Последние новости

17:02
За м’ясо для пацієнтів київського ОХМАТДИТу заплатять 5 млн гривень
14:10
«Або живий без ноги, або мертвий із коліном»: історія пораненого захисника про шлях через біль до повернення в життя
13:02
Міжнародна підтримка та інновації: як розвивається профосвіта Київської області
17:03
Екологи подали до суду на Мінекономіки через заготівлю очерету у національних парках
13:33
Малюк залишається в СБУ керувати спецопераціями
09:30
На Київщині атака рф вбила чоловіка, наслідки ударів фіксують у трьох районах (фото)
17:15
Дейнека тимчасово замінить у прикордонній службі Вавринюк
15:02
Березань за 1,4 млн гривень відремонтує опалення в будівлі управління соцветполітики
11:02
Робота ППО: У ніч на 4 січня збито або подавлено 39 з 52 ворожих БПЛА
17:00
Зоозахисники нагадали киянам, як допомогти безпритульним тваринам пережити холоди
13:04
Поліція Києва затримала п’яного чоловіка, який угнав автобус і влаштував ДТП
17:32
У Баришівській громаді триває відновлення трьох освітніх закладів
17:01
У Києві розпочали роботу 72 пункти прийому ялинок (перелік)
16:43
Зеленський анонсував зміни у керівництві ДПСУ, Сергій Дейнека отримає нову посаду
15:24
Підтримка Захисників і Захисниць: ключові результати ветеранської політики у 2025 році на Київщині
17:04
У новорічну ніч в Києві народилися 12 немовлят
15:35
Під новий рік Сили оборони вдарили по Туапсинському НПЗ та інших цілях ворога
11:29
Микола Калашник озвучив ключові результати та досягнення Київщини за підсумками 2025 року
17:34
Яготин затвердив Стратегію розвитку громади: в приорітеті соцінфраструктура
17:01
На капремонт ветеранського простору в Бучі додали 1,8 млн гривень
11:02
Протягом минулої доби зафіксовано 149 боєзіткнень, – Генштаб ЗСУ
18:03
Громади Київщини передали на передову понад тисячу дронів та спецтехніку
15:30
«Креатор-Буд» опублікував останній в році фотозвіт із будмайданчика Варшавського мікрорайону
11:04
НАБУ повідомило про підозру п’ятьом нардепам у справі про «платне» голосування у Раді
09:30
Сьогодні у Броварах, Княжичах і Требухові тимчасово знеструмлять електропостачання
18:25
Частина Київщини залишається без світла після масованої атаки
17:35
“Інтергал-Буд” організував новорічне свято для юних баскетболістів
17:05
Має відчути наслідки агресії: за тиждень рф застосувала проти України понад 2,9 тисячі БпЛа, ракет та КАБів
16:41
На Київщині від чадного газу загинули молода пара та чоловік
15:02
Уряд схвалив підвищення зарплат педагогам та змінив правила оборонних закупівель
Больше новостей

У суботу, 10 вересня, ярмарки змінять роботу столичних автобусних та тролейбусного маршрутів (схеми)

Новости Киева
561
0
У столиці в Деснянському, Солом'янському, Дніпровському та Оболонському районах 10 вересня буде змінено маршрути автобусів №№ 2, 6, 49, 61, 87, 95 і тролейбуса № 34. Зміни відбудуться у зв’язку із запланованими продовольчими ярмарками на вулицях Лісківській, Героїв Севастополя, Амвросія Бучми та Йорданській.

У столиці в Деснянському, Солом'янському, Дніпровському та Оболонському районах 10 вересня буде змінено маршрути автобусів №№ 2, 6, 49, 61, 87, 95 і тролейбуса № 34. Зміни відбудуться у зв’язку із запланованими продовольчими ярмарками на вулицях Лісківській, Героїв Севастополя, Амвросія Бучми та Йорданській.


Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні пресслужби КП ”Київпастранс”


Підписуйтесь на “КиївВладу”
Згідно повідомлення, з початку руху до закінчення ярмарків (орієнтовно до 18:00), рух маршрутів буде організовано:
автобус № 2 в напрямку руху до вул. Шолуденка – від вул. Булгакова до вул. Академіка Каблукова за діючим маршрутом, далі –бульв. Вацлава Гавела (без заїзду на вул. Академіка Каблукова та вул. Героїв Севастополя) – вул. Гарматна – просп. Перемоги до вул. Шолуденка, в зворотному напрямку за діючим маршрутом;

автобус № 6 від Дарницької площі до вул. Милославської (без заїзду на вул. Лісківську та вул. Радунську);

автобус № 49 від зал. пл. “Лівий Берег” до вул. Амвросія Бучми за діючою трасою руху, далі – просп. Павла Тичини – Дніпровська набережна, далі за діючою трасою руху;

автобус № 61 від зал. пл. “Троєщина” до вул. Милославської (без заїзду на вул. Лісківську);

автобус № 87 в напрямку руху до вул. Митрополита Андрея Шептицького від ст. м. “Осокорки” до вул. Амвросія Бучми за діючою трасою руху, далі – просп. Павла Тичини – вул. Березняківська, далі за діючою трасою руху;

автобус № 95 в напрямку масиву Микільська Слобідка від зал. пл. “Лівий Берег” до вул. Юрія Шумського за діючою трасою руху, далі – просп. Павла Тичини – Дніпровська набережна, далі за діючою трасою руху;

тролейбус № 34 по трасі: вул. Північна – просп. Героїв Сталінграда – вул. Маршала Тимошенка – просп. Героїв Сталінграда – просп. Степана Бандери.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

Нагадаємо, Київська електричка додала вечірні рейси, щоб дати змогу пасажирам безпечно дістатися з вокзалу перед комендантською годиною. Нові рейси стартують 12 вересня.


Читайте: Столична влада встановила нові правила облаштування пішохідних переходів у Києві
Фото: “Київпастранс”


КиївВлада
Олександр Попов

0 комментариев