Последние новости

14:45
Киян закликають дотримуватися правил безпеки під час великодніх богослужінь
10:44
Протягом минулої доби зафіксовано 150 боєзіткнень, – Генштаб ЗСУ
19:55
У Гатному відбувся турнір з боротьби пам’яті Романа Колісніченка
19:45
Мінкульт видав розпорядження КМДА: негайно вжити протиаварійних заходів на Поштовій площі
14:45
В «Інтергал-Буд» стартували квітневі спецпропозиції на квартири
10:45
Глеваха за 2 млн гривень відремонтує тротуар
17:04
Укренерго спрямує 1,4 млн гривень на підрізання дерев в зоні ЧАЕС
16:06
У Києві з 6 квітня зміниться рух низки тролейбусів, трамваїв та автобусів (схеми)
14:31
У Софіївській Борщагівці при пожежі в будинку загинула людина
17:04
На Київщині за 2025 рік знешкоджено понад 6 тисяч ВНП, у столиці – майже дві сотні
16:03
Зеленський ввів у дію санкції проти виробників російської зброї та будівельників Керченського мосту
12:32
Сили оборони уразили залізничні ешелони з пальним на ТОТ Луганщини
16:44
Внаслідок обстрілу в Гатному пошкоджено житловий будинок (фото)
12:43
В Києві 5 квітня змінять рух громадського транспорту через проведення півмарафону Незламності
16:45
У Криму Сили безпілотних систем ЗСУ та ГУР уразили літак Ан-72П та базу БпЛА “Оріон” (відео)
14:45
Кличко: На столичні маршрути вийшли ще 20 нових сучасних автобусів
19:51
У пошкодженому війною будинку на вулиці Олени Теліги, 7 за 3 млн гривень нарешті стартували протиаварійні роботи (фото)
18:44
“Укрпошта” підвищила частину тарифів на пересилання посилок від 1 квітня
14:45
Відпочинок дітей Білоцерківської громади на Київщині оцінили в 10 млн гривень
19:44
Нацгвардія спрямовує понад 15 млн гривень на кашкети
14:45
Микола Калашник: У Бучі відкрився Центр комплексного розвитку та підтримки дітей
12:45
Володарка витратить 1,8 млн гривень на ремонт доріг
08:45
Богуслав спрямує 2,2 млн гривень на ямковий ремонт доріг
19:44
Будинок природи проводить виїзні екоуроки для школярів Києва
12:43
БЕБ оголосило конкурс на керівну посаду детективів у Києві та області
10:44
Затримано полковника Нацгвардії, який хотів купити фіктивну інвалідність за 6 тисяч доларів
17:04
На Київщині з 1 квітня розпочинається весняно-літня нерестова заборона на вилов риби
16:02
Зоопарк Києва витратить 15 млн гривень на сіно і гілковий корм
15:03
У Краматорську армія рф вбила 13-річного хлопчика та двох дорослих
12:04
На Миколаївщині ворожий обстріл поранив 7 дітей, одну дівчинку вбито
Больше новостей

На Київщині викрито чорних зброярів, які продавали криміналітету “трофейну” російську зброю та вибухівку (фото)

Фото / Новости Киева
738
0

На Київщині викрито чорних зброярів, які продавали криміналітету “трофейну” російську зброю та вибухівку. Зловмисникам загрожує до 7 років тюрми.
Про це KВ стало відомо з=AZVP40kSdkCvHxZFCy0Z9UrjFuLQaoupr8_v9GyfeLpyONZH6O_e6AP47apyQoGNA4dt_xsFOI142xUFCY_Qx0NZZbRzXyA_ezAEWSToG-J-UIsXDHpxj2D5e_9kPkb7o4T9swUw3UGA7gMN5FRbcVBTIFOp4nqBnQibKOU1uaN45y4JQ1iEC_GF2AjtFuIzPeY&__tn__=%2CO%2CP-R] повідомлення СБУ.
Підписуйтесь на “КиївВладу”
Повідомляється, що під Києвом було виявлено ще декілька прихованих арсеналів зброї, які залишили окупанти, втікаючи зі столичного регіону.
"Перша схованка знаходилась у покинутому гаражі в одному зі звільнених селищ Бучанського району. При огляді приміщення там виявлено російський БРДМ з великокаліберним кулеметом", – йдеться у повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

Крім цього неподалік, у підземному схроні, знаходилося понад 150 пострілів до гранатометів та 15 бойових гранат російського виробництва.
Як встановило розслідування, схрони виявили двоє мешканців, які потім вирішили продати знайдене озброєння криміналітету.
Також правоохоронці запобігли продажу зброї та боєприпасів представникам кримінальних кіл ще у двох регіонах України.

Серед вилученого у зловмисників – понад 60 кг вибухівки, снайперська зброя, а також великокаліберні кулемети та новітні автомати російського виробництва.
Так, на Харківщині “на гарячому” затримано місцевого ділка, який намагався продати криміналітету цілий арсенал бойових засобів ураження.

Зловмисник зберігав зброю у підземному схроні, який облаштував у лісопосадці в деокупованому Ізюмському районі. Під час огляду схованки виявлено: декілька ящиків з тротилом та пластидом; снайперську гвинтівку Драгунова; боєприпаси до гранатометів та протитанкового ракетного комплексу “Фагот”; понад 13 тис. набоїв різного калібру.
На Дніпропетровщині затримано місцевого жителя, який намагався підпільно продати ручний кулемет Калашникова.

Наразі всім фігурантам повідомлено про підозру за ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).
Зловмисникам загрожує до 7 років тюрми.
Читайте: У столиці двоє чоловіків продавали автомати за 46 тисяч грн та надсилали їх поштою, за що отримали підозру
Фото: СБУ
КиївВлада
Геннадій Олійников

0 комментариев