Последние новости

09:32
В небі України вночі знешкодили 36 із 49-ти ворожих БпЛА
15:46
Бровари передали два авто українським військовим
11:47
У Бородянці відкрили оновлений житловий будинок після капремонту
19:48
До Дня Незалежності України кияни та українці за кордоном утворять «Ланцюг Єдності»
19:22
Броварчанки взяли участь у змаганнях бігунів “Фестиваль Сонця” у Польщі
15:46
“Нафтопереробка” росіян знов палає: Сили оборони уразили Новошахтинський завод
13:24
ССО уразили рухомий склад окупантів з пальним біля Джанкою у Криму
09:44
На Київщині захисники з проєкту “Чисте небо” перехопили майже півсотні ворожих БпЛА
19:45
У Крюківщинському ліцеї “Лідер” відремонтують спортзалу
17:50
Боярська громада готує святкові заходи до Дня Прапора та Дня Незалежності
11:46
Микола Калашник: Київщина має потенціал стати лідером у розвитку автоспортивної інфраструктури
20:12
НАЗК не справляється з перевірками, ініціюватимемо законодавчі зміни, – голова ТСК ВР Сергій Власенко
17:48
Протягом доби зафіксовано 78 боєзіткнень, – Генштаб ЗСУ
13:46
Для Кабміну закуповують туалетного паперу майже на півмільйона гривень
09:43
Через дорожні ремонтні роботи у Києві змінено рух автобусів №№ 21, 73, 98, 110
17:48
ЖК “Лісовий квартал” став лауреатом премії “Український Будівельний Олімп”
15:44
Кличко розпорядився призначити Куявського своїм заступником в КМДА
09:45
За добу армія рф втратила 940 осіб, – Генштаб ЗСУ
15:06
Біля ПП “Лужанка” на українсько-угорському кордоні утворилася величезна черга з легкових автомобілів
11:01
Прокуратура оскаржуватиме призначений керівнику апарату КМДА Загуменному нічний домашній арешт
17:04
У Києві та області в неділю, 17 серпня, прогнозують грозу
16:01
Фермовий міст через Рось в селі Дешки готують до обстеження
15:03
З банкомата на Вишгородській у Києві чоловік намагався викрасти 150 тисяч гривень
13:03
“Україна повинна мати залізобетонні гарантії безпеки” – лідери європейських країн та ЄС оприлюднили спільну заяву
09:04
На Донеччині від військ рф зачищено шість населених пунктів, – “Азов”
19:41
Суд відмовив у клопотанні взяти під варту та відсторонити від посади керівника апарату КМДА Дмитра Загуменного
17:49
Суд повернув столичній громаді земділянку вартістю 31 млн гривень
11:45
У Києві 16 та 17 серпня ярмарки змінять рух 5 автобусних та тролейбусного маршрутів
19:45
Ремонт будівлі АТП був законним: керівник апарату КМДА Загуменний прокоментував підозру у розтраті
17:46
Медведчуку та ще 12 особам оголосили підозри за просування наративів кремля через проект “Другая Украина”
Больше новостей

Рада призначила Василя Малюка головою СБУ

Новости Киева
524
0
Верховна Рада (ВР) затвердила подання Президента України Володимира Зеленського про призначення Василя Малюка (на фото) головою Служби безпеки України (СБУ). Малюк з квітня 2022 року очолював СБУ в статусі виконуючого обов’язки.

Верховна Рада (ВР) затвердила подання Президента України Володимира Зеленського про призначення Василя Малюка (на фото) головою Служби безпеки України (СБУ). Малюк з квітня 2022 року очолював СБУ в статусі виконуючого обов’язки.


Про це KВ стало відомо з повідомлення в телеграм-каналі народного депутата Ярослава Железняка (фракція “Голос”).


Підписуйтесь на “КиївВладу”
“Рада призначила Малюка В.В. на посаду Голови СБУ. За відповідну постанову №8425 – проголосували 324 депутатів. На голосуванні був присутній Президент України Володимир Зеленський, прем’єр-міністр Денис Шмигаль, Секретар РНБО Олексій Данілов, Генеральний Прокурор Андрій Костін”, – повідомив Железняк.


Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

Железняк повідомив, що в своєму виступі Президент закликав народних депутатів голосувати за Василя Малюка. Відзначив роль у протидії агресії, повернення та звільнення наших героїв.


“Враховуючи такий результат і пройдену перевірку повномасштабною війною вважаю його (Василя Малюка – КВ) призначення цілком виправданим. Ми здійснюємо кадрові зміни у сфері безпеки, щоб посилити оборону”, – сказав Зеленський.


“Я військовий та все життя присвятив захисту країни. Буде очищення служби від зрадників. Особливий акцент – боротьба з колаборантами на всіх рівнях”, – сказав сам Малюк.


Під час питань, Соломія Бобровська запитала про московську церкву, на що Малюк відповів: “СБУ виявляє ворожих агентів в рясі. 52 кримінальних проваджень і 19 підозр, 6 вироків судів. Також є ті, кого ми поміняли: одного ворожого агента в рясі поміняли на 28 наших воїнів”.


Нагадаємо, вчора, 6 лютого, Президент Володимир Зеленський вніс у Верховну Раду проект постанови, якою пропонується призначити Василя Малюка головою СБУ. Малюк з квітня 2022 року очолює СБУ в статусі виконуючого обов’язки. в липні 2022 року депутати Верховної Ради України підтримали рішення про звільнення Івана Баканова з посади голови СБУ. “За” проголосували 265 депутатів. 18 квітня 2022 року, указом №504/2022 Президент призначив тво голови СБУ першого заступника голови СБУ Василя Малюка.


Читайте: Зеленський усунув Баканова від виконання обов'язків голови СБУ Фото: телеграм-канал Ярослава ЖелезнякаКиївВлада

Павло Башинський

0 комментариев