Последние новости

16:45
Укриття Крушинської гімназії відремонтують за 16 млн гривень
12:43
Місто Березань на Броварщині закупило понад тонну бананів
10:44
Ворог за добу втратив понад 970 осіб та 1968 БПЛА, – Генштаб ЗСУ
19:46
Відновлення Бородянки: у селищі відкрили відділення банку із підвищеною доступністю
19:20
На Рівненщині 17-річного хлопця госпіталізували після конфлікта з працівниками ТЦК
16:46
«Креатор-Буд» оголосив про травневі знижки до 18% у ЖК «Бетховен»
08:45
Голосіївське ШЕУ витратить 1,1 млн гривень на борти і бордюри
17:04
На двох столичних шляхопроводах з понеділка обмежать рух через ремонтні роботи (схеми)
12:02
У Княжичах на Київщині при пожежі в будинку загинула жінка
17:28
Президент увів у дію пакет санкцій проти п’яти осіб – серед них юрист Андрій Богдан
17:04
Зеленський анонсував нові кадрові зміни
14:01
Херсон: ворожий дрон атакував двох підлітків – хлопці у тяжкому стані
10:03
За добу втрати армії рф зросли на 1240 осіб та 6 РСЗВ, – Генштаб ЗСУ
19:45
Спортсмени з Броварів здобули «золото» Кубка світу з рукопашного бою
18:44
Діти та молодь з тимчасово окупованих територій мають можливість вступити до провідних закладів освіти Київщини
12:44
Київ витратить 10 млн гривень на оздоровлення дітей пільгових категорій
19:55
Генштаб підтвердив ураження НПЗ “Орскнефтеоргсинтез” та гелікоптерів Мі-28 і Мі-17
18:25
Ірпінська громада передала для ЗСУ обладнання на 364 тисячі гривень
16:44
Начальник Київської ОВА Микола Калашник привітав з Днем прикордонника України
12:44
Верховна Рада створила ТСК щодо взаємодії з корінними народами рф
10:46
На столичному Подолі при пожежі в п’ятиповерхівці загинула жінка
19:45
У Київській області стартувала програма «Стратегії догляду»
12:43
Генштаб підтвердив ураження підсанкційного танкера “MARQUISE”
14:45
У Києві до 4 травня частково обмежуватимуть рух транспорту вулицею Володимирською (схема)
12:43
Під Володаркою зупинили вилов карася і окуня
08:45
Киянин напідпитку вештався бульваром Верховної Ради з пістолетом і погрожував перехожим
19:45
Обмеження руху Берестейським проспектом: 28-29 квітня на Святошино ремонтуватимуть дороги
10:44
«Відмивання» майже 580 млн грн з оборонних контрактів та мінімізація податків: поліція затримала учасників ОЗГ (фото, відео)
17:04
Президент Зеленський та гендиректор МАГАТЕ Гроссі відвідали оновлену експозицію музею “Чорнобиль”
14:02
Вишгород заплатить 4,6 млн гривень за ремонт водопроводу в дитсадку
Больше новостей

В ОАСК оскаржують протокол Ради оборони міста Києва стосовно демонтажу МАФів, що перешкоджають доступу до укриттів та сховищ

Новости Киева
631
0
В Окружному адміністративному суді Києва (ОАСК) розглядають питання відкриття провадження в справі щодо оскарження протоколу Ради оборони Києва стосовно демонтажу об’єкти торгівлі, які встановлені біля станцій метрополітену.

В Окружному адміністративному суді Києва (ОАСК) розглядають питання відкриття провадження в справі щодо оскарження протоколу Ради оборони Києва стосовно демонтажу об’єкти торгівлі, які встановлені біля станцій метрополітену.


Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні пресслужби Окружного адміністративного суду Києва (ОАСК).


Підписуйтесь на “КиївВладу”


“ОАСК зареєстрував позов до Ради оборони Києва, Департаменту містобудування та архітектури КМДА та Департаменту міського благоустрою КМДА, третя особа - Київський міський голова (керівник Ради оборони Києва) Віталій Кличко”, – повідомили в пресслужбі.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

Серед вимог позову – визнати протиправним та скасувати протокол Ради оборони міста Києва №8 від 06 травня 2022 року.
У цьому протоколі членами Ради оборони міста Києва було зазначено, що знаходження тимчасових споруд торговельного призначення біля входів (виходів) станцій метрополітену та укриттів цивільного захисту населення при загрозі бомбардування чи ракетного обстрілу може виникнути ризик для життя людей.
Тим же протоколом також було доручено Департаменту містобудування та архітектури КМДА оперативно приймати рішення про зміну (перенесення) таких споруд.
“Позивач також просить суд визнати протиправними дії Департаменту містобудування та архітектури КМДА та Департаменту міського благоустрою КМДА по виконанню деяких пунктів цього протоколу та утриматись від їх виконання, а саме – достроково припиняти дію договорів пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою та забезпечувати їх демонтаж”, – йдеться в повідомленні.
Наразі суд вирішує питання відкриття провадження в адміністративній справі.
Нагадаємо, 6 травня 2022 року Рада оборони міста Києва доручила структурним підрозділами Київської міськдержадміністрації (КМДА) та районним в місті Києві державними адміністраціями (РДА) перевірити та в разі необхідності демонтувати об’єкти торгівлі, які встановлені біля станцій метрополітену. Дане рішення пояснювалось тим, що кіоски можуть перешкоджати містянам швидко потрапити у ці захисні споруди у разі загрози бомбардування та/або ракетного обстрілу.


Читайте: Столична влада вирішила прибрати МАФи від станцій метрополітену, які начебто перешкоджають доступу до укриттів та сховищ


На виконання такого протокольного рішення 8 червня 2022 року Комісія з питань розміщення ТС при КМДА прийняла рішення про демонтаж (можливе перенесення) біля 80 (вісімдесяти) кіосків.


Читайте: У Києві продовжують демонтаж МАФів, що перешкоджають доступу громадян до укриттів та сховищ


Представники малого бізнесу виступили категорично против таких заходів. За словами представників малого та середнього бізнесу, вони не погоджуються з таким станом справ та будуть шукати захисту в президента України Володимира Зеленського.


Читайте: “Надія лише на Зеленського”: столичні підприємці виступили проти демонтажу кіосків біля метро “Дружби народів”


Водночас представники малого бізнеса Києва, які здійснюють свою комерційну діяльність в легальних тимчасових спорудах (ТС, кіоски, МАФи), звинувачують підлеглих міського голови Віталія Кличка у тому, що ті взяли курс на знищення бізнесу дрібних підприємців під приводом начебто загрози ТС для мирного населення.


Читайте: Торгівельні центри або кіоски: з чим столичній владі треба боротися під час війни


Треба зазначити, що на час воєнного стану вся повнота влади в Києві належить Київській міській військовій адміністрації (КМВА), яку з початку березня 2022 року очолює генерал Микола Жирнов. В голови КМВА є два заступники, одним з яких є голова КМДА, мер Києва Віталій Кличко.


Читайте: КМДА – підрозділ військової адміністрації міста, а Кличко мій заступник, – Жирнов


Фото: “УП”


КиївВлада
Олександр Попов

0 комментариев