Последние новости

19:50
У Києві у формі відкритих даних оприлюднили інформацію про дитячі садочки
15:46
У KAN Development відзвітували про хід будівництва ЖК “Республіка”
19:46
Креатор-Буд прозвітував про будівництво елітного ЖК “Набережна вежа”
19:20
Керівника будфірми на Київщині судитимуть за ухилення від сплати понад 21 млн грн податків, – БЕБ
15:44
Переможцем інвестконкурсу на облаштування “Арт-центру” в Подільському районі визначено компанію, співвласниками якої є гвалтівник неповнолітніх дівчат і екс регіонал
13:22
Прокурори підозрюють киянина у втручанні в роботу сервісних центрів МВС
12:00
Киян застерігають: не лишайте тварин в авто у спеку!
19:45
У Тетіївській громаді 9 та 10 липня проведуть безкоштовні обстеження на туберкульоз, ВІЛ та гепатити
19:27
У Києві спіймала крадія рятувального приладдя
13:46
В Києві утворено комісію з обліку житла для біженців
17:04
На Київщині легковик зіткнувся з авто патрульних: двох поліцейських госпіталізували
15:28
На столичній Троєщині в озері Верхнє Вигурівське потонула жінка
17:04
ЗСУ вдарили по об’єкту ВПК в Чебоксарах, де виробляють компоненти для ракет і БпЛА
16:32
100 ОМБ ЗСУ запрошує на службу в підрозділах – долучайся до “Сталевої Сотки”
16:02
У Славутичі готуються ремонтувати «Кіноконцертний комплекс»
15:03
У столиці з 5 липня змінили маршрути трьох автобусів (схеми)
11:01
Сили оборони за добу зменшили армію рф на понад тисячу осіб 56 артсистем
19:41
Громадська антикорупційна рада при Міноборони наполягає на необхідності доопрацювати законопроєкти Defence City
19:20
Начальник Київської ОВА Микола Калашник привітав з Днем Національної поліції України
13:46
У Києві планують протиаварійний ремонт шляхопроводу на Наддніпрянському шосе
09:43
На Київщині внаслідок масованої атаки ворога пошкоджені будівлі у трьох районах
19:45
У столичному Літературному сквері після ремонту відновили роботу фонтана
19:23
Київ інвестує 320 млн гривень в програму енергоефективності будинків “70/30”
15:44
Метро Києва витратить 9,6 млн євро на модернізацію системи телемеханіки
19:43
Вибухи біля Житомира: щонайменше двоє людей загинуло, 15 – отримали поранення
15:44
Генштаб: Сили оборони України надвечір середи мали 76 боїв з росармією
19:50
Відбулася нарада з питань реалізації ветеранської політики та соціального захисту населення у Бучанському районі, – КОВА
17:44
Заступниця голови КОДА провела нараду з бюджетних питань з головами громад Обухівського району
15:44
Орендоване житло та прописка в гуртожитку – декларація начальниці туристичного управління КМДА
11:41
Девелопер Alliance Novobud прозвітував про хід будівництва у червні
Больше новостей

У Білій Церкві за низку злочинів до 14 років позбавлення волі засуджено “смотрящого” у СІЗО

Новости Киева
491
0
За підтримання публічного обвинувачення прокурорів Білоцерківської окружної прокуратури жителя Київщини судом засуджено до 14 років та одного місяця позбавлення волі з конфіскацією майна.

За підтримання публічного обвинувачення прокурорів Білоцерківської окружної прокуратури жителя Київщини судом засуджено до 14 років та одного місяця позбавлення волі з конфіскацією майна.
Про це KВ стало відомо з =AZW3cqdsiNFxsZrNY92bKi-lLA7HxhemSmVe7GcfblUaJhA-1YrmGArcYUOA6kLSgzO9DtMM-CtsIbr6VKk9B2ewQt63rxJzB2uDZuXs3g_elMhAw4IiDx8XwsqfMUp2TELmdTdsRli3N04Py4PmXIYyR03d944783xuvGS6H92qigLMEngYcUjMFD7GdyuN468&__tn__=%2CO%2CP-R]повідомлення Київської обласної прокуратури.
Підписуйтесь на “КиївВладу”
"Прокурори у суді довели, що в листопаді 2015 року в Білій Церкві, раніше неодноразово судимий неповнолітній схопив із землі гранітний камінь і вдарив ним по голові перехожого, з метою заволодіння його майном. Від удару потерпілий впав, а зловмисник завдав йому ще декілька ударів ногою по голові та заволодів його особистими речами, після чого залишив місце злочину. Від отриманих травм чоловік помер у лікарні", – йдеться у повідомленні.
Перебуваючи під вартою в слідчому ізоляторі, обвинувачений здобув авторитет серед ув’язнених і був призначений так званим смотрящим за частиною корпусів установи, де поширював свій злочинний вплив.
"Він взяв на себе всю повноту неформальної влади, визначив правила поведінки та забезпечував неухильний контроль за їх виконанням іншими особами. Обвинувачений, використовуючи свої зв’язки з криміналітетом, створив злочинну групу і налагодив надходження наркотичних та сильнодіючих лікарських засобів на територію ізолятора та за його межами у столиці. Гроші від їх реалізації, зокрема і серед засуджених, направляв до так званого общака", – йдеться у повідормленні.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

Враховуючи доводи прокурора суд визнав чоловіка винним у:
розбійному нападі, поєднаному із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень (ч. 4 ст. 187 КК України);
умисному тяжкому тілесному ушкодженні, що спричинило смерть потерпілого (ч. 2 ст. 121 КК України)
незаконному придбанні, зберіганні з метою збуту, а також збуті наркотичних засобів, передачі наркотичних засобів у місця позбавлення волі (ч. 3 ст. 307 КК України);
використанні коштів, здобутих від незаконного обігу наркотичних засобів з метою продовження незаконного обігу (ч. 3 ст. 306 КК України);
встановленні та поширенні злочинного впливу (ч. 2 ст. 255-1 КК України);
незаконному придбанні, зберіганні з метою збуту, а також збуті сильнодіючих лікарських засобів (ч. 4 ст. 321 КК України).
Читайте: У столиці уродженця Горлівки засуджено до 10 років за вбивство та розчленування киянина
Фото: відкриті джерела
[/i]
[i]

КиївВлада
Оксана Олійникова

0 комментариев