На Київщині побільшало потонулих у водоймах людей – ДСНС
На Київщині зростає кількість трагічних випадків на воді. Від початку року на водоймах області вже загинуло 22 людини. Про це дізналася з повідомлення ДСНС Київщини. “Останній випадок стався поблизу
