Последние новости

14:40
Удар балістикою по виставці зброї на Київщині: організатора заходу Гончарука заарештували
10:45
Буча придбає БПЛА Matrice та Sting для Сил оборони України
17:04
Київські рятувальники здобули перемогу на Чемпіонаті України з пожежно – прикладного спорту (фото, відео)
14:01
У Харкові росте число постраждалих унаслідок атаки рф, загинула жінка, в Запоріжжі КАБом вбито чоловіка
10:02
Понад 2,2 млн екстрених виїздів і понад 822 тис. операцій: директорка ДОЗ КМДА показала масштаб роботи медиків під час війни
17:04
У Музеї історії Києва до кінця літа працюватиме виставка про історію військової медицини
16:03
У двох корпусах обласної лікарні Київщини за 15 млн гривень замінять ліфти
14:02
Удар КАБами по Запоріжжю: вбито жінку, серед постраждалих троє дітей
12:01
Головного організатора заходу на Київщині, по якому ворог вдарив балістикою, затримали – ОГП
08:28
Ворог найбільше атакує трьох напрямках, за добу на фронті 230 бойових зіткнень, – Генштаб ЗСУ
19:50
У Києві покажуть документальний проєкт “Оленівка. Листи”
12:44
400 метрів по периметру: нардеп від “Слуги народу” пропонує заборонити продаж чіпсів та енергетиків біля шкіл
18:40
«Плесо» продовжує щотижневий моніторинг стану Кирилівського озера та прилеглих територій, – КМДА (відео)
16:48
Радіоактивні дрони: зафіксовано ще 6 фактів застосування рф боєприпасів зі збідненим ураном
19:45
Разом додому: 23 липня у Києві в парку «Наталка» відбудеться День адопції тварин
19:24
Американська блогерка Лаура Лумер відвідала Бучу
16:44
Максимально переносити війну на землю агресора – Хмара та Драпатий визначили спільні задачі
14:45
На Бориспільщині водію вантажівки повідомили про підозру у смертельній ДТП
08:42
У Броварах перекриють ділянку вулиці Сергія Москаленка на реконструкцію (схема)
19:48
Руслан Олійник: На Київщині вперше відбувся Фестиваль здорового харчування
16:40
Тимчасовим керівником КМВА став Андрій Ткачов
14:45
ОХМАТДИТ за 62 млн гривень відремонтує електропідстанції
08:45
Головурів за 2,4 млн гривень отримає нову теплотрасу
19:42
У зоні відчуження триває ліквідація лісової пожежі
18:45
На Броварщині судитимуть жінку, яку обвинувачують у смерті сина та приховуванні його тіла
16:43
СБС знищили декілька ворожих ЗРК та РЛС
12:40
Макарів за майже 1,5 млн гривень закупив обладнання для дитячого майданчика
17:18
У Білогородській громаді триває ліквідація масштабної пожежі на складах після нічного удару
17:04
У селі Юрівка Гатненської громади урочисто відкрили новий парк відпочинку
14:03
Ворог атакував Суми КАБами, по Харкову вдарили ракети – є вбиті та поранені
Больше новостей

Суд взяв під варту експосадовця столичної митниці

Новости Киева
735
0
Суд обрав запобіжні заходи ексначальнику управління адміністративно-господарської діяльності Київської митниці та його спільниці. Фігурантів підозрюють в організації викрадення товарів на суму понад 40 мільйонів гривень.

Суд обрав запобіжні заходи ексначальнику управління адміністративно-господарської діяльності Київської митниці та його спільниці. Фігурантів підозрюють в організації викрадення товарів на суму понад 40 мільйонів гривень.


Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні Державного бюро розслідувань (ДБР).


Підписуйтесь на “КиївВладу”


За даними слідства, митник розробив схеми з привласнення продукції відомого телекомунікаційного бренду, будівельних та побутових товарів на загальну суму у понад 40 млн гривень. Товари зберігалися на складах митниці.


Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться



“Для непомітного вивезення зі складів митниці зокрема смартфонів преміумкласу, чиновник зі спільниками виготовляли муляжі, на які заміняли справжні гаджети. Вони ззовні та вагою не відрізнялись від оригінальних виробів”, – йдеться в повідомленні.


Згідно з рішенням суду, експосадовця взято під варту з альтернативою у вигляді внесення застави у розмірі 27,2 млн гривень, його спільницю – з альтернативою у вигляді застави у розмірі 13,9 млн гривень.


Нагадаємо, у лютому 2023 року правоохоронці повідомили про підозру у викраденні чужого майна посадовцю Київської митниці. За даними слідства, з 2020 по 2022 р. митник поцупив з території митниці товарів на суму 41 млн гривень. Працівнику митниці було повідомлено про підозру у викраденні чужого майна, вчиненому повторно, за попередньою змовою групою осіб, поєднаному із проникненням у сховище (ч. 4 ст. 185, ч. 5 ст. 185 КК України).


Читайте: Експосадовця столичної митниці викрили на розкраданні майна на понад 40 млн гривень


Фото: відкриті джерела
КиївВлада
Олександр Попов

0 комментариев