Последние новости

12:41
Офіцерку Генштабу було затримано при одержанні 14 тисяч доларів хабаря
19:44
Гостомель планує купити причіп-цистерну для підвезення питної води
12:43
Чорнобильська АЕС: Кабмін збільшив фінансування безпеки блоків та об’єкту «Укриття»
16:02
На Одещині під час обстрілу рф було пошкоджено автобус з 12 дітьми
12:03
У Харкові російські “Бандеролі” вбили двох людей, серед постраждалих є дитина
18:55
У Броварах на залізничному вокзалі 13-річну дівчинку вдарило струмом
17:05
На озері Кирилівське після нічного обстрілу зафіксовано повторне забруднення
16:03
Уночі атака рф вбила на Київщині директорку ліцею № 124 «Спаський» Галину Кучер, її чоловіка та трирічного онука
10:35
Втрати армії рф за добу зросли на 1190 осіб та корабель, – Генштаб ЗСУ
08:30
У Києві нічна атака спричинила пожежі у двох районах, є постраждалі
19:45
У Києві 8 серпня ремонтні роботи на вулиці Іллєнка змінять рух тролейбусів (схеми)
18:44
СБС та ГУР масовано вдарили по логістиці окупантів та фсб рф
10:44
У Києві через спеку ввели обмеження для транспорту
08:43
Ворог за добу втратив 1 210 осіб та 1 589 БПЛА, – Генштаб ЗСУ
19:40
У Києві завтра, 7 серпня, очікується надзвичайний рівень пожежної небезпеки
10:46
У Броварах встановили нові правила для електросамокатів
19:45
У столиці модернізували центр репродуктивної медицини
16:44
Сили оборони уразили пункти управління, переправу та склад ворога, – Генштаб ЗСУ
10:44
рф атакувала пристоличний регіон та столицю Цирконами, Оніксами, Іскандерами та дронами: жодної з 28 ракет збити не вдалось
19:45
Університет Грінченка виграв грант на реалізацію великого міжнародного проєкту
14:45
Комерційна директорка «Інтергал-Буд» увійшла до рейтингу найкращих топменеджерів України
08:45
Ворог за добу втратив 1 390 осіб та 1 657 БПЛА, – Генштаб ЗСУ
16:03
Поблизу Харкова російський БпЛА вдарив по поштовому терміналу – вбито людину
14:03
У Києві запровадили пересадковий QR-квиток з безлімітними пересадками протягом 90 хвилин
10:27
Армія рф за добу втратила 8 РСЗВ та півтори тисячі осіб, – Генштаб ЗСУ
17:04
Київська дитяча залізниця у свій 73-й день народження запускає унікальний ретропаровоз
12:01
У столиці російські ракети влучили на територію Київмедспецтрансу та пошкодили посольство Литви
10:35
У Києві в Солом’янському та Дарницькому районах розгорнули штаби допомоги (контакти)
19:46
У КиївЗоо створили просторий авіарій для пернатих мешканців Полісся (фото)
12:45
Цими вихідними низка столичних автобусів і тролейбус №34 курсуватимуть зі змінами руху
Больше новостей

Суд визнав, що нардеп Костянтин Бондарєв безпідставно оббрехав депутата Київської облради

Новости Киева
579
0
Макарівський районний суд Київської області повністю задовольнив позов адвоката, депутата Київської облради Романа Титикала (фракція “Солідарність”, на колажі ліворуч) до депутата Верховної ради Костянтина Бондарєва (фракція “ВО “Батьківщина”, на колажі праворуч) про захист честі, гідності, ділової репутації та відшкодування моральної шкоди. Тепер Бондарєву треба на засіданні облради спростувати все, що він наговорив про Титикало на такому засіданні 8 квітня 2021 року, та виплатити останньому 60 тис. гривень.

Макарівський районний суд Київської області повністю задовольнив позов адвоката, депутата Київської облради Романа Титикала (фракція “Солідарність”, на колажі ліворуч) до депутата Верховної ради Костянтина Бондарєва (фракція “ВО “Батьківщина”, на колажі праворуч) про захист честі, гідності, ділової репутації та відшкодування моральної шкоди. Тепер Бондарєву треба на засіданні облради спростувати все, що він наговорив про Титикало на такому засіданні 8 квітня 2021 року, та виплатити останньому 60 тис. гривень.


Як стало відомо KВ, таке рішення суду датоване 11 серпня 2022 року.


Підписуйтесь на “КиївВладу” “Радий цьому рішенню, бо правда завжди має перемагати. Я повністю згодний з цим рішенням, вважаю, що народні депутати мають себе вести достойно і своєю поведінкою не ганьбити Українську державу”,- прокоментував Роман Титикало.


Зазначимо, в Костянтина Бондарєва ще є можливість оскаржити рішення Макарівського районного суду в апеляційній інстанції. Але, враховуючи суть справи, дуже сумнівно, що в цьому є сенс.


Ймовірно, Костянтин Бондарєв в той день прийшов на засідання Київської облради в нетверезому стані: незважаючи на відеозйомку, лаявся російською мовою та все повторював про якісь начебто вкрадені кошти обласного бюджету.


Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

Нагадаємо, що 8 квітня 2022 року перед початком позачергової другої сесії Київської обласної ради сталася сутичка між народним депутатом Костянтином Бондарєвим та депутатом облради, екс-мером Василькова Володимиром Сабадашем (“За Майбутнє”). Заспокоїти Бондарєва тоді пробував депутат Ярослав Москаленко (“За Майбутнє”) – просив нардепа “заспокоїтись та протверезіти”. Однак Бондарєв був рішуче налаштований побити Сабадаша та пообіцяв зробити це пізніше. Після цього Бондарєв перейшов на депутата Романа Титикало.


Читайте: Нардеп Бондарев устроил дебош в Киевоблсовете (видео 18+)


Наступного дня, 9 квітня 2021 року, нардеп Бондарєв вибачився перед депутатом Київоблради Володимиром Сабадашем за погрози побиття, але не вибачився перед Романом Титикалом, якого також штовхав і ображав.


Заслужений юрист України Роман Титикало ще 8 квітня 2022 року заявив, що обов'язково подасть позов до суду на нардепа за дії, вчинені у сесійній залі (наклеп, погрози, рукоприкладство), бо “такі речі прощати не можна".


Фото: коллаж
Олександр Красногородський

0 комментариев