Последние новости

10:45
15 млн гривень на ремонт тротуару між Хрещатиком і Великою Васильківською можуть віддати улюбленому підряднику Київавтодору
18:45
Ворог атакував БпЛА багатоповерхівки в Дніпрі: серед 15 постраждалих є дитина
14:45
Макарів за 3,5 млн гривень отримає стоматологічний рентген
10:22
23-річний киянин на замовлення ворожих спецслужб намагався підпалити банківське відділення (фото)
08:44
Київтелесервіс витратить 10,8 млн гривень на кіберзахист столичних сервісів
14:45
Ліки, легкові авто та засоби захисту рослин найчастіше імпортували через Київську митницю
12:45
У Вишгородському районі сьогодні, 20 травня, проводять вибухові роботи
08:46
Ворог атакував Іскандером та 154-ма БпЛА: знешкоджено 131 безпілотник
19:50
Бійці полку «Кракен» отримали від «Української команди» евакомобіль – Палатний
14:45
Податкова удавка під виглядом єврореформ – «Українська команда» заявила про загрозу фіскального тиску на малий бізнес та волонтерів
12:43
Команда «Sport Quest» з Київщини – бронзовий призер мультиспортивного турніру “Ліга акТИвні”
08:43
В дітсадках України запускають пілотний проєкт Мрія.Дошкілля з використанням ШІ
19:44
Васильків за 1,7 млн гривень оновить комунальну котельню
18:49
Адвокати Андрія Єрмака готують апеляційну скаргу
12:45
Ремонт хірургічного відділення дитячої лікарні в Боярці оцінили в 41,6 млн гривень
08:45
Депутатам Київради куплять дротові навушники
17:04
У Києві до 20 червня обмежуватимуть рух Столичним шосе (схема)
10:01
Ворог за добу втратив 1170 осіб та 13 НРК, – Генштаб ЗСУ
08:31
Нічна атака БпЛА: ворог запустив 287 безпілотників, 279 було збито
17:04
Сови, пугач та сич домашній: у столичному зоопарку представили нову експозицію (фото)
16:03
За спробу зірвати рух військового ешелону у Києві диверсант отримав 15 років ув’язнення
19:45
До уваги пасажирів на вихідні: транспорт у Києві ходитиме інакше через спорт (схеми)
12:45
Київрада закликала ВР переглянути спірні норми проєкту нового Цивільного кодексу
08:46
Київ залучить на оновлення вагонів метрополітену понад 520 млн євро
19:43
Яготинська громада звернулася до КОДА через небезпечні дерева біля доріг
08:46
На Київщині внаслідок ворожої атаки постраждали семеро людей, пошкодження у шести районах
19:45
Від початку року у Києві відремонтували понад 15 км мережі зовнішнього освітлення
18:44
ЛУН визначив 20 найпродуктивніших забудовників за час повномасштабної війни
16:44
Труби у кошторисі київської лікарні коштують у чотири рази дорожче за ринок — DOZORRO виявив можливу переплату 1,4 млн грн
12:46
Прокурори Хмельниччини через суд поновлюють інвалідність після скандалу з МСЕК, – ЗМІ
Больше новостей

У Києві на COVID-19 захворіло втричі більше людей, ніж тижнем раніше, - Валентина Гінзбург

Новости Киева
596
0
У столиці стрімко зростає кількість хворих на коронавірус. За останній тиждень на COVID-19 у столиці захворіло втричі більше людей, ніж минулого. Якщо від 8 по 14 серпня було зафіксовано 316 випадків, то від 15 по 21 їх стало вже 956.

У столиці стрімко зростає кількість хворих на коронавірус. За останній тиждень на COVID-19 у столиці захворіло втричі більше людей, ніж минулого. Якщо від 8 по 14 серпня було зафіксовано 316 випадків, то від 15 по 21 їх стало вже 956.


Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні Київської міськдержадміністрації (КМДА) з посиланням на інформацію директорки Департаменту охорони здоров’я Валентини Гінзбург.


Підписуйтесь на “КиївВладу”


Гінзбург зауважила, що ситуація виглядає достатньо тривожною і закликала киян згадати про заходи епідбезпеки.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

"Я б рекомендувала повернутися до носіння масок та знову покласти у сумки та кишені дезінфектанти для рук. Крім того, обов’язково дотримуватися правила: захворів – сиди вдома, звертатися до лікаря у разі найменших проявів недуги і виконувати всі його рекомендації, щоб мінімізувати ризики ускладнень коронавірусу та не наражати на небезпеку тих, хто поруч", – зазначила Гінзбург.
Вона зауважила, що зростає і кількість містян, що потрапляють до лікарень із важкими формами COVID-19, а також тих, хто потребує кисню та опиняється в палатах інтенсивної терапії.
Директорка департаменту здоров'я нагадала, що наразі можна зробити першу дозу (для тих, хто ще не щепився), другу, бустерну та другу бустерну дози. При цьому другий бустер в Україні дозволено вводити усім людям віком від 60 років, а також людям 18-59 років із хронічними хворобами.
Щеплення проводяться у центрах первинної медико-санітарної допомоги та консультативно-діагностичних центрах, а також у центрах масової вакцинації, що працюють у ТРЦ: GULLIVER, River Mall, “Універмаг Україна”. Також за заявочним принципом до організованих колективів виїжджають мобільні вакцинальні бригади.
Нагадаємо, українцям вкотре нагадали, що COVID-19 нікуди не зник. А це означає, що треба потурбуватися за себе та зробити відповідне щеплення. Для цього профільне міністерство оприлюднило актуальний перелік пунктів та центрів вакцинації від COVID-19 зокрема у Києві.


Читайте: МОЗ закликав українців вакцинуватися від COVID-19: адреси пунктів та центрів вакцинації у Києві


Також запропонували звернутися до пунктів та центрів вакцинації на Київщині, щоб отримати щеплення.


Читайте: МОЗ закликав українців вакцинуватися від COVID-19: адреси пунктів та центрів вакцинації на Київщині


Фото: КМДА


КиївВлада
Олександр Попов

0 комментариев