Аналітичний центр Cedos запрошує громади долучитися до проєкту “Не залишити нікого осторонь: громадська участь для планування відновлення громад”. Метою проєкту є посилення спроможності громад залучати місцеве населення до процесів відновлення наслідків війни. Заявки для участі приймаються до 20 березня.
Аналітичний центр Cedos запрошує громади долучитися до проєкту “Не залишити нікого осторонь: громадська участь для планування відновлення громад”. Метою проєкту є посилення спроможності громад залучати місцеве населення до процесів відновлення наслідків війни. Заявки для участі приймаються до 20 березня.
Про це KВ дізналася із анонса аналітичного центру Cedos.
Підписуйтесь на “КиївВладу” Повідомляється, що у межах проєкту 10 тергромадам запропонують допомогу у залученні місцевих жителів до планування відновлення та пошуку рішень для актуальних викликів.
“Повномасштабне вторгнення Росії в Україну у 2022 році значно збільшило кількість викликів, які стоять перед територіальними громадами і органами місцевого самоврядування. Вирішення багатьох із них потребує залучення та активної участі жителів і жительок”, – йдеться в анонсі.
У центрі додають, що у межах проєкту з відібраними громадами працюватиме команда експертів і експерток у сфері залучення, проведення досліджень, просторового та стратегічного розвитку, роботи зі спадщиною, освіти, соціального захисту, житла та міського планування.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм
Подписаться
Зокрема, у проєкті можуть узяти участь органи місцевого самоврядування. Запрошуються громади, які планують розробити програму відновлення й хочуть зрозуміти, кого, як і коли залучити до її створення, мають ідею проєкту (програми, стратегії) і хочуть врахувати думку жителів і жительок, але не знають, як спланувати й організувати їхнє залучення. А ще - мають проєкт (програму, стратегію) і планують залучити жителів і жительок до його обговорення (зокрема, через запит активістської спільноти), і тому хочуть розібратися у тому, як це зробити й уникнути конфліктів у майбутньому.
“З відібраними громадами аналітичний центр Cedos підпише меморандум про співпрацю. Заявки на участь в проєкті приймаються до 23:59 20 березня 2023 року.
Основна робота з громадами в рамках проєкту буде відбуватися впродовж 2023 року”, – зауважено у документі.
Варто додати, що проєкт здійснюватиметься за підтримки ЄС і його держав-членів: Німеччини, Швеції, Польщі, Данії, Естонії та Словенії через Програму “U-LEAD з Європою”.
Детальніше про проєкт можна дізнатися за посиланням. Запитання щодо процесу подання заявки, відбору громад або проєкту просять надсилати на адресу: [email protected]. Заповнити саму заявку можна тут.
Нагадаємо, що освітній відділ Бучанської міськради замовив капітальний ремонт покрівлі та фасаду Бучанської початкової школи №11, що на вулиці Яблунській, 13. Підрядником обрали столичне ТОВ “Маскіра Буд”, при цьому вигідніша за ціною пропозиція його конкурента була відхилена. Через це тендер супроводжувався вимогами скасувати рішення про вибір підрядника, а в кінцевому підсумку замовника звинуватили в упередженості при замовленні робіт. Ситуація цікава ще і тим, що власниця ТОВ “Маскіра Буд” в рамках кримінального провадження підозрюється у службовому підробленні та привласненні коштів при виконанні капремонту в Дніпровському районі Києва на замовлення столичного комунального підприємства. Читайте: Проєктувати відновлення багатоповерхівок в Бородянці буде фірма з орбіти Андрія Вавриша
Фото: аналітичного центру CedosКиївВлада
Інна Міхно