Последние новости

17:16
Укроборонпром звільнив керівників двох держпідприємств після вибухів складів у Вишневому
16:03
На площі Українських Героїв за 121 млн гривень відремонтують підземний перехід
08:01
На фронті 260 боєзіткнень, найбільше на Покровському та Слов’янському напрямках, – Генштаб ЗСУ
17:19
Удар КАБами по Сумах забрав життя п’яти людей
16:02
Удар по Сумах: 4 вбитих, серед них дитина
12:01
В Азовському морі СБС уразили ще 21 танкер, буксири, суховантажі (відео)
10:03
Армія рф за добу втратила 1490 осіб та 18 одиниць бронетехніки, – Генштаб ЗСУ
18:44
Микола Калашник: Близько 100 дітей із Київської області відпочили у Хусті на Закарпатті у межах «Карпатської зміни»
12:49
Микола Калашник: У межах підготовки Київщини до зими стартував пілотний проєкт «Перший енергонезалежний квартал Броварів»
19:44
Бориспіль витратить 27 млн гривень на харчування дітей у школах
18:44
Нардеп Микола Тищенко вніс 10 млн грн застави
14:45
«Інтергал-Буд» розповів, де у Львові придбати квартиру в готовому будинку
12:43
«ЗеМолодіжку» Київщини очолив депутат Бучанської міськради Микита Геращенко
19:47
Уряд спрямовує понад 3 млрд грн на відновлення житла та інфраструктури у Вишневому
18:44
Шахрай під маскою успішного бізнес-блогера ошукав щонайменше 12 довірливих інвесторів на мільйони
10:48
У «Інтергал-Буд» стартували липневі знижки на квартири
08:48
Азербайджан профінансує відбудову чотирьох інфраструктурних обʼєктів у Ірпені
19:49
У Згурівській громаді встановлюють сонячну електростанцію для потреб водопостачання
18:48
Мар’яна Безугла знову пропонує посилити відповідальність за “невиправдані втрати” особового складу в ЗСУ
14:47
В Обухівському районі орудують телефонні шахраї, що представляються працівниками Обухівською РВА, – голова РВА Сиваненко
08:45
Київпастранс витратить 6,98 млн гривень на теплий формений одяг
18:43
Київ вимагає невідкладного засідання РНБО щодо реалізації Комплексного плану стійкості столиці, – Кличко
16:45
Спортзал Глибоцького ліцею відремонтують за 7,6 млн гривень (перелік робіт)
17:04
На Київщині з 6 липня відновлює рух електричка Фастів – Київ
12:03
На Оболонських озерах у Києві рятують тварин, що постраждали внаслідок екокатастрофи після обстрілу рф
08:01
Генштаб ЗСУ зафіксував впродовж доби 295 бойових зіткнень, найбільше на Гуляйпільському напрямку
17:04
Ударні “санкції” вивели з ладу 42,74% від загальної проєктної потужності нафтопереробки рф
14:03
У Чорнобильській зоні ліквідували пожежу на 130 га, роботи тривають ще на трьох осередках
10:01
За добу втрати армії рф зросли на 1190 осіб та сотню артсистем, – Генштаб ЗСУ
19:44
Дах Таращанського геріатричного пансіонату відремонтують за 1 млн гривень
Больше новостей

У Києві адвоката викрили на вимаганні понад 3 тисяч доларів для “вирішення” питання в суді

Новости Киева
634
0
У столиці за процесуального керівництва Київської міської прокуратури викрито та затримано адвоката за фактом підбурювання громадянина до надання хабаря судді. Жінка виманила з клієнта 3,5 тисячі доларів на “вирішення” питання в суді, натомість частину грошей встигла привласнити.

У столиці за процесуального керівництва Київської міської прокуратури викрито та затримано адвоката за фактом підбурювання громадянина до надання хабаря судді. Жінка виманила з клієнта 3,5 тисячі доларів на “вирішення” питання в суді, натомість частину грошей встигла привласнити.


Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні пресслужби Київської міської прокуратури.


Підписуйтесь на “КиївВладу”


За даними слідства, ще на початку 2022 року адвокат пообіцяла підзахисному, який перебував під вартою у Київському СІЗО, за 6 тис. доларів забезпечити прийняття суддею рішення про його умовно-дострокове звільнення.


Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

Зазначається, що в січні ц.р. правоохоронці задокументували одержання адвокатом 1,5 тис. доларів начебто для передачі судді. Отриманими від клієнта коштами адвокат розпорядилася на власний розсуд.
Надалі, у зв’язку з початком повномасштабного вторгнення рф, арештант був переведений до виправної колонії в Житомирській області. У липні ц.р. року адвокат знову переконала чоловіка у необхідності передати їй ще 2 тис. доларів. За ці кошти вона обіцяла “вирішити” питання з місцевим суддею щодо пом’якшення вироку підзахисному.

У прокуратурі зазначили, що 30 серпня у ході контролю за вчиненням злочину підозрювану затримали після отримання 2 тис. доларів як суми неправомірної вигоди для передачі судді.
Затриманій повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 27 ч. 3 ст. 369, ч. 1 ст. 190 КК України, та вирішується питання про обрання запобіжного заходу.


Нагадаємо, у Києві правоохоронці затримали жінку, яка налагодила збут підроблених документів, за допомогою яких чоловіки призовного віку мали змогу виїхати за кордон. Свою “послугу” адвокатка оцінювала у 12 тис. доларів.


Читайте: У Києві адвоката і брокера викрили у привласненні та продажу квартири в середмісті за 230 тисяч доларів
Фото: Київська міська прокуратура
КиївВлада[/i]
[i]

Олександр Попов

0 комментариев