На столичному Подолі при пожежі в п’ятиповерхівці загинула жінка
У столиці на Подолі зранку 30 квітня виникла пожежа в п’ятиповерхівці на вулиці Набережно-Луговій. Рятувальники з квартири винесли двох жінок, на жаль одна потерпіла померла попри зусилля медиків.
