За добу 243 жителів Київщини захворіли на коронавірус
За даними Київського обласного лабораторного центру, за минулу добу, 20 лютого, захворювання на коронавірус виявили в 243 жителів Київщини. Випадки COVID-19 підтверджено у 12 дітей та 231 дорослого.
