Последние новости

19:45
Електронний військовий квиток у Резерв+ набув статусу основного
19:25
Вуличне освітлення у столиці працює в режимі регульованої економії, – Київміськсвітло
13:28
Микола Калашник: Ветерани Нацгвардії України отримали ключі від трьох нових будинків в інклюзивному містечку «Квіт Калини»
11:42
Микола Калашник провів чергове засідання оперативного штабу Ради оборони Київщини: ключові акценти
19:40
ВАКС обрав нардепці Скороход запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю застави в понад 3 млн гривень
11:46
У Києві цього тижня демонтовуватимуть незаконно розміщену рекламу у центрі та на Подолі (локації)
19:45
У Києві відкрили новий культурно-інтелектуальний простір «Повір у себе Space»
19:34
В партії “УДАР” владі пропонують шукати гроші у корупційних схемах, а не підвищувати податки малим підприємцям
17:44
Скороход після допиту в НАБУ заперечила всі підозри
15:46
Надвечір 8 грудня на фронті зафіксовано 87 боєзіткнень, – Генштаб
11:26
Микола Калашник: У Білій Церкві стартував проєкт з будівництва житлового комплексу на 1000 квартир для ВПО з Маріуполя
09:42
російські війська знову завдали ударів БпЛА по Фастову (фото)
17:04
У Києві низка трамваїв до 26 грудня змінить маршрути через ремонт колій (схеми)
16:29
ВАКС обрав запобіжний захід спільнику нардепки у справі “продажу” санкцій РНБО
13:01
Проти мирних українських міст і громад армія рф за тиждень використала понад 2,8 тисячі БпЛа, ракет та авіабомб
11:01
На столичному Святошині при пожежі у лікарні з реанімації евакуювали 6 пацієнтів
17:06
НБК на Чорнобильській АЕС після удару БпЛА втратив “основні безпекові функції” – МАГАТЕ
11:01
Дякуємо всім, хто змінив власне життя, аби життя незмінно було в Україні, – Зеленський у День ЗСУ
19:45
Депутати КОР нагородили військових, освітян і медиків та ухвалили низку рішень
19:35
Підозрюваного у вбивстві працівника ТЦК у Львові взято під варту без права на заставу
15:40
“Українська команда” закликає привітати з Днем ЗСУ донатом на антидронові сіткомети: “Допоможемо Миколаю зберегти життя воїнів”
09:44
На росії уражено підприємство ВПК, яке виробляє базові компоненти для вибухівки
19:45
Генасамблея ООН вимагає повернення українських дітей росією
15:46
Київрада присвоїла парку в Солом’янському районі ім’я Сергія Параджанова
09:44
У Києві 7-річний хлопчик помер у стоматології
19:44
Київгаз вкладе понад 1 млн гривень у запас питної води
19:20
Кабмін розпустив наглядові ради ключових компаній в енергетиці (перелік)
17:49
Експрем’єра Азарова ув’язнили заочно на 15 років за державну зраду
13:46
Київські митники виявили понад 12 тис. контрафактних іграшок, що порушували права Hasbro (фото)
11:44
Гатне вкладе півмільйона гривень в 19 нових вуличних лавок
Больше новостей

Президент Єврокомісії на Головпоштамті у Києві перевірила як українці обмінюють старі лампочки на енергозберігаючі (відео)

Новости Киева
505
0
Сьогодні, 3 лютого, президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн відвідала Головпоштамт у Києві, щоб подивитися, як українці обмінюють старі лампочки на енергозберігаючі.

Сьогодні, 3 лютого, президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн відвідала Головпоштамт у Києві, щоб подивитися, як українці обмінюють старі лампочки на енергозберігаючі.


Про це KВ дізналась з повідомлення Урсули фон дер Ляєн у Twitter.


Підписуйтесь на “КиївВладу” Урсула фон дер Ляєн сьогодні завітала на Головпоштамт у столиці. Там президент Єврокомісії подивилась, як українці обмінюють старі лампочки на енергоефективні. Урсулу фон дер Ляєн супроводжував прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.


“Разом ми несемо світло в Україну! Українці можуть обміняти старі лампочки на пошті на енергоощадні світлодіодні. ЄС із задоволенням надає 35 мільйонів з них. Кожен кіловат заощадженої енергії є цінним для протидії енергетичній війні рф”, – написала Урсула фон дер Ляєн у повідомленні.


Вона також додала відео свого візіту до Головпоштамту.

Нагадаємо, із 1 січня 2023 року в Україні стартувала програма безкоштовного обміну ламп розжарювання на нові LED-лампи обсягом до п'яти ламп на людину. Як очікується, профінансує це Європейський Союз. Всього передбачена поставка 30 млн таких ламп.


Читайте: Українці замовили на обмін уже понад 300 тисяч енергоощадних ламп через Дію, – Шмигаль
Фото: кадр з відео.КиївВлада

Бровко Ігор

0 комментариев