Последние новости

19:45
“Київ Цифровий” активував оновлені сповіщення про зміни в русі транспорту
19:25
У Дарницькому районі столиці підремонтують під’їзди у 16 будинках (адреси)
15:45
Фронт: надвечір 20 лютого Генштаб зафіксував 51 атаку агресора (зведення)
11:45
Цими вихідними автобуси №№ 2, 31, 101, 110, 112 курсуватимуть зі змінами руху через заплановані ярмарки
19:45
У День Державного Герба на станції метро «Золоті ворота» з’явилась інтерактивна мапа України (фото)
17:45
У Гостомелі зафіксували випадок сказу
11:50
У Києві місія ЮНЕСКО почала оцінку стану об’єктів всесвітньої спадщини
09:49
Ще 30 Пунктів незламності розпочали роботу на Київщині
15:44
Київ готовий витратити 1,94 млн гривень на електроживлення цифрових сервісів, але немає охочих підрядитися
19:45
ГУР показало, як днями Сили оборони України уразили важливі цілі ворога у Криму (відео)
17:48
У Києві до очного формату навчання повернулися ще 50 шкіл – КМДА
11:42
На Київщині судитимуть жінку, у “притулку” якої знайшли 51 загиблу тварину
17:16
У Києві після атаки 12 лютого без тепла залишаються близько 500 будинків
15:03
Київський театр Лесі Українки витрить 1,6 млн гривень на оксамит
17:04
На водоймах Києва та області 15 лютого розпочинається заборона на вилов щуки
13:01
За рік “Альфа” СБУ знищила половину ворожих ЗРГК “Панцир” (відео)
09:31
Вночі росія атакувала Іскандером та 112-ма БпЛА: знешкоджено 91 безпілотник
19:40
Через капремонт на перетині вулиць Рейгана та Бальзака до 30 листопада змінить рух пасажирський транспорт (схеми)
17:46
Ірпіньводоканал спрямує 1,5 млн гривень на автозапчастини
09:44
У Києві 13 лютого обмежуватимуть рух двома вулицями в Подільському районі (схема)
17:44
Уражено Ухтинський НПЗ на росії – Генштаб ЗСУ
11:44
Київ за 39 млн гривень планує оздоровити дітей на Київщині
09:45
Дорожні роботи на ділянці Набережного шосе перенесли на 13 та 14 лютого (схема)
19:45
Киян закликали зробити запаси води через ризик атак рф
19:27
У Бориспільському районі стартував ІІІ етап проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу серед учнів та учениць 5–9
15:47
Спортсмен з Київщини Єгор Тарасенко здобув титул чемпіона Європи з ММА
11:44
Солом’янська прокуратура відкрила провадження проти Міндовкілля через ліміти на заготівлю грибів, ягід та очерету в нацпарках
19:45
У Софії Київській покажуть “Поцілунок Іуди” аля Караваджо
19:27
Київ розширює цифрові сервіси на Порталі послуг
09:40
Громадська антикорупційна рада при Мінобороні повідомила про проблему поставок хімгрілок для військових
Больше новостей

Кабмін виділив чергові гроші на відновлення інфраструктури Київщини

Новости Киева
616
0
Кабінет міністрів виділив Київській області з резервного фонду державного бюджету ще 300 млн гривень на ліквідацію наслідків бойових дій та відновлення інфраструктури – обстеження, капремонт, реконструкцію пошкоджених об’єктів. З квітня урядове фінансування цього для області склало загалом 700 млн гривень.

Кабінет міністрів виділив Київській області з резервного фонду державного бюджету ще 300 млн гривень на ліквідацію наслідків бойових дій та відновлення інфраструктури – обстеження, капремонт, реконструкцію пошкоджених об’єктів. З квітня урядове фінансування цього для області склало загалом 700 млн гривень.


Про це KВ стало відомо з повідомлення Урядового порталу за підсумками засідання Кабінету міністрів 27 вересня 2022 року під головуванням прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.Підписуйтесь на “КиївВладу”


Згідно повідомлення, ці кошти підуть на:


роботи з обстеження об’єктів;
капітальний ремонт і реконструкцію пошкоджених об’єктів;
поточний ремонт заповнення віконних та дверних прорізів (у тому числі заміни), фасадів, покрівель, зовнішніх та внутрішніх інженерних мереж і систем, зокрема тепло-, газо-, водопостачання та водовідведення, опалення, електричних мереж (крім заміни обладнання);
розбирання зруйнованих конструкцій.


Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

“На території громад Київщини, внаслідок збройної агресії рф, пошкоджені майже 26 тисяч об’єктів житлової, соціальної та критичної інфраструктури. Одне з головних завдань – терміново відновити життєво необхідні послуги для населення та здійснити першочергові ремонтні роботи тих житлових будинків, де це можливо. У квітні Уряд виділив області на ліквідацію наслідків бойових дій 400 млн гривень, сьогодні – ще 300 млн гривень. Загалом Київщині спрямовано 700 млн гривень”, – прокоментував урядове рішення міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.


Раніше Кабмін виділив загалом 1,85 млрд гривень з резервного фонду на проведення найнеобхідніших робіт з відновлення пошкоджених об’єктів у Києві, Житомирській, Київській, Сумській, Чернігівській та Харківській областях.


Як інформувала KВ, столична влада планує виділити з бюджету міста 175 млн гривень на відновлення шести тергромад Київщини. Гроші дадуть Бучі, Бородянці, Баришівці, Бишеву, Немішаєву та Макарову.


Читайте: Столиця витратить 175 мільйонів гривень на відбудову зруйнованих містечок Київщини


Фото: Урядовий портал


КиївВлада
Олексій Ігнатьєв

0 комментариев