Последние новости

12:41
Офіцерку Генштабу було затримано при одержанні 14 тисяч доларів хабаря
19:44
Гостомель планує купити причіп-цистерну для підвезення питної води
12:43
Чорнобильська АЕС: Кабмін збільшив фінансування безпеки блоків та об’єкту «Укриття»
16:02
На Одещині під час обстрілу рф було пошкоджено автобус з 12 дітьми
12:03
У Харкові російські “Бандеролі” вбили двох людей, серед постраждалих є дитина
18:55
У Броварах на залізничному вокзалі 13-річну дівчинку вдарило струмом
17:05
На озері Кирилівське після нічного обстрілу зафіксовано повторне забруднення
16:03
Уночі атака рф вбила на Київщині директорку ліцею № 124 «Спаський» Галину Кучер, її чоловіка та трирічного онука
10:35
Втрати армії рф за добу зросли на 1190 осіб та корабель, – Генштаб ЗСУ
08:30
У Києві нічна атака спричинила пожежі у двох районах, є постраждалі
19:45
У Києві 8 серпня ремонтні роботи на вулиці Іллєнка змінять рух тролейбусів (схеми)
18:44
СБС та ГУР масовано вдарили по логістиці окупантів та фсб рф
10:44
У Києві через спеку ввели обмеження для транспорту
08:43
Ворог за добу втратив 1 210 осіб та 1 589 БПЛА, – Генштаб ЗСУ
19:40
У Києві завтра, 7 серпня, очікується надзвичайний рівень пожежної небезпеки
10:46
У Броварах встановили нові правила для електросамокатів
19:45
У столиці модернізували центр репродуктивної медицини
16:44
Сили оборони уразили пункти управління, переправу та склад ворога, – Генштаб ЗСУ
10:44
рф атакувала пристоличний регіон та столицю Цирконами, Оніксами, Іскандерами та дронами: жодної з 28 ракет збити не вдалось
19:45
Університет Грінченка виграв грант на реалізацію великого міжнародного проєкту
14:45
Комерційна директорка «Інтергал-Буд» увійшла до рейтингу найкращих топменеджерів України
08:45
Ворог за добу втратив 1 390 осіб та 1 657 БПЛА, – Генштаб ЗСУ
16:03
Поблизу Харкова російський БпЛА вдарив по поштовому терміналу – вбито людину
14:03
У Києві запровадили пересадковий QR-квиток з безлімітними пересадками протягом 90 хвилин
10:27
Армія рф за добу втратила 8 РСЗВ та півтори тисячі осіб, – Генштаб ЗСУ
17:04
Київська дитяча залізниця у свій 73-й день народження запускає унікальний ретропаровоз
12:01
У столиці російські ракети влучили на територію Київмедспецтрансу та пошкодили посольство Литви
10:35
У Києві в Солом’янському та Дарницькому районах розгорнули штаби допомоги (контакти)
19:46
У КиївЗоо створили просторий авіарій для пернатих мешканців Полісся (фото)
12:45
Цими вихідними низка столичних автобусів і тролейбус №34 курсуватимуть зі змінами руху
Больше новостей

Естонія закриває в’їзд громадянам рф із шенгенськими візами, виданими в ЕР

Новости Киева
657
0
Естонська влада з 18 серпня має намір не впускати в країну громадян росії з виданими Естонією шенгенськими візами. Візи залишаються чинними, але їх власникам буде заборонено в’їзд через санкції.

Естонська влада з 18 серпня має намір не впускати в країну громадян росії з виданими Естонією шенгенськими візами. Візи залишаються чинними, але їх власникам буде заборонено в’їзд через санкції.


Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні порталу ERR з посиланням на заяву міністра закордонних справ Естонії Урмаса Рейнсалу.


Підписуйтесь на “КиївВладу”


"Через тиждень застосовуватиметься санкція до шенгенських віз, виданих Естонською Республікою. Санкція означає, що візи залишаться дійсними. Однак на власників віз будуть накладені обмеження при в'їзді до Естонії, тобто їм буде заборонено в'їзд в країну", – сказав міністр.


Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

Він зауважив, що рішення має деякі винятки. Так, під санкцію не потраплять особи, які є співробітниками дипломатичних представництв в Естонії та члени їхніх сімей. Також особи, що займаються міжнародними вантажними та пасажирськими перевезеннями та особи, які мають право вільного пересування згідно із законодавством ЄС.
Особи, в'їзд яких в Естонію необхідний з гуманітарних міркувань, а також близькі родичі осіб, які мають естонське громадянство або постійний дозвіл на проживання в Естонії також зможуть вʼїхати в країну.
Як підкреслив Рейнсалу, це рішення стосується лише віз, виданих Естонією, і не поширюється на видані іншими країнами Шенгенської зони документи.
Зауважимо, в Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки нагадали, що крім цього, заборону на видачу шенгенських віз росіянам вже підтримав міністр закордонних справ Чехії. А прем'єрка Фінляндії закликала не видавати туристичні візи росіянам на європейському рівні.


Нагадаємо, сьогодні, 11 серпня, Сейм Латвії офіційно визнав тероризмом насильницькі дії рф проти цивільних осіб України та інших країн, а саму російську федерацію – країною, яка підтримує тероризм. Також у заяві закликали до призупинення видачі віз громадянам росії та білорусі.


Читайте: В Україні запроваджено візовий режим з рф


Фото: ERR


КиївВлада
Олександр Попов

0 комментариев