14:01
Дрони СБУ вдарили по нафтогазовому терміналу “Таманьнафтогаз”
08:26
Нічна атака БпЛА: знешкоджено 110 з 118 безпілотників
18:44
У кінці червня Укрзалізниця запускає новий щоденний «Інтерсіті» Київ — Одеса
14:45
У Києві оголосили жовтий рівень небезпеки через град і шквали
10:44
Збори ОСББ в кіно та в житті: Екодія запрошує на спецпоказ фільму та обговорення
19:40
В Голосіївському районі 12, 15 та 16 червня обмежуватимуть рух вулицями Сумською та Козацькою (схема)
18:49
“Укргідрометцентр” попередив мешканців столиці та пристоличного регіону про грозу
16:43
З російського полону повернулися три захисники із Київщини
14:45
В школі на Нивках за 242 млн гривень збудують укриття
08:44
На пальне для швидких Києва витратять 14,7 млн гривень
18:45
На Київщині викрили масштабну схему збуту фальсифікованого бензину (фото)
14:42
У центрі Києва через аварії на мережах сталися провали, рух транспорту обмежено (фото)
12:45
Нові Петрівці за 3,2 млн гривень отримають артезіанську скважину
08:45
Гостомель за 19,6 млн гривень відремонтує центральну вулицю
19:45
Приватні ППО: Міноборони дозволило тридцятьом фірмам збивати ворожі дрони разом з Силами оборони
14:45
«На Київщині до 1 вересня мають реалізувати більше 300 проєктів із захисту критичної інфраструктури», — голова КОДА Калашник
12:49
Генштаб підтвердив ураження нафтобази “Грушовая” та ЛВДС “Красний яр”
08:32
Сили ППО з вечора знешкодили 215 із 236 ворожих БпЛА
Больше новостей

У Києво-Печерській лаврі пройшли урочистості на честь Дня Хрещення та вшанування великого князя Володимира

Новости Киева
561
0
Сьогодні, 28 липня, святкове богослужіння на соборній площі Києво-Печерської лаври очолив предстоятель УПЦ митрополит Онуфрій. Він також поздоровив присутніх з Днем Державності.

Сьогодні, 28 липня, святкове богослужіння на соборній площі Києво-Печерської лаври очолив предстоятель УПЦ митрополит Онуфрій. Він також поздоровив присутніх з Днем Державності.
Про це KВ стало відомо з=AZWhOyylkRv0nWgE3b5yp28NaHY0Dz1o1W23b35O029cE5cdbyJ-_Eu_SvBUnOrSKcR0Ys16WK166fz_SCJfryfGptO_1Y0E41H_T-hFFqKBK16_2a2e_89hXbQuZFfeUj4nBo9w61XR16pZthefyjZX0PN0YpFhcNUqetsd_gecIA&__tn__=%2CO%2CP-R] повідомлення центра інформації УПЦ.
Підписуйтесь на “КиївВладу”
“Сьогодні свята Церква молитовно звершує пам'ять святого рівноапостольного великого князя Володимира – нашого хрестителя та просвітителя. Князь Володимир прожив не багато років, але зробив багато світлих справ”, – сказав митрополит Онуфрій.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

Предстоятель УПЦ =AZXO5nxfiwUh80torP3TjjVkgTUmE-2E8N3IN9NHXfIpg9scISOiO1xbQLC6Vv9As4pwdkQX41JzLq8U7yAKHNa2ny9YMWhn0RV5Jf-wL0oi1xGDaQEe3kjG2uA775Ut8BhfIvjSuMMGBe9A9PKOeKx1orXMW-d3EzKoG7x67D_gNw&__tn__=%2CO%2CP-R]зазначив, що сьогодні також відзначається День Державності.
“Князь Володимир заснував велику Державу, яку називали Київська Русь. Сьогодні наступниця цієї Русі – Україна. Ми живемо на цій території та святкуємо день своєї державності”, – наголосив Онуфрій.
Митрополит побажав вірянам, щоб святий князь Володимир благословив нашу землю, благословив народ, щоб він своїми молитвами зупинив кровопролиття на землі.
Довідка: 28 липня у православних свято – День Хрещення Русі та День пам'яті святого рівноапостольного великого князя Володимира.
Читайте: Голова Київської ОВА Олексій Кулеба привітав мешканців Київщини з Днем Української Державності
Фото: центра інформації УПЦ
КиївВлада
Оксана Олійникова

0 комментариев