Последние новости

16:44
Для шкіл і садочків Зугрівки за 1 млн гривень куплять дрова
12:45
Ексвіцепремʼєр з питань євроінтеграції Качка стане представником України при ЄС – Зеленський
19:45
Ексголова КОДА Калашник розпочинає роботу на посаді міністра
10:44
На озеленення чотирьох сіл громади Білої Церкви витратять 1,2 млн гривень
19:48
Рятувальники ліквідували пожежу лісової підстилки у зоні відчуження (фото, відео)
14:45
У Боярці за 10 млн гривень відремонтують ліцей
10:43
СБС підбили вертоліт Мі-28 у Бєлгородській області рф (відео)
08:45
Україну атакували 2 ракети і 122 БпЛА – знешкоджено 101 безпілотник
19:45
Україна отримує ліцензії на виробництво дуже серйозної зброї – Зеленський
16:51
Законопроєкт про декріміналізацію порно для повнолітніх прийнято за основу
12:40
Рада вдвадцяте продовжила воєнний стан та загальну мобілізацію
08:49
Атака рф на Київ: виникли пожежі в Голосіївському та Дарницькому районах (фото)
14:44
Підтримка людей і відновлення пошкодженого житла: як Київщина долає наслідки ворожої атаки на Вишневе
12:45
У Києві хочуть відродити легендарне “Слоненя” в Хрещатому парку
17:16
Укроборонпром звільнив керівників двох держпідприємств після вибухів складів у Вишневому
17:04
У Києві обмежили рух транспорту Набережним шосе та двома вулицями в Подільському районі
16:03
На площі Українських Героїв за 121 млн гривень відремонтують підземний перехід
08:01
На фронті 260 боєзіткнень, найбільше на Покровському та Слов’янському напрямках, – Генштаб ЗСУ
17:19
Удар КАБами по Сумах забрав життя п’яти людей
16:02
Удар по Сумах: 4 вбитих, серед них дитина
12:01
В Азовському морі СБС уразили ще 21 танкер, буксири, суховантажі (відео)
10:03
Армія рф за добу втратила 1490 осіб та 18 одиниць бронетехніки, – Генштаб ЗСУ
18:44
Микола Калашник: Близько 100 дітей із Київської області відпочили у Хусті на Закарпатті у межах «Карпатської зміни»
12:49
Микола Калашник: У межах підготовки Київщини до зими стартував пілотний проєкт «Перший енергонезалежний квартал Броварів»
19:44
Бориспіль витратить 27 млн гривень на харчування дітей у школах
18:44
Нардеп Микола Тищенко вніс 10 млн грн застави
14:45
«Інтергал-Буд» розповів, де у Львові придбати квартиру в готовому будинку
12:43
«ЗеМолодіжку» Київщини очолив депутат Бучанської міськради Микита Геращенко
19:47
Уряд спрямовує понад 3 млрд грн на відновлення житла та інфраструктури у Вишневому
18:44
Шахрай під маскою успішного бізнес-блогера ошукав щонайменше 12 довірливих інвесторів на мільйони
Больше новостей

Загальна вартість робіт з укріплення Кловського схилу для запобігання зсувам може сягнути 80 млн гривень, - будівельник

Новости Киева
512
0
Укріплення від зсувів Кловського узвозу, який нещодавно визнали аварійнонебезпечним, обійдеться у суму від 60 до 80 мільйонів гривень, для запобігання лиху потрібно забурити в землю 172 палі. Наразі компанією, яка взяла на себе зобов’язання провести ці роботи, ТОВ “Будінформ”, вже виконано понад 60% запланованого обсягу робіт і з монтажу зливової каналізації для узвозу і витрачено близько 13 мільйонів гривень. По завершенню робіт нова зливова каналізація буде передана на баланс КП СУППР.

Укріплення від зсувів Кловського узвозу, який нещодавно визнали аварійнонебезпечним, обійдеться у суму від 60 до 80 мільйонів гривень, для запобігання лиху потрібно забурити в землю 172 палі. Наразі компанією, яка взяла на себе зобов’язання провести ці роботи, ТОВ “Будінформ”, вже виконано понад 60% запланованого обсягу робіт і з монтажу зливової каналізації для узвозу і витрачено близько 13 мільйонів гривень. По завершенню робіт нова зливова каналізація буде передана на баланс КП СУППР.


Про це, коментуючи ситуацію навколо укріплення Кловського схилу, KВ повідомили у пресслужбі компанії “Будінформ”.


Підписуйтесь на “КиївВладу”


“Станом на сьогодні компанія “Будінформ” зняла із себе всі питання щодо законності завершення будівництва підпірної стінки та дощової каналізації, які потрібно виконати до початку будівництва і готова продовжити виконання робіт згідно протоколу №1 Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 3 січня 2019 року. Законність таких робіт компанією “Будінформ” підтверджена багатьма рішеннями судів. Зокрема, договір оренди земельної ділянки від 3 серпня 2004 р. за № 82-6-00204
визнано поновленим на тих самих умовах та на той самий строк у відповідності до рішення Господарського суду міста Києва від 21.02.2020 року № 910/16741/19, що набрало законної сили. Справа № 910/16741/19: пройшла всі три судові інстанції, зокрема і Верховний Суд України, який поставив остаточну крапку у цій справі та виніс рішення на користь ТОВ “Будінформ”. А право оренди внесено до ЄДРРПНМ 07.07.2020 за реєстровим номером 349475080000, за яким строк оренди передбачено до 03.08.2034 року. Щодо дозволу на виконання будівельних робіт № IУ 113182432229 від 31 серпня 2018 року, то на початку 2022 року була розглянута судова справа 640/6686/19 за якою рішення судів першої та апеляційної інстанції про скасування дозволу скасовані, провадження у справі закрито. Тож наразі чинність дозволу на виконання будівельних робіт № IУ 113182432229 від 31 серпня 2018 року відновлена. В Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва дозвіл № ІУ113182432229 від 31.08.2018 року діючий. Ведеться підготовка та оцінка робіт. Загалом, очікувана вартість повної заміни дощової каналізації, яку взяв на себе зобов’язання провести “Будінформ”, складає близько 20 мільйонів гривень. Наразі виконано понад 60% запланованого обсягу робіт і витрачено близько 13 мільйонів. По завершенню робіт нова зливова каналізація буде передана на баланс КП СУППР”, – повідомили у пресслужбі.








Також у пресслужбі додали, що інша важлива частина робіт, яку необхідно виконати – укріплення Кловського схилу. Загалом за підрозрахунками фахівців для запобігання зсуванню масиву грунту, потрібно забурити в землю 172 палі, довжина кожної – до 28 м.


“Через високу зсувонебезпечність ці палі не просто забиваються у грунт, а й монтуються за допомогою технології буріння – вкручуванням труб з вибурюванням землі, подальшим встановленням металевого каркасу, який заливається бетоном. Такий метод виконавці робіт обрали, аби уникнути додаткових вібрацій схилу і провокування можливих зсувів. Очікувана загальна вартість робіт – від 60 до 80 мільйонів гривень”, – додали у компанії.


Читайте: Печеряни вимагають у КМДА змусити землекористувача укріпити Кловський схил






Також повідомляється, що на схилі наразі змонтовано 47 основних паль та 17 джет-паль на суму понад 20 млн грн. На монтаж ще 125 паль знадобиться щонайменше 45 млн грн.


“Під час будівельних робіт навколо майданчику зчинилися маніпуляції щодо начебто зараження ділянки збудником сибірки. Побоювання, що начебто на будівельній ділянці є ймовірність зараження грунту збудником сибірки безпідставні. За результатами мікробіологічного дослідження грунту, проведеного Київським обласним лабораторним центром Міністерства Охорони Здоров'я України у липні 2020 року збудника сибірки не виявлено. Наразі ситуація виглядає так, ніби деякі “гастролери” навмисне бігають з одного будівельного майданчика на інший та вводять людей в оману у політичних цілях або для власної наживи”, – прокоментувала адвокат компанії Марина Чебан.





Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

Також вона додала, що у рамках проекту компанія ”Будінформ” виконувала усі роботи пов'язані виключно з укріплення схилу та реконструкцією дощової каналізації, в тому числі і реконструкцію зливостоків, що знаходяться на території Олександрівської лікарні.


Читайте: Печерська окружна прокуратура розслідує дії влади щодо зсувонебезпечної ділянки Кловського схилу на Мечникова


“Будінформ” на благодійних засадах взяв на себе зобов'язання з масштабного відновлення інфраструктури лікарні. Зокрема,була зроблена повна реконструкція вхідної групи лікарні, на яку витрачено понад 3 млн грн. Замінене асфальтове покриття центральної проїзної частини, а також проведено ямковий ремонт всього дорожнього полотна на суму близько 5 мільйонів гривень. Закуплено кондиціонери, очищено зливові стоки по всій лікарні, зроблено нові сходи по частині території між лікарняними корпусами на загальну суму близько 1 млн грн”, – додала вона.














“За три місяці повномасштабного вторгнення росії на територію України зруйновано майже 7000 житлових будинків, з них понад 200 лише в одному Києві. Понад 80 000 сімей залишилося без даху над головою. Кількість же українців, які залишилися без роботи через вторгнення агресора в нашу державу наближається до 1 млн. Однією з ключових галузей відновлення економіки держави є будівельна. Адже вона не лише забезпечує тисячі українців такими необхідними квадратними метрами, а й створює робочі місця та, головне, сплачує значні податки до державного бюджету, значна частина з яких йде зараз на підтримку боєздатності Збройних Сил України. Поки значна частина забудовників столиці побоюється відновлювати свою роботу на будівельних майданчиках, компанія “Будінформ” прийняла важливе рішення – розпочати будівельні роботи нового, інноваційного житлового комплексу у столиці”, – резюмували у “Будінформ”.


Також в компанії заявили, що вже вклали десятки мільйонів гривень в укріплення схилу та інфраструктуру Олександрівської лікарні – і вкладе ще набагато більше.


“Наразі присутні усі необхідні документи та дозволи, щоб на законних підставах почати будувати будинок на ділянці, яку компанія орендує багато років і за яку справно сплачує орендні внески до столичного бюджету. Реалізувати своє законне право “Будніформ” планує виключно після того, як зробить Кловський схил безпечним – і для майбутнього будинку, і для будинків, розташованих поблизу. Щодо будинків, які межують з ділянкою “Будінформ” неодноразово наголошувала, що готова до діалогу і співпраці з мешканцями. Наразі компанія готова взяти на себе забезпечення участі будинку за адресою вул.Мечникова, 7а у програмі Департаменту житлово-комунальної інфраструктури м. Києва “70/30 Енергоефективність”, за якою 70% вартості робіт оплачує місто, а 30% – самі мешканці. Зокрема допомогти із заявкою до програми та оплатити 30%-ву частку за: встановлення будинкових приладів обліку теплової енергії на опалення і гаряче водопостачання; реконструкцію теплових пунктів та встановлення нових індивідуальних теплопунктів; встановлення теплоізоляції; проведення капітального ремонту дахів та підвальних перекриттів, утеплення фасадів; заміну освітлювальних приладів на енергоефективні та встановлення датчиків руху для регулювання освітлення у місцях загального користування тощо. У планах “Будінформу” реалізація амбітного соціального проєкту спільно з власниками “ГудВайн” – будівництво багаторівневого паркінгу з соціальною інфраструктурою. Реалізація цього проекту розвантажить вулицю Мечникова від припаркованих авто та зведе нанівець транспортний колапс, який існує багато років на Кловській вулиці. Будівництво паркінгу вирішить проблему Кловського схилу, в частині укріплення. На даху паркінгу заплановане будівництво громадського простору(скверу) та сходів з вул. Марьяненко на вул. Мечникова для найкоротшого зручного шляху до метро Кловська”, – резюмували в компанії.


Нагадаємо, про те, що схил Кловського узвозу в районі вулиці Мечникова 7-А може в будь-який момент зсунутися, раніше повідомляли фахівці ДП “Державного науково-дослідний інститут будівельних конструкцій”. Якщо це станеться – трагедія торкнеться мешканців багатоповерхівок та пацієнтів Олександрівської лікарні.


Читайте: Ділянку Кловського схилу біля вулиці Мечникова, 7-А визнали небезпечною для навколишніх будинків через ймовірність зсувів


КиївВлада
Вероніка Злацька

0 комментариев