Последние новости

15:42
Керівник «ШЕУ Солом’янського району» отримав підозру через недекларування майна
11:46
Українка вкладе 3,2 млн гривень в озеленення і догляд за деревами
17:40
У Києві без тепла залишаються понад 1,3 тисячі багатоповерхівок – Кличко
17:22
За опалення урядового АТП в центрі Києва заплатять 5,6 млн гривень
13:05
За паливо для швидких Києва заплатять 11 млн гривень
17:36
У столиці без тепла 3300 багатоповерхівок, водопостачання відновлено – Кличко
17:03
В Чехії за 40 годин зібрали мільйон євро на генератори для Києва
15:26
У Славутичі відновлюється світло після ворожої атаки, – мер Фомічев
11:24
Рух на “зеленій” лінії метро в Києві відновили у звичайному режимі
19:45
ЦВК визнала Сергія Карабуту обраним народним депутатом від “Слуг народу”
15:46
Унаслідок нічної атаки дронів на Донеччині загинули четверо цивільних, серед поранених — троє дітей
11:41
Нардеп заявив про втрату «Енергоатомом» 2 млрд грн через перепродаж електроенергії трейдерами під час блекаутів
19:40
Місяць охорони Гостинного двору обійдеться у понад півмільйона гривень
19:20
ЄС вніс 10 млн євро на створення спецтрибуналу щодо злочинів рф, – Каллас
15:43
Солом’янська РДА визнала, що СБУ затримала її першого заступника голови Олександра Смика
13:46
СБС за дорбу знешкодила на фронті майже 900 цілей противника
19:45
Світовий конгрес українців оголосив міжнародний збір на генератори для потерпаючих від війни і холодів співвітчизників
15:44
У Згурівській громаді з 1 січня суттєво підвищили тарифи на воду
19:40
Київ домовився з німецькими партнерами про передачу двох міні -ТЕЦ
17:46
Киян запрошують на ярмарок вакансій, який відбудеться на станції метро «Позняки»
13:46
Експрезидент Янукович отримав ще 15 років за заволодіння землями Сухолуччя на Київщині
19:42
У медзакладах Києва з початку року народилася 901 дитина, – КМДА
15:46
Бориспіль купить 50 дронів DJI Matrice 4T для Сил оборони України
13:45
У Києві судитимуть двох експравоохоронців, обвинувачених у побитті чоловіка біля Голосіївського ТЦК
17:38
Енергетики частково відновили електропостачання у Броварах після екстреного відключення
17:04
Оптимізація руху на Фастівській ділянці: Укрзалізниця змінює графіки приміських поїздів
13:02
У Борисполі при пожежі в будинку загинули дві людини
09:03
Повітряна атака рф: знешкоджено 167 БпЛА, є влучання на 15 локаціях
15:03
Відділення Приватбанку в Бородянці відремонтують за 4,1 млн гривень
13:02
Зеленський провів енергетичний селектор та повідомив про “додаткові виклики” для Гостомеля, Бучі, Ірпеня
Больше новостей

На Київщині від початку робіт по розмінуванню знешкоджено близько 68 тисяч вибухонебезпечних предметів

Новости Киева
592
0
У Київській області тривають роботи з розмінування. Від початку робіт підрозділи ДСНС виявили та знешкодили 67 777 вибухонебезпечних предметів(ВНП).Впродовж 16 вересня піротехніки знешкодили 71 одиницю ВНП.

У Київській області тривають роботи з розмінування. Від початку робіт підрозділи ДСНС виявили та знешкодили 67 777 вибухонебезпечних предметів(ВНП). Впродовж 16 вересня піротехніки знешкодили 71 одиницю ВНП.


Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні пресслужби Київської обласної військової адміністрації (КОВА).


Підписуйтесь на “КиївВладу”
Згідно повідомлення, від початку робіт піротехніки здійснили 6071 залучення, обстежили 20788,4935 га території, з них 4673,1899 га – с/г угідь, 55,63 га – акваторії водних об’єктів. Перевірили 1265 об’єктів, 1976 домогосподарств, 1784, 467 км автомобільних доріг та 7 км ж/д колії, 1377,753 км ліній електропередач та 11,443 км газопроводу. Виявлено та знешкоджено 67 777 одиниць вибухонебезпечних предметів.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

Зазначається, що протягом попередньої доби здійснювалось оперативне реагування на заявки від населення на виявлення вибухонебезпечних предметів у 6 населених пунктах:
Бучанського району – Березівка, Мрія, Гостомель, Ірпінь;
Обухівського району – Расавка Слобідська;
Броварського району – Велика Димерка.
За минулу добу, 16 вересня, піротехнічні підрозділи 17 разів залучались до виконання робіт за призначенням. Обстежено 3,3055 га території, з них 0,12 га – акваторії водних об’єктів. Перевірено 2 домогосподарства, 1 км автомобільних доріг та знешкоджено 71 одиницю вибухонебезпечних предметів.
До робіт в області залучалося 57 осіб та 19 одиниць техніки від ГУ ДСНС Київської, Закарпатської, Івано-Франківської, Тернопільської, Луганської, Чернівецької та Рівненської областей.


Нагадаємо, на Київщині впродовж 15 вересня піротехніки здійснили 16 виїздів, обстежили 6,31 га території. Було знешкоджено 176 одиниць вибухонебезпечних предметів.
Читайте: Всі в укриття: адреси бомбосховищ Київської області


Фото: ГУ ДСНС в Київській області


КиївВлада
Олександр Попов

0 комментариев