Последние новости

19:45
На Обухівщині виділять 11,6 млн гривень на підтримку дитячих будинків сімейного типу
17:43
“Спецжитлофонд” отримав від Київради новий статут
19:42
Киян попередили про слабку видимість через туман
17:46
У Києві вже підключили до опалення 95% житлових будинків, – КМДА
13:24
Рада ухвалила законопроєкт про підтримку сімей: при народженні дитини виплата становитиме 50 тисяч гривень
17:46
На Бориспільщині затримали чоловіка, підозрюваного у сексуальному насильстві над двома неповнолітніми падчерками
19:40
У Києві цього тижня пройдуть традиційні сільськогосподарські ярмарки (локації)
15:44
Ліцеїсти Білогородської громади розпочали навчання в Києво-Могилянській школі професійної та неперервної освіти
11:24
У Києві бухгалтерка компанії привласнила понад 8,5 млн гривень та купила собі квартиру 
08:00
За добу ворог здійснив майже 5000 обстрілів України, – зведення Генштабу
17:18
У Києві до 15 листопада обмежуватимуть рух Броварським проспектом (схема)
15:02
На Оболоні за 1,8 млн гривень ремонтуватимуть дитячу бібліотеку
13:03
Київтеплоенерго заплатить 50 млн гривень за ремонт і ТО службових автівок
09:33
Вночі росія атакувала Україну двома балістичними ракетами та 79-ма БпЛА
18:06
Зеленський повертає симпатії виборців Трампа – WSJ
17:23
Київ отримав статус Міста музики ЮНЕСКО
17:01
Сирський: Оточення чи блокування міст на Покровському напрямку немає
11:01
Під москвою ГУР вивело з ладу стратегічний нафтопродуктопровід
19:45
На будівництво нового кладовища в Славутичі докинуть 32,6 млн гривень
17:44
ВМС вдарили по ТЕЦ та електричній підстанції рф
15:45
Генштаб: від початку доби на фронті 94 боєзіткнення, понад 20 досі тривають
11:46
рф застосувала ракету 9М729 в Україні, що спонукало Трампа вийти з ядерного договору, – ЗМІ
09:40
Будівництво – не онлайн-бізнес, дефіцит робочих рук сповільнює темпи відновлення житла, – експертка Ірина Міхальова
19:40
На засіданні штабу Ради оборони Київщини обговорили підготовку до зими, організацію роботи пунктів незламності, проходження опалювального сезону
17:49
Ексголова “Укренерго” Кудрицький вийшов з СІЗО під заставу
13:55
Призначено нового керівника Служби відновлення і розвитку інфраструктури у Київській області: ним став Олексій Іщенко
11:25
Зеленський: росія продовжує терористичну війну проти цивільних
17:45
Кияни купують житло на Заході як “план Б”, – експертка Ірина Міхальова
15:45
В Alliance Novobud розповіли про тенденції ринку нерухомості 2025 року
11:46
Микола Калашник: На Київщині офіційно стартував опалювальний сезон у житловому фонді
Больше новостей

Мінреінтеграції вже вдалося повернути 541 загиблого захисника, - Олег Котенко

Новости Киева
470
0
Міністерству з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій вдалося повернути в Україну тіла 541 загиблого захисника. Більшість з них доставлено з Маріуполя.

Міністерству з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій вдалося повернути в Україну тіла 541 загиблого захисника. Більшість з них доставлено з Маріуполя.Про це KВ стало відомо з повідомлення Мінреінтеграції, в якому посилаються на інформацію Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Олега Котенка.
Підписуйтесь на “КиївВладу”
“Через міжнародне представництво Червоного Хреста вдалося організувати комунікацію зі стороною рф. Перемовини з агресором проводити складно, але нам вже вдалося повернути 541 загиблого захисника. З Маріуполя доставлено 428 тіл, з них понад 300 – захисники Азовсталі. Повертаємо загиблих із Донецького, Запорізького, Херсонського, Харківського, Луганського напрямків – звідусіль”, – зазначив Олег Котенко.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

За його словами, українська сторона передає російській локації, де є наші загиблі. Вони мають їх забирати, і тоді проводяться обміни.
“Не завжди рф хоче йти в зону бойових дій, хоча оголошується режим тиші. Навіть буває складно домовитися, щоб на ТОТ забрали тіла наших хлопців. Через величезні втрати особового складу росіяни не справляються зі своїми загиблими”, – розповів Олег Котенко.
Також він повідомив, що Мінреінтеграції вже провело понад 20 зустрічей з рідними загиблих і зниклих безвісти.
Читайте: Нацполіція відкрила додаткову “гарячу лінію” для пошуку загиблих у війні
Фото: Мінреінтеграції
КиївВлада
Георгій Палуєв

0 комментариев